Pane, pojďme si hrát....

Vexation IX

15. prosince 2007 v 22:43 | plceeek |  Vexation
Frankie´s pov
Vzbudil jsem se jako první,asi v 10 ráno. Kouknul jsem se na Mikeyho,ještě spal. Vypadal nádherně,něco hezčího jsem ještě neviděl. Chvíli jsem se na něj koukal a pak jsem se zvednul a šel jsem udělat snídani. Přišel jsem do kuchyně a..za stolem seděli rodiče. "Ahoj Franku" řekla máma. "Čau" řekl jsem a šel sem zase zpátky do pokoje. Achjo,proč všechno musí zkazit rodiče..kdyby se dozvěděli že tu mam Mikeyho..oni neví že sem na kluky. Nevim jak by na to reagovali..

Otevřel jsem dveře od pokoje a Mikey se zrovna probudil. "Dobrý ráno lásko" řekl a usmál se na mě. "Dobrýý hvězdičko" řekl jsem a taky sem se usmál,a pak jsem ho políbil. "Mikey asi už by si měl jít..rodiče jsou v kuchyni a..nevim co by dělali kdyby tě tu viděli" Kouknul se na mě a smutně se usmál. "Aha..tak já pudu..." řekl a vstal z postele. Oblíknul se a šli jsme ke dveřím. Přitiskul jsem ho ještě na zeď a líbal jsem ho.Chvíli jsme tam stáli,a pak už Mikey šel. Potom jsem šel do kuchyně a sednul jsem si za stůl. Něco jsem si vzal k snídani a zalez jsem si do pokoje. Vzal jsem si papír a tužku a něco jsem si kreslil. Nakonec z toho vzniknul pes co chčije u sloupu. (ne,Mikey z toho nevzniknul XD) A tomu psovi trošku stáli uši..no nic. Strčil jsem to do šuplíku a koukal jsem se na plakát HIM a přemejšlel jsem o různejch kravinách. Najednou jsem měl takovou smutnou náladu..nechtělo se mi nic dělat,jenom jsem ležel a zapnul jsem si Blue and Yellow od The Used. Potom Smother Me,It´s Hard to Say..Snažil jsem se myslet na něco veselýho,na Mikeyho..ale pořád jsem měl špatnou náladu.Nevím proč,ale cítil jsem se hrozně prázdnej.
Venku se rozpršelo,začala bouřka. Ideální počasí jít se projít. Vzal jsem si bundu,mp3 do uší a šel jsem.Nikdo v tomhle počasí ven nešel,a tak jsem chodil prázdnýma ulicema a lilo na mě tak,že za pár minut jsem byl celej promrzlej. Ale mě to nevadilo. Sednul jsem si k mému stromu a zavřel jsem oči. Asi jsem tam usnul,vzbudil jsem se někde,kde bylo všude bílo. Rozhlídnul jsem se kolem a zjistil jsem že jsem v nemocnici. Bolelo mě v krku a měl jsem rýmu. Bylo mě špatně..Zachvíli ke mě přišla sestřička,řekla mi že mam těžkej zápal plic a budu tu dva tejdny. Super..By mě zajímalo jak tu nudu tady přežiju.Skvelí..doufam že Mikey sem bude chodit,bez něj už nevydržim jedinej den. Jsem na něm závislej,je jako droga,kterou si jednou vezmeš a už nemůžeš přestat. A kdyby sis nevzal dávku,dostal bys absťák. Nevím co bych dělal kdybych Mikeyho neměl. Udělal bych pro něj cokoli. COKOLI. Zemřel bych pro něj. On je vlastně moje já. Kdyby nebyl on,nebyl bych ani já. A vůbec nevim co bych dělal kdyby mě opustil,našel si někoho lepšího,zradil mě...Asi bych to nepřežil.
Z mého přemýšlení mě vytrhla sestřička. "Pane Iero,vnímáte?" Koukala na mě. "Eh...omlouvám se,neposlouchal jsem vás." 5ekl jsem a omluvně jsem se usmál. "No,říkala jsem že až odsuď odejdete,budete brát ještě pár dní léky. A doktor vás každý druhý den bude chodit kontrolovat" "Jo dobře" řekl jsem a chtěl jsem aby už vypadla. "No tak se mějte,naschle" řekla a odešla.
Fuj,ten její hnusnej parfém tady pořád smrdí,a to už je to asi 5 minut co odešla. A to sem otevřel okno.. Šáhnul jsem na stolek vedle mě pro mobil a vytočil jsem Mikeyho číslo. "Ahooj lásko!" řekl jsem když to zvedul. "Jéé čumáčku kde seš? Doma si nebyl a nezvedáš mi telefony :( " řekl. "Promiň hvězdičko,šel jsem ven když pršelo a dostal jsem těžkej zápal plic. Teď jsem v nemocnici a budu tady dva týdny. Už se mi po tobě moc stejská piškote" (to "piškot" je tak roztomilýýýý xD). "Ahaa,chudáčku muuj..já za tebou přídu jo? Zachvíli jsem u tebe bonbone" "Tak joo,už se na tebe těšim. Tak zatim ahoj" řekl jsem a položil jsem to.
Pořád Frankie´s pov
Za 5 minut někdo vešel do pokoje. Kouknul jsem se tam-a nečekaně to byl Mikey. "Ahooj ty muj marode!" řekl a smutně se na mě usmál. Zavřel dveře a sednul si ke mě. "Ahooj lásko" usmál jsem se. "Tak jak se vede?" zeptal se. "Teď výborně,když si přišel Ty :)" "Joo tak to je super že se máš dobře. To já taky když jsem s tebou" usmál se. "Ale je mi líto že jsi nemocný" řekl a pohladil mě po tváři. "Láskoo to nevadí,za pár dní už budu zase čilej jak rybička" řekl jsem a zasmál jsem se.Od tý doby co přišel jsem měl veselou náladu a už mě nebylo špatně. No jo,Mikey umí léčit =) "To jo..pak si všechno vynahradíme" řekl a nadrženě se usmál :D Wow,už mi z toho úsměvu málem stál (xDD). Kdybych mohl,hned bych po něm skočil. Ale nemůžu,mam bejt v klidu :( "Jasně,pak si to vynahradíme" řekl jsem,ale nejradši bych si to vynahradil už teď. "Alee,že by nám byl Frankie nadrženej?" "Ale nee,vůbeec" "Fakt nee? Já bych tě kdyžtak trošku pomohl..možná trošku vííc" řekl a políbil mě tak,že jsem to skoro ani necítil. Aww,to mě pořádně nažhavilo (xDD oo Frankie aby ses nám nepřehřál),ale měl jsem bejt v klidu a tak jsem ho jenom chytnul za krkem a přitáhnul jsem si ho k sobě. Něžně a vášnivě (xDD někdo možná pochopíí žejo pinďoo :D) jsem ho políbil. Mluvili jsme spolu po francouzku (žejo bráácho :D) a já jsem nechtěl aby tahle chvíle skončila...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama