Pane, pojďme si hrát....

Vexation VIII

7. prosince 2007 v 23:16 | plceeek |  Vexation
Frankie´s pov
Došli jsme ke mě domů a sedli jsme si do obýváku na gauč. Naši nejsou doma,super :) "Tak co si pustíme za film?" zeptal se mě a kouknul se na mě. "No,tak něco si vyberem..mam tu filmů hodně" řekl jsem a ukázal jsem na hromadu DVDček na zemi. Usmál se a šel se kouknout co tam mam. "Jéé pustíme si Hostel?"

řekl a otočil se na mě. Ale neee,u Hostelu se dycky strašně bojim a pak nemůžu usnout několik dní..Ale kvůli Mikeymu se musim překonaat,nechci se ztrapnit. "Noo tak jo" řekl jsem a usmál jsem se. Strčil tam DVD a sednul si ke mě. Pak ale zase vstal. "Ještě chybí atmosféra" řekl a zatáhne žaluzije,takže je tu úplná tma...To nepřežijuuu!! Achjo :( No nic.. Usmál jsem se a on si ke mě sednul. Film začal..nemohl jsem se na to dívat,zavíral jsem oči když tam byla krev,ale ta tam byla skoro pořád..z krve se mi dělá špatně..Ale co pro Mikeyho neudělam,ne. Ale asi si všimnul že něco neni v pořádku a otočil se na mě. "Frankie neni ti něco?" "Nee je mi dobře,v pohodě" řekl jsem a usmál jsem se. "Tak jo.." řekl a taky se usmál,a pak se dál díval na film. Rači jsem řekl že du na wc,protože teď byla zrovna scénka s tim jak někomu vyklouzla z ruky motorovka a pak spadla na něj..to sem zrovna nemusel. Došel jsem na wc,a sednul jsem si na ZAVŘENOU wc mísu (xDDD). Uff,snad už ten film zachvíli skončí..Nemůžu tady ale sedět dokud nebude konec,co by si pak Mikey asi myslel že tu dělam (xD). Tak jsem zachvíli vstal a šel jsem si zase sednout. Film byl asi v půlce,ale po chvíli koukání se mi fakt začlo dělat z tý krve špatně. Zvednul jsem se a běžel jsem do koupelny,stihnul jsem to tak akorát. (víte snad co dělal neXD pro ty co míň chápou zvracelXD) Strávil jsem tam asi 5 minut (to zas tak dluoho neni :D) a pak jsem zase přišel zpátky. Mikey se na mě kouknul a usmál se. "Z čeho ti bylo tak špatně?" řekl..Připadal jsem si docela trapně (a kdo by neXD) a kouknul jsem se na něj. "No..z t-tý krve.." řekl jsem a sednul jsem si zase na svoje místo. "To si měl říct hneed,já bych to nepouštěl.." řekl a obejmul mě. Pak mě dlouze políbil. "Miluju tě Frankie.." řekl a já jsem se usmál. "Já tebe taky lásko" řekl jsem. On si položil hlavu na mou hruď a zachvíli usnul...
Mikey´s pov
Koukali jsme na film,ale já jsem si všimnul že Frankie se na to vlastně asi koukat nechce. Když byli ty největší krváky zavíral oči a tak. "Frankie neni ti něco?" zeptal jsem se a kouknul jsem se na něj. "Nee je mi dobře,v pohodě" odpověděl a usmál se. "Tak jo" řekl jsem,taky jsem se usmál a dál jsem sledoval film. Když byla zrovna scénka s tim jak někomu vyklouzla z ruky motorovka a pak spadla na něj,Frankie se sebral a šel na wc. Vrátil se asi po 5 minutach,a zase si sednul. Chvíli koukal na film,a pak se zvednul a běžel do koupelny. Podle zvuků bylo jasný co tam dělá =) Pak se zase vrátil. Kouknul jsem se na něj a usmál jsem se. "Z čeho ti bylo tak špatně?" řekl jsem a on se na mě kouknul,vipadal docela nervozně. "No..z t-tý krve.." řekl a pak si zase sednul ke mě."To si měl říct hneed,já bych to nepouštěl.." řekl jsem a obejmul jsem ho.Pak jsem ho dlouze políbil. "Miluju tě Frankie.."řekl jsem a koukal jsem mu do očí. Usmál se na mě a řekl "Já tebe taky lásko". Položil jsem si na něj hlavu a zachíli jsem z toho usnul,byl jsem hodně unavenej...Zdály se mi sny o tom,jak zavřeli do Hostelu nás s Frankiem,a někdo k němu přišel a začal ho řezat..S výkřikem jsem se probudil a koukal jsem kolem sebe. No tak, Mikey,uklidni se,seš u Frankieho doma,všechno je v pořádku..Přiběhnul tam Frankie a sednul si ke mě. "Mikey v pořádku?" zeptal se a pohladil mě po vlasech. "Ale jo,jenom se mi zdál hnusnej sen.." "Ahaa.." řekl a krásně se usmál. Pak mě políbil,a pohladil po tváři. "Nedáš si něco k večeři? Snažil jsem se vařit.." řekl a já se zasmál. "No,tak nevim..když vaříš zrovna Ty.." "Csss,dovol..náhodou se mi to docela povedlo" musel se pochválit :D "Tak v tom případě to můžu zkusit,ale jestli se mi něco stane,máš mě na svědomí!" řekl jsem a šel jsem do kuchnyně. Hmm,nádherně to tu voní! "Tak co si udělal?" zeptal jsem se. Kouknul jsem se na stůl a byli tam dva talíře,a na nich jídlo,který vypadalo fakt kráásně!! (no teď se mi fakt nechce vymejšlet co zrovna Frankie uvařil k večeri XD) "Hmm to vipadá pěkně!" řekl jsem a sednul jsem si ke stolu,a ochutnal. "Ňaaaam! Fee to si vařil Ty?" "Hmm..noo joo vařil" řekl a usmál se. Pak si taky sednul a jedli jsme,a při tom jsme si povídali a smáli se. Když jsme dojedli,společně jsme umyli talíře a pak jsme šli k Frankiemu do pokoje. Lehli jsme si na postel,a byli jsme tak unavení,že jsme zachvíli usnuli. (No jo,k ničemu nedošloXD)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 8. prosince 2007 v 9:58 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama