Pane, pojďme si hrát....

Květen 2008

Sázka XIX - Not Too Late For Me?

21. května 2008 v 15:59 | Black Summer |  Sázka
Tak
Sama se divím, že jsem se do toho pustila tak brzo. Prostě u žse chci dostat do těch lepších kapitol .
Strašně, strašně moc vám děkuju za komenty, hlavně peťulce - díky moc, vážim si toho - ale když jsem to začala překládat, mělo to 7 kapitol a nečekala jsem, že se to bude vyvíjet tak pomalu jak teď .
*****************

Sázka XVIII - I’ve Got A Plan This Time

19. května 2008 v 20:49 Sázka
Zase jednou jsme oba dva mlčeli během toho, když jsem vezl Gerard zpět domů. Moje myšlenky se nekoordinovaně zamotávaly sami do sebe, že jsem vlastně už vůbec nevěděl, o čem vlastně přemýšlím a tak jsem se prostě pokoušel soustředit na provoz.

The Last Song.

11. května 2008 v 10:53 Ostatní
Celkem smutné. Poslední Song.

Little Mermaid IX.

10. května 2008 v 19:18 Little Mermaid
O týden později:
Gerard:
Obývací pokoj.......tma....záblesky........"aaaaaaaaa" zařvali jsme oba najednou, a víc se k sobě přitiskly. Po skončení filmu jsem rozsvítil a svalil se opět vedle Franka "Už nikdy si tenhle horor nepustim." Frankie se zachichotal a položil se mi na klín, hladil jsem ho ve vlasech a on mě na hrudi, jako by na ní bylo něco zajímavého, ale přesto to bylo velice příjemné. "Uhhm"

To The End

10. května 2008 v 8:38 Ostatní
Takže to skončilo.
Black Parade Tour skončila.

Little Mermaid VIII.

9. května 2008 v 21:13 Little Mermaid
Gerardo:
Jenom jsme spolu tak leželi na posteli, jeho ruce jsme měl obmotané kolem pasu......spal. Bylo toho na něj dneska moc. Po několika minutách se mi podařilo taky usnout.

Sázka XVII - You Lost Your Throne

8. května 2008 v 11:46 | Black Summer |  Sázka
Nevěděl jsem, jak dlouho jsem už stál před nemocnicí, ale říkal jsem si, že to bylo až neuvěřitelně dlouho. Bylo to fakt vážný? Třeba…třeba to bylo tak hrozný, že Gerard taky dostal infarkt a teď taky ležel na stanici?