Pane, pojďme si hrát....

Little Mermaid IX.

10. května 2008 v 19:18 |  Little Mermaid
O týden později:
Gerard:
Obývací pokoj.......tma....záblesky........"aaaaaaaaa" zařvali jsme oba najednou, a víc se k sobě přitiskly. Po skončení filmu jsem rozsvítil a svalil se opět vedle Franka "Už nikdy si tenhle horor nepustim." Frankie se zachichotal a položil se mi na klín, hladil jsem ho ve vlasech a on mě na hrudi, jako by na ní bylo něco zajímavého, ale přesto to bylo velice příjemné. "Uhhm"

Frank:
Gerard mě hladil ve vlasech a já jeho na břichu. Rukou jsem mu najednou vklouznul pod tričko a hladil ho pod tričkem, jen překvapeně vydechl a podíval se na mě. Jen sem se líbezně usmál a on si mě k sobě přitiskl ještě víc. Když jsem si prstama začal hrát s jeho bradavkami, chytl mě jednou rukou za zadek a druhou mi položil na tvář, otočil můj obličej k jemu a začal mě líbat. Nejprve jemně, pak jeho jazyk ale žádal o vstup do mých úst. Pustil jsem ho a naše jazyky se začali proplétat, stále sem si hrál s Gerardovejma bradavkami které už pěkně ztvrdly. Přesunul jsem se k Gerardovu krku a začal ho jemně líbat, občas sem ho kousnul. Jeho ruce ze mě začali pomalu stahovat tričko, když už jsem před ním byl polonahý, začal mě na pohovku pokládat. Odtáhl jsem se od něj a začal jsem ho taky slíkat, jen se tak hezky usmál. Netrpělivě sem mu začal rozepínat pásek, sám jsem byl překvapený mým počínáním. Ale já ho chci.
Gerard se na mě stále jen tak šťastně a nadrženě usmíval a prstama přejel po mé bouly v kalhotech. Kousl jsem se do rtu a začal mu stahovat kalhoty. Gerard pokrýval můj krk malinkými polibky a rychlím pohybem ze sebe zkopnul kalhoty, ležel na mě jen v trenclích, začal si hrát s lemem mých kalhot. Měl sem zavřený oči a prohraboval mu vlasy, nechal jsem si sundat kalhoty. Leželi jsme na sobě a koukali si do očí, Gerard mě hladil po celým těle. Natisknul jsem můj rozkrok na Gerardův a on lehce zasténal a začal se o mě lehce třít. Zavzdychal jsem a Gerard se pak dal do odstraňování posledních vrstev oblečení, které nás dělili.
Naše zpocená těla se o sebe otírala, místností se nesly tiché vzdechy. Gerard se nahnul k mému uchu a zašeptal: ,,Frankie…ch…chceš to? Opravdu?'' Jen sem kývnul, nebyl jsem schopný mluvit. Gerard se na mě jen usmál a pomalu se odtáhnul. Byl sem hrozně nedočkavý, sledoval jsem každý jeho pohyb. Přejel mi prstem po rtech, pootevřel jsem je a měl jsem jeho prst v puse, začal jsem ho ocucávat a Gee se jen usmál, pak přidal další dva prsty. Vyndal mi je z pusy a odtáhnul se. ,,Frankie…?'' Jen sem zavzdychal jako odpověděl, byl jsem nehorázně nadrženej. Zase se tak úchylně usmál a sednul si za mě, roztáhl mi nohy a pak jsem jen ucítil tlak, když do mě vniknul jedním prstem. Syknul jsem lehce bolestí, Gerard se na mě ustaraně podíval, jen sem ale kývnul, ať pokračuje. Přidal další prst a začal jimi lehce pohybovat, bylo to už příjemnější a já sem tiše zasténal. Přidal ještě jeden prst a já se zmohl jen na zasyčení ,,Dělej už, vraž ho do mě…'' Nikdy dřív bych takovou věc neřekl, todle ale odstranilo všechny mé etické bariéry. Gerard se usmál koutkem úst a vytáhl ze mě prsty, pak je nahradil něčím o hodně větším. Vnikal do mě velmi pomalu, byl dost ohleduplný, musel se hrozně ovládat. Přeci jen…trošku to tlačilo, ale moje potřeba byla větší a tak sem proti němu sám přirazil. Překvapeně vydechl a vniknul do mě nadoraz. Zasténal jsem a on se začal pohybovat, nejprve pomalu. Sám vydával steny ale já už ho chtěl cítit v sobě, pořádně…,,Gerarde….chci tě cítit…'' Usmál se a začal okamžitě přirážet rychleji a hlouběji. Začal jsem se kroutit slastí, našel to místo, které mě přivádělo do extáze.
Gerard:
Snažil jsem se být opatrný, přece jenom tohle si bude pamatovat do konce svého života, ale jeho slova mě hodně překvapily. Na jeho žádost jsem přidal na rychlosti, pot mi stékal po čele a já cítil, že už za chvíli budu a určitě ne sám. Frankovy i mé steny se roznášely po pokoji a myslím že nejen tam.
Chytil jsem mu ruce nad hlavou a tím se pořádně zapřel, čelo si položil na to jeho, občas ho políbil.
Svaly všude na těle mi začali cukat a já cítil, že už to přichází. Přidal jsem ještě víc a udělal se do Frankova nitra. Ještě jsem se trochu vzpamatovával, přece jenom, už dlouho jsem se tak nezapotil a tenhle kluk byl jedním slovem ÚŽASNEJ. Po odeznění mého vyvrcholení jsem opustil jeho tělo a věnoval se jeho vyvrcholení. Netrvalo dlouho a byl taky.
Frank:
Bože. Zrovna…zrovna jsem zažil tu nejúžasnější věc v mým životě. To…to bylo tak neuvěřitelné krásný…Když jsem se udělal, unaveně jsem si přitáhl Gerardův obličej k mému a jemně ho políbil. Po chvilce se odtáhl a já jsem se snažil srovnat můj dech.
Gee si lehnul vedle mě a prstama mi jezdil jemně po hrudníku, otočil jsem se na něj a unaveně jsem se usmál. ,,Gerarde...to…to bylo…překrásný…,'' zašeptal jsem a on se na mě tak krásně usmál. ,,Já jsem tak rád že se ti to líbilo. Bylo to vážně nádherný,'' odpověděl mi. ,,Mhh…,'' zamručel jsem a zavřel jsem oči. Dost mě to unavilo. Pomalu jsem usínal, i když ta pohovka byla docela nepohodlná. Pak jsem ucítil, že se vedle mě Gerard pohnul. Ucítil jsem jeho ruce, jak mě zvednul do své náruče a někam nesl. Byl jsem už v polospánku a tak jsem nebyl schopen se podívat, co se děje. Pak jsem jen ucítil jak mě položil do postele, lehnul si vedle mě, jednou rukou mě obejmul a zakryl nás dekou. Přitisknul jsem se k němu a pak jsem vážně usnul.
Gerard:
ještě chvíli jsem přemýšlel nad tím jak jsme se spolu milovali, a tím co bych v téhle chvíli asi dělal. Gerarde ty seš do něj blázen, zamilovanej až po uši. Usmál jsem se pro sebe a nechal se pomalu ukolébavát k spánku

O dva tejdny později:
Navštívili jsme spolu různý pouťi, chodili k moři, užívali si jeden druhého.
Jeho smích mi dával novou šťávu do života, dřív tak nudnýho, stereotypního. Procházky v parku, romantické večeře, večerní milování. Aaaach nemohl jsem být šťastnější, ale bylo mi jasné, že nejsme v pohádce, v reálném světě se vždycky něco pokazí.
Frankie:
Zrovna jsem se převlíkal, Gerard stál za mnou a obouval si boty. Gee mě pozval do nějaké italské restaurace a za chvilku jsme vyráželi. Konečně jsme byli oba hotoví, chytli se za ruce a vyšli ven na ulici. Celou dobu jsem byl hlavou otočený na Gerarda, oba dva jsme měli na tváři lehký úsměv, šťastní, že jsme spolu. Palcem jsem mu hladil hřbet ruky a pak Gerard zastavil, prostě mě vzal kolem pasu a jemně políbil. Jakoby chtěl zjistit, že tam furt jsem a že ho mám stále tak šíleně moc rád. Rád? Já ho nemám rád. Já ho doslova zbožňuju.
Zase jsme se dali ruku v ruce na cestu a došli k té restauraci. Sedli jsme si do zadního rohu ke stolu pro dva, číšnice nám přinesla jídelní lístky a začali jsme si vybírat. Vybral jsem si pizzu s mořskými plody a Gerard si vzal lasagne. Číšnice zas odešla a já začal pohledem klouzat po lidech v restauraci. U jednoho muže jsem se ale zastavil. Měl tričko s krátkým rukávem a na ruce měl takový hezký obrázek. Bylo to probodlé srdce, to tam měl namalované nebo co? Dost mě to zajímalo co to je, furt sem se na to zkoumavě díval.
Gerard:
Koukal jsem se ještě chvíli do jídelního lístku a vybíral ještě nějkej dezert. "Dáme si pak ještě pohár???" žádná odpověď. Zvedl jsem k němu pohled, zíral na nějakýho chlapa. "Franku?" snad se nezabouchl do jinýho. Už jsem viděl jak mi řekne, že se mu se mnou líbilo, ale že už to není ono a opouští mě. Gerarde nedramatizuj to, určitě na něj nekouká.

"Co to má za ty obrázky?"
"C-co?" na jednu stranu jsem si oddechl, že rozchod bude odložen na neurčito.
"No...to na ruce, to srdce"
"To je tetování, lidi si vyberou obrázek a člověk který se tím zabývá jim ho vytetuje. Dřív jsem ho taky chtěl, bejt drsňák Gerard" uchechtl jsem se. "Ale bolí to, a používaj se k tomu jehly, těch já se tak trochu bojim"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peťulka peťulka | 10. května 2008 v 19:37 | Reagovat

mořská panna se nechá tetovat,jo??a navíc je pěkně rajcovní v posteli...uch..

2 macuš macuš | 10. května 2008 v 19:57 | Reagovat

:D:D:D:D ... skvělí !! šupem pokráčko !! ... ae plotým plotým happy end :D

3 Rafivie.. Rafivie.. | Web | 10. května 2008 v 21:27 | Reagovat

Skvělý...

4 Jessie Jessie | Web | 10. května 2008 v 23:51 | Reagovat

awwwwwwwwwwwww...ok viac zo seba nevytisnem xD

5 tess tess | Web | 11. května 2008 v 15:53 | Reagovat

sakra..jsem k tomu včera psala komentář, lae uložil se k tomu minulýmu dílu :D :D jak je tohle možný :D :D nechápu..ale prostě je to skvělý..tak milostná scéna...aaaw :D ale jako nevim co se na tom sakra může pokazit :D :D :D

6 hydrochloric acid hydrochloric acid | 11. května 2008 v 21:41 | Reagovat

muhahaha :D kraasa

7 Daaaada Daaaada | Web | 14. května 2008 v 19:31 | Reagovat

Pekny.Potrebuju pokacko!xD

8 Mecki Mecki | Web | 16. května 2008 v 21:36 | Reagovat

Ono se tam něco posere aaa to neee noo sem zvědaváá další pokráčovaní prosím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama