Pane, pojďme si hrát....

Thanks, Katy 5

25. prosince 2007 v 18:04 | jacqueline |  Thanks, Katy
Tak todle je konec...jak sem už řekla, je to dost zkrácený.
A prosim komenty :P

Los Frankos

Zavřel sem za Geem dveře a hned sem si šel lehnout. Byl sem unavenej jak prase.
Další den sem se vzbudil asi v 10. Sice se mi nechtělo z postele, věděl sem ale, že Gee za mnou příde už teď dopoledne. V trenkách sem šel do kuchyně si udělat kafe.

Zrovna sem si ho přelejval do hrnku, dyž někdo zaklepal. Šel sem otevřít. Samozřejmě tam byl Gee. ,,Dobré ráno Frankie.'' ,,Hm…zíííív….dobrý dobrý Gee…'' Mrkl na mě a prohlídl si mě. Na rozdíl ode mě už byl oblečenej a jako vždy vypadal úžasně. S mim hrnkem v ruce sem si šel sednout do obejváku na pohovku a Gee si sedl naproti mně do křesla. Tvářil se docela vážně. ,,Gee…co je?'' ,,Já…já musím odjet dřív. Už…už dnes odpoledne. V práci…potřebují mě.'' Cože? Né! Nikdo mi neveme mího Gerarda! ,,Oh…to né, Gee!'' ,,Musim Frankie. Je mi to fakt moc líto.'' Tiše sem upíjel své kafe a koukal z okna. Gee si přesed ke mně a obejmul mě. Položil jsem hrnek na stolek a podíval se mu do očí. Políbil mě a sevřel mě pevněji. Líbal mě vášnivě, vášnivěji než dřív. Už z toho šlo poznat, že dnes neskončíme jen u líbání. Zcela sem se jeho polibku přizpůsobil. Hladil jsem ho po zádech a zadku. Po chvilce sem si uvědomil, že už mám menší problém. Gerardovi ruce jezdili po lemu mejch trenek a tak sem mu začal stahovat triko. Na jeho hrudníku už byli lehké kapičky potu, hladově se na mě díval a měl lehce pootevřené rty. Pohled pro bohy. Olízl jsem mu krk a kolenem ho tlačil do jeho nemalého problémku. Zasténal mi do ucha. Okusoval jsem mu krk a pak postupoval k oušku. Lehce sem mu jazykem jezdil po ušním lalůčku a rukama mu prohraboval vlasy. Jeho ruce už se zase dobívali pod moje trenky. Jezdili mi po prdelce. Nadržený ruce.
Moje ruce si samozřejmě taky našly zábavu, a to rozepínání Gerardova pásku. Protože to mojim rukám nešlo, Gerardovi ruce přispěchaly na pomoc a hezky pásek rozeply.
Takže sem toho využil a hezky Gerardovi stáhnul kalhoty. Na rozdíl od někoho nechodil naostro. Škoda. Takže se mi naskytl výhled na jeho modrý trencle s mráčkama. ,,Hihi Gee, kde to kupuješ?'' ,,Hm nesměj se mi! Sem dostal…od mámy…'' Začal sem se tam smát jak debil. Ale Geeho to asi přestalo bavit protože mě zase začal líbat. Po chvíli sme se tam na sobě váleli kompletně nazí.
Pak sem se Gerardovi podíval do oči: ,,Já…Gee…já bych…'' Nedokázal jsem se vymáčknout. Gee se na mě jen usmál a dal mi pusinku na nos. Nadechl jsem se a otočil ho pod sebe. Absolutně sem neměl tušení, co dělat. Jako jo, věděl jsem - ale né přesně. Nikdy sem to samozřejmě nedělal.
Lehce sem tedy přejel Geeovi po zadečku prsty, líbl jsem ho na záda. ,,Eh…Gee…zkus…uvolni se…'' ,,Jasně…'' ještě sem ho tak různě hladil po zádech a zadku a pak sem se nadechl a vnikl do něj. S Gerarda vyšel bolestivý sten. Ale mě se to líbilo. Lehce sem přirazil a Gee zase zasténal. Tentokrát to neznělo tak bolestivě. Začal jsem přirážet a místnost naplnily naše steny. Vzduchem se šířil pach potu a sexu.
Po chvíli jsem se oba udělali, svalil jsem se vedle Geeho. Ten těžce oddechoval a měl přivřený oči. Dal sem mu pusu na tvář a usnul sem.
Asi po 2 hodinách jsem se vzbudil. Gee už vedle mě nebyl. Byl oblečenej a seděl zas na křesle. ,,Gee..ty…ty zž budeš muset jít?'' ,,Ano lásko…'' Přišel ke mně a pohladil mě po tváři. ,,Bylo to s tebou nádherný…nikdy na tebe nezapomenu…'' Vtiskl mi do ruky malý papírek - jeho vizitku. Vstal jsem a obejmul ho. Rozbrečel jsem se. ,,Ššš….Frankie, nebreč, brzo za tebou přijedu. Miluju tě. To přeci víš.'' Zašeptal jsem mu, že ho taky miluju. Rychle sem mu ještě načmáral moje číslo. Ale pak už musel jít.
Nikdy loučení tak nebolelo.

Majkl

Seděl sem s Lindou v obejváku a koukal na Gerarda, jak odchází. Zase odjížděl. Ale předtím, když byl u Franka, přemýšleli jsem s Lindou, že potřebujeme, aby se zejtra někdo staral o Katy, musíme někam jet. A tak sme nejprve zeptali Katy, koho by tak chtěla, aby jí hlídal. ,,Frankaaa!!!!'' Podíval jsem se na Lindu…,,No Katy, víš , já nevím jestli by Frank vůbec chtěl…'' ,,Ale Mikey…dyť jí má rád, a navíc, chudák je bez práce….je to slušnej kluk a Katy má rád.'' ,,No…no dobře. Zeptám se pak Gerarda na číslo.''

Takže sem teď žmoulal v ruce papírek s Frankovím číslem a přemejšlel, jestli mu mám fakt zavolat. Asi po hodině už to Lindu nebavilo a vyčetla mi, že to snad není takovej problém mu zavolat. Tak mu zavolala sama. Slyšel sem, jak mu to nabízí a pak se vrátila celá šťastná. ,,Přijal to! Takže příde zejtra v 9 ráno. V klidu můžeme jet za tátou do nemocnice.'' Spadl mi kámen ze srdce.

Frenký

Takže si konečně něco vydělám. Sice mi po tváři stále tekly slzy, dokázal jsem se ale sebrat a bavit se s Lindou normálně.

Next Day

Poslušně sem přišel a Mikey a Linda mi dali poslední instrukce. Pak odešli. Díval jsem se s Katy na telku. Byla hrozně poslušná.
Celej den proběhl úplně v klidu, byli jsme v parku, taky sme byli na pláži.
Zavolal jsem taky Gerardovi. Má se prý dobře a stejská se mu po mně. Jo, mně se taky stejská.
Zrovna sem ukládal Katy do postele, když zazvonil telefon. Myslel jsem že to je Mikey že například příjde později.
Ale byla to policie. ,,Ehm, je tam pan Gerard Way?'' ,,Ne, tady Iero, hlídám dceru Mikeyho, Gerard odjel.'' ,,Oh…a máte s rodinou dobrý vztah?'' ,,Celkem ano, proč?'' ,,No…pan Way a jeho žena měli nehodu…měl byste přijet do nemocnice.'¨Zastavil se mi dech. Bože. Mikey a Linda měli nehodu. ,,A…a Katy mám vzít sebou?'' ,,Spíš né…zkuste se domluvit se sousedy že by se o ní postarali…'' Položil to a já se opřel o zeď. Nemohl jsem tomu věřit. Asi po pěti minutách po schodech sešla Katy. ,,Franku…kde si? Proč si za mnou nepřišel nahoru?'' ,,Katy…teď musíš být rozumná. Musím tě dát k sousedům a jet něco vyřídit. Budeš hodná. Jasný?'' ,,Jo…'' Vzal jsem jí do náruče, ani sem jí nepřevlíknul z pyžama. Běžel jsem od jednoho domu k druhému a zvonil. Naštěstí si jí k sobě vzala jedna stará paní. Pak sem pospíchal do nemocnice. Na příjmu mě sestřička poslala do třetího patra. Běžel jsem k prvnímu doktorovi. ,,Kde je Way a jeho žena?'' ,,Vy ste ten Iero?'' ,,Ano…kde sou?'' ,,Je…je mi líto…oni totiž…před chvíli oba dva zemřeli na vážná zranění.'' Sesunul jsem se na zem. ,,Co..cože? To není možný!''

O týden později

Vracel jsem se z pohřbu. Gerard přijel a nesl Katy v náruči. Nevěděli jsme, jestli jí máme vzít sebou na pohřeb, nakonec jsme se ale rozhodli že ano. Vzala to celkem v pohodě. Nevím, jestli si uvědomila, že maminka a tatínek už se nikdy nevrátí.

Gerard

Jak může být léto tak pochmurné? Ztratil sem Mikeyho…byl mi ze všech lidí skoro nejbližší…
Aspoň že mám Franka. Ale oba dva trpíme.
A navíc…teď se musím starat o Katy. Linda žádné sourozence neměla. Asi budu muset Katy odvézt do Jersey.
Zase o týden později
,,Neeee…….já nechci pryč od Franka!!'' ,,Katy uklidni se…musíme odjet do Jersey a Frank musí bejt tady, chápeš?'' ,,Strejdo Gee…zůstaneme tady s Frankem prosíííím….táta by mi to dovolil!'' Kousl jsem se do rtu. ,,Ale Katy…musíš být prostě rozumná!''
Ale ona si stála na svém. Tvrdohladá ženská.
Pak někdo zazvonil a šel sem otevřít. Byl to Frankie. ,,Ahoj Fee…'' Obejmul mě. ,,Ahoj Gee…tak co Katy?'' ,,No..je to s ní těžký…nechce tě tu nechat…'' Frankie se zatvářil tak divně. ,,Co je Fee?'' ,,Já..no mě jen tak napadlo…'' ,,Co tě napadlo?''
,,Že bys tu mohl zůstat…'' ,,Ale…já…'' ,,Že bysme se starali o Katy…my dva.'' ,,Počkej Franku to myslíš vážně?'' ,,Jo…''
Sedl sem si na pohovku a přemejšlel. Vlastně to byl báječný nápad…ale prostě sem si nebyl jistej. ,,Tak…můžem to zkusit…'' Frank mi skočil kolem krku. ,,Eh to sem rád že z toho máš radost…'' Jen se zasmál. Katy se na náš pochybovačně podívala. ,,No Katy…Frank tu odteď bude s náma.'' A Katy k nám vylezla na pohovku a pevně nás obejmula.
Třeba…třeba to vyjde a budeme…budeme jako rodina.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Sketa Mrs. Sketa | 25. prosince 2007 v 20:14 | Reagovat

ůůůů...Pěkný...Smutno - veselo - pěkný...

2 sweetsky sweetsky | 26. prosince 2007 v 11:09 | Reagovat

nádhera!!Bomba! je to fantastický! *poklona*

3 adriana adriana | 26. prosince 2007 v 11:46 | Reagovat

drsný já jsem tušila, že se Mikeymu  a Lindě něco stane a ti tři budou št´astná rodinka :-)))) Pěkný

4 nj nj | 27. prosince 2007 v 1:24 | Reagovat

nevim jaksi sem to cekala ale moc pjekny:)

5 pájina pájina | Web | 27. prosince 2007 v 20:43 | Reagovat

mít geeho a frankieho za táty bych brala taky<3 skvělýý

6 LadyOfSorrow LadyOfSorrow | 31. prosince 2007 v 0:29 | Reagovat

LadyOfSorrow z toho byla hotová hned jak to poprvé četla a myslim si že všichni tady víme že seš prostě talent takže znovu a ráda před Tebou smekám...

7 plceeek plceeek | Web | 3. ledna 2008 v 18:21 | Reagovat

jeee to se tě povedlo je to krásný <33

8 plceeek plceeek | Web | 3. ledna 2008 v 18:23 | Reagovat

jeee to se tě povedlo je to krásný <33

9 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 25. ledna 2008 v 21:26 | Reagovat

ooo nádherný!!!!!

10 Daaaada Daaaada | Web | 28. března 2008 v 13:03 | Reagovat

Krasa..upe suprovy...

11 Nikita Nikita | 5. května 2008 v 15:56 | Reagovat

je to dobrý...nezdálo se mi to useklý...fakt dobrý!!!

12 LadyOfSorrow LadyOfSorrow | Web | 18. července 2008 v 11:09 | Reagovat

To bylo fakt nádherný... nemám slov, máš talent=) A dopadlo to nádherně.. chudák Mikey a Linda, takhle je zabít.. ale aspoň sou teď Gee a Frankie spolu.. nádhera.. chválim=)

13 Hannah Hannah | Web | 5. dubna 2010 v 21:38 | Reagovat

och, až tak kruto si to zase ukončiť nemusela... ale bolo to pekné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama