Pane, pojďme si hrát....

Little Mermaid V.

23. března 2008 v 17:58 | jacqueline & FraGee |  Little Mermaid
Gerard:
Otevřel jsem dveře a nad nimi zacinkal zvonek, trochu jsem se lekl......upřímně byl sem strachy pos...

už když jsem šel z domu, komu by se taky chtělo do tý nejhorší čtvrti ve městě, kde se každodenně okrádaj kolemjdoucí a většina z přepadených skončí v nemocnici?
Frankie:
Probudil jsem se s tím, že zase přijde, dělal to tak už jak dlouho.
Bohužel mě čekalo zklamání - nepřišel.
Uklidňoval jsem se tím, že asi něco musí vyřídit.
Nezapomněl.
Nemůže.
Gerard:
Šel jsem dál dozadu a o něco zakopl "Kurva" zakřičel jsem dřív než jsem stačil dopadnout na nějakýho chlápka, teda aspoň podle toho jak zařval když jsem se na něj svalil to byl chlap. Zvedl jsem se a stál nad čtyřech, se skoumavým pohledem jsem se snažil rozlišit jeho rysy. Delší vlasy, rudej melír........vypadal jak bezďák.....pokračoval jsem dál, směrem dolu. Špinavý červený tricko....vyhrnutý.....hmm docela hubenej.....boule na kalhotech.....bože přestaň jí Gerade tak očumovat, přišel jsi sem pro pomoc a ne na.......musel jsem jsem se koukat jinam a pomalu se zvedal. "Kdo-kdo si?!" vykřikl na mě vystrašeně ten chlap......."pokud ti jde o prachy tak tu nic neni a ani nic cennýho" pokračoval. "Já nechci krást. Něco potřebuju, ale nevim přesně co." Natáhl jsem ruku a pomohl mu na nohy, trochu se zakymácel "díky" poděkoval a šel si sednou za pult. "Bert"........... "Gerard"........."Tak co by jsi potřeboval?"........."No něco pro mořský panny....teda.....mmm"zadrhl jsem se "jde o kluka".
Bert:
O-o.
Mořský panny?
Kluk?
Počkej, to aspoň znamená, že ten rajcovní a šikézní Gerard je na kluky.
Aspoň tak sem si to odvodil v mym dokonalym (prázdným) mozku.
Stejně, doufal jsem, že bude potřebovat něco jinýho typu, ta boule v těch kalhotech není zrovna nenápadná a on na ní docela zíral.
,,No…a…jak…bych ti mohl…pomoct?'' fajn, přiznávám, ovládám magii o které by se ostatním ani nesnilo, ale stejně…
,,No..já…chtěl bych…teda spíš….jak mám proměnit mořskou pannu v člověka?'', vykoktal ten kluk nakonec. Uchechtl jsem se. ,,No..teď nevím…'' Samozřejmě jak vím jak to udělat, ale budu ho trochu napínat. ,,A i kdybych věděl…co za to?''
Gerard:
"No já nevim jak to v tomhle obchodě chodí, nějaký peníze mam, ale nevim jestli to bude stačit" ohlížel jsem se po knihách jestli třeba nepřečtu něco jako "Pomozte mořským pannám" nebo "Ariel v nouzi hledá přítele" ale nic jsem nenašel
Bert:
Zase sem se uchechtal. Naivka.
,,Nuže…vím jak ti pomoci…ale…'' udělal jsem významnou pauzu a hezky sem si prohlížel jeho šťastný obličej - asi mu na tom klukovi vážně záleží, tedy jestli sem to pochopil dobře, že chce mořskou pannu-kluka proměnit v normálního ,,jak bych to řekl…tady se platí…jinak…'' A pohladil jsem se rukou po mé bouly.
Jeho reakce nebyla k zahození.
Gerard:
Snažil jsem se dělat, že to nevidím. Přece mě nemůže nutit k sexu když já miluju někoho jinýho, a tohle mi je proti srsti. \zaačali se mi potit ruce, znervózněl jsem. Sara už aby to bylo za mnou, ale nevim jak to zvládnu. Podíval jsem se jeho směrem "Ne prosím, tohle ne"
Bert:
Tak tohle sem samozřejmě čekal, ale on ustoupí, jestli toho kluka vážne chce tak pro něj jedna noc se mnou nemůže bejt problém…
,,No tak v tom případě se asi budeš furt trápit, protože ti nepomůžu když máš svý morální zásady.'' S úšklebkem sem se otočil. Věděl jsem, že přemýšlí. ,,Počkej!'' Zašeptal a chytl mě za rameno. S úsměvem sem se otočil. ,,Ano…?'' začal si kousat nehty a koukat tak jako po pokoji, hlavně aby se nemusel koukat na mě. ,,Já…udělám to…ale jen kvůli němu!'', zašeptal někam ke svým botám. ,,Fajn…tak deme…'' Chytl jsem ho za zadek, jak se zatřásl jsem ignoroval, a vedl ho směrem do ložnice….
Gerard:
Ráno jsem se probudil celý rozlámaný, Bert už vedle mě neležel, z celého srdce jsem ho nenáviděl, celá noc byla utrpení. Mohu jen doufat v to že Bert splní svůj slib a že na to brzy zapomenu. Oblíkl jsem se a vešel do obchodu. Bert seděl za pultem a prohlížel si časopisy se zbožím. "Aaaa tak jak ses nám vyspal?" Ty debile, zabil bych tě na místě "Víš moc dobře jak" nemohl jsem na něj skočit, říct mu do očí co si o něm myslím a pak mu dát pěstí. "No? Co musim udělat, abych ho proměnil?" "Polib ho" špitl "Co?" moc dobře jsem ho slyšel, ale musel jsem se nechat znásilnit jenom kvůli tomu co bych možná udělal i bez toho abych sem šel? Věděl že to nemusí opakovat a dál si prohlížel časopis. Neudržel jsem se a jednu mu vrazil. Udělal jsem ze sebe debila, musím si vybít zlost a Bert mi v tom velice pomohl, ostatně může si za to sám. Rána padla jenom jedna, za to monokl bude velkej, tím jsem si jistej. Zabouch jsem za sebou a běžel za do akvária.
Bert
On je vážně hroznej debílek, uplně zaslepenej tou láskou.
To, že se mořský panny promění v lidi když je políbíte je už známí celý generace, ani sem nemsuel chodit, ale aspoň sem si hezky zašukal a hezky zadarmo.
Ale ten monokl mu neodpustim.
Frank:
Když sem probudil, upřímně jsem doufal, že dnes už přijde. A taky že jo. Asi hodinu po snídani, seděl sem na jednom kameni a vyhlížel ho.
A taky že přišel. Hrozně pospíchal, přišel ke sklu a začal mávat rukama, z očí sem mu vyčetl pouze naléhavost. Jen sem pokrčil rameny, vážně nevím, co chce…
Gerard:
Od brány parku jsem běžel směrem za Johnem a Dannym, chlapi co tam pracujou, minule se mě ptali jestli bych tam zase nechtěl pomoct s úklidem, ale že to bude až večer, souhlasil jsem, a dneska jen potvrdil naší nepsanou smlouvu, dostal jsem zaplaceno předem, měli i tak jistotu že za svojim oblíbencem příjdu. Od nich jsem šel směrem do akvaria a když už jsem ho viděl sedět na tom kameni, srdce mi poskočilo radostí, začal jsem na něj sběsile mávat a poskakovat, noc už jsem vypustil, teď mě zajímal pouze on.
Frank:
Fakt mě zajímalo co by chtěl! Ale vypadal vážne rozrušeně, co by se mohlo stát?
Furt sem jen tak krčil rameny a on se na mě přituple usmíval.
Gee:
Nechápal mě, ale mě to v tu chvíli vůbec nevadilo. Musel jsem ještě zařídit věci okolo. Rodiče trošku pochybovali o tom jestli pustit do domu prakticky cizího člověka, který se se mnou bavil nebo stále baví...jim přišel divnej i samotnej fakt že nějakýho přítele mám, nakonec vše klaplo, vedle postele jsem připravil palandu. A přemýšlel nad tím jestli mě ON nepovažuje pouze za přítele a ne něco víc, tak jak jsem to cítil já. Vzal jsem ještě oblečení a dal ho do tašky, ještě nějaký nářadí kdyby něco. Už jenom věřit že to vše dobře dopadne....
Frankie:
Když zmizel, docela sem znervózněl. Kam šel?
A hlavně byl hrozně dlouho pryč, čekal jsem na něj už přes hodinu, ale musí ještě přijít! Prostě musí!
Nakonec se objevil, ale nesl nějakou tašku v ruce, sakra, k čemu potřebuje tašku?
On má něco v plánu.
Ale podle jeho výrazu sem usoudil, že to je velmi dobrá věc. Začal jsem na něj vrhat tázavé pohledy, on se ale jen culil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mecki Mecki | Web | 23. března 2008 v 18:30 | Reagovat

Heeeeeeeeeeeeeey hustě!!

2 Syrdarya Syrdarya | 23. března 2008 v 19:02 | Reagovat

dobře chlapci, dobře....

3 Pansy Pansy | 23. března 2008 v 19:22 | Reagovat

anoooo len tak dalej ... a prosim chytro pokracko

4 Rafivie.. Rafivie.. | Web | 23. března 2008 v 21:35 | Reagovat

Ten Bert je ale vážně kretén :D:D

5 tess tess | Web | 24. března 2008 v 19:27 | Reagovat

dál dál dááááál :D :D :D je to úžasnééé...

6 Saxana Saxana | Web | 26. března 2008 v 19:47 | Reagovat

toto je úplne krásna story. pokračko prosííím

7 Niwy Niwy | Web | 29. března 2008 v 19:25 | Reagovat

akože ked si tak predstavim berta s carodejnickzm prutikom v ruke s takym tym spicatym klobukom a plastom ala harry potter :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama