Pane, pojďme si hrát....

Thanks, Katy 3

25. prosince 2007 v 18:02 | jacqueline |  Thanks, Katy

Žerárdo

On se mnou chce někam jít! Páni. Nevim, proč to tak prožívám. Dyť to je jen kámoš.

Došli sme s Katy domů. Nachvíli sem jí přenechal jejím rodíčům, musel sem si na notebooku zkontrolovat maily a tak.


Zabralo mi to dost času. Asi v 6 sem ten počítač vypnul a začal se převlíkat. Ještě sem se osprchoval a trochu si upravil vlasy. Vyrazil sem asi 20 minut před šestou, měl sem pak ještě tak 10 minut čas. Stál sem tam pod lampou. Pak ke mě přišel Frank. Fakt mu to slušelo. Snažil sem se chovat normálně a pozdravili sme se. Pak sme se dohodli, že pudem do nějakýho baru. Frank se teda vydal nějakým směrem a já šel vedlě něj. Zanedlouho sme došli k nějakýmu baru. Vevnitř to vypadalo hezky kultivovaně a sedli sme si na stoličky. Frankie objednal dvě piva. Pomalu sme pili a bavili sme se snad o všem. Pak se k Frankiemu přifařila nějaká holka, ten jí ale odbyl. Proč to udělal? Dyť byla celkem hezká…

Z jednoho piva byla dvě. Tři. Naštěstí - věděli sme, kdy skončit. Ani jeden z nás se nechtěl opít. Zaplatili sme a vyšli sme na ulici. Pak Franka napadlo, že bysme mohli jít na pláž. To byl dobrej nápad.
Na pláž naštěstí svítil měsíc a tak bylo hezky vidět. Sundali sme si boty a došli skoro až ke vřehu. Tam sme si sedli. Frankie si lehl a koukal na nebe. Já sledoval moře. Byla to takový…panovala mezi náma taková divná atmosféra. Otočil sem se a koukal sem na Franka. Pak sem se díval na jeho ruce. Měl vyhrnuté rukávy a poprvé sem si všiml, že má paže kompletně potetované. Už předtím sem si všiml nápisu Halloween na prstech a škorpiona na krku, dokonce i lebečky na zápěstí, ale ty ruce…Díval sem se na ně a Frankie si toho všiml. ,,Líbí se ti?'' ,,Jo…tetování se mi dycky líbila, ale … bojim se jehel.'' Pousmál se. V měsíční záři vynikal jeho obličej mnohem víc. Začal sem si víc všímat jak si hraje s piercingem ve rtu, jak se leskne jeho pierc v nose. Prostě…Frankie je krásnej. Sedl si a koukal na mě. Já na něj taky koukal…napětí bylo nesnesitelné.

Frankie

V baru sme si dali jen 3 piva. Věděli sme, kdy máme dost a já se opít nechtěl. Né s Gerardem. Pak mě napadlo, že bysme mohli jít na pláž. A Gerard souhlasil. Pláž byla nádherně osvícená měsícem, sundali sme si boty a sedli si. Tedy já sem si lehl. Po chvilce sem si všiml, že si Gerard prohlíží moje tetování na rukách. ,,Líbí se ti?'' ,,Jo…tetování se mi dycky líbila, ale … bojim se jehel.'' Musel sem se pousmát. Gerard si mě celýho prohlížel. Užíval sem si ten pocit. Posadil sem se. Dívali jsme si navzájem do očí. Můj mozek se nemohl rozhodnout, co udělat. Zavřel jsem oči a doufal, že se probudím, že to jen sen. Přece nemůže bejt realita, že bych tu seděl při měsíčním sbitu s Gerardem! Ne. To je určitě sen.
Najednou…najednou sem od Gerarda uslyšel lehký pohyb a pak…pak sem ucítil jak své rty lehce přitiskl na ty mé. Byl to jen vteřinoví okamžik. Ten ve mně ale dokázal spustit vlnu pocitů. Uplně mi přejel mráz po zádech. Otevřel jsem oči a díval se do těch Gerardovích, pár centimentrů vzdálených od těch mích. Pak sem se k němu natáhl a políbil sem ho. Po chvíli se Gerard přestal opírat jednou rukou o zem a přesunul jí na má záda. Jazykem se mi dobíval do úst a já ho pustil. Za chvíli sem zase ležel a Gerard byů nade mnou. Hladil sem ho po zádech a užíval si každičkou vteřinu. Myslel sem, že se probudím. Pak mě Gee přestal líbat. Tak krásně se na mě díval. ,,Gee…kdy se probudím?'' ,,Ne Frankie…todle není sen…todle je realita.'' gerard si lehl vedle mě a společně sme koukali na hvězdy. Nikdy sem na romantiku nebyl, ale todle byl vyjímečný okamžik.
Když sem byl s Gerardem…všechny mé problémi jako by odpluli. Dokázal sem se s ním úžasně odreagovat.

Gee

Panebože…já ho políbil. Frankie na chvíli zavřel oči a já sem ty své rty k těm jeho prostě musel přitisknout! Musel sem zjistit, jaký to je pocit! A pocit to byl úžasnej. Hned sem se ale odtrhl a sledoval jeho reakci. Tvářil se velmi zajímavě. A pak mě taky políbil. Už to nebyl jen dotek rtů, todle byl opravdový polibek. Rukou sem ho začal hladit po zádech a Frankie pak vpustil můj jazyk do jeho úst.
Jemně sem Franka zase položil na písek a skláněl se nad ním. Jeho ruce bloudili po mích zádech. Bylo to dokonalé. Po chvíli sem ho přestal líbat. Lehl sem si vedle něj. Oba dva sme věděli, že máme toho druhého vedle sebe.
Najednou se Frankie posadil a podíval se na mě. ,,Gee…co…co to bylo?'' ,,Franku…to…já nevim. Nikdy se mi ještě muž nelíbil ale u tebe je to něco jiného…'' Frankie se usmál. ,,No tak to sme na tom stejně'' Byl sem docela rád…pro nás oba je to něco nového…zase sem se k němu nahnul a políbil sem ho. Asi další hodinu sme se jen líbali, zatím sme nemuseli jít dál.
Pak už nás napadlo, že bysme asi měli jít. Šli jsme spolu na ulici a tam sme se naposled políbili a každý sme si šli vlastní cestou. Dohodli sme se, že zejtra budem zase v parku.
Cestou zpátky sem přemejšlel o celym večeru. Ale nepřišlo mi, že sem teď nějaký podřadný, že sem se líbal s klukem. Dyť tolik lidí je homosexuálních. I když…jsem homosexuální? Co když to je jen nějaký krátkodobý pocit…né. Sem homosexuální. No a co?
Doma už všichni spali. Taky že už byla asi jedná ráno. Šel sem do sprchy a pak sem si lehl a koukal na telku. Nedávali tam nic zajímavýho a tak sem to vypnul a usnul.
Ráno sem se probudil asi tak v 9 a hrozně sem se těšil na Franka. Mikey, Linda i Katy už byli v kuchyni a snídali. Mikey navrhl, že bysme mohli jet na výlet, že i když je ponddělí si vzal kvůli rodině dovolenou. Slušně sem ale odmítl, nikam se mi nechtělo. Tak se ti 3 spakovali a odejeli někam, prý se vrátí až večer, staví se u Lindiny matky. Pomalu sem snídal a těšil se na odpoledne. Škoda že nemám Frankovo číslo. Mohl bych mu zavolat že bysme se sešli dřív. Šel sem zas nahoru do mího pokoje trochu to tam uklidit a pak sem se jen tak poflakoval po domě, zkontroloval si maily a tak. Na oběd sem si ohřál pizzu jak mi nařídila Linda. Moc se mi nepovedla, no to moje kuchařský umění, každopádně sem jí sněd celou. A pak sem se šel připravit. Dal sem si svým vzhledu fakt záležet. Chvilku před 2 sem vyšel z domu a šel do parku. Ještě tam nebyl a tak sem si sedl na tu stejnou lavičku jako včera. Změna byla v tom, že teď tu nebyla Katy. Pak sem se pohroužil do mích myšlenek a zase sem se vrátil do reality až tehdy, když sem si uvědomil, že nade mnou stojí Frankie. ,,Jéé čau Frankie sem si tě ani nevšimnul.'' Místo odpovědi si vedle mě sedl, přitáhl si mě k sobě a políbil mě. Jazykem sem mu zajel do pusy a pevně ho k sobě přitáhnul. Kolem šla nějaká babka a nesouhlasně zamlaskala, my jí však ignorovali a věnovali se dál sobě. Pak se ode mě Frank odlepil a podíval se mi do očí. ,,Ahoj Gerarde.'' Musel sem se zasmát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 25. ledna 2008 v 21:10 | Reagovat

wooooow tak tenhle díl mě naprosro odrovnal!!!vážně skvělý,úžasný,perfektní!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama