Pane, pojďme si hrát....

Thanks, Katy 2

25. prosince 2007 v 18:00 | jacqueline |  Thanks, Katy

Strejda Žeeee

Ráno jsem vstal extra brzo v 6, abych mohl jít s Mikeym běhat. Byl trochu překvapenej když mě uviděl, ale dovolil mi, abych si s ním šel zaběhat. Po pláži se běželo skvěle, foukal jemný vánek a zrovna byl východ Slunce…prostě to bylo romantické. S bratrem. Po chvilce sme v dálce zahlédli sedící postavu, Mikey se docela divil ale mě to tak děsný nepřišlo. Všiml sem si, že o je kluk, byl…jak bych to řekl…jo, byl fakt hezkej. Nejsem homosexuální, ale snad můžu o nějakém muži říct že je pěknej. Díval se na mě velkejma hnědozelenejma očima a já se do nich nemohl nedívat.

Pak sme běželi dál a když sme se vraceli, už tam nebyl. Vrítili sme se domů a snídali jsme. Dopoledne sem se jen tak poflakoval a po obědě do me Katy furt hučela, ať s ní du do parku a Linda říkala, že by jí to moc pomohlo, Mikey prej musí pracovat. Tak sem s ní teda do toho parku šel. Sedl sem si na lavičku a Katy tam různě běhala na vlastní pěst. Občas me kě přiběhla, usmívala se a pak zas odběhla. Na chvilku sem se pohroužil do vlastních myšlenek a na katy sem nedával moc pozor. Po nějakém čase ke mně přišla a vzala mě za ruku: ,,Strejdo, pojď se na něco podívat.'' Vstal sem a šel za ní. Vedla mě k jedný lavičce, na který seděl nějakej kluk. Byl mi povědomej- no jo, byl to ten kluk rán z pláže. Teď už nevypadal tak zničeně jak předtím. Usmíval se na Katy a ta mě upozornila na kresby na zemi. Jedna byla fakt hezká. Byl to nějakej ptáček. Po Katyně komentáři jsem zjitila, že to kreslil ten kluk. Pak mi ukázala ty její. Nějak sem se pak dostal s tim klukem do řeči. Je to ten z pláže a myslel si, že sem Katyin táta. Vysvětlil sem mu to a Katy pak chtěla, ať si s ní de hrát. Já na něj hodil omluvnej pohled a on kupodivu souhlasil. Nojo- ta Katy má něco do sebe. Katy ho odtáhla k houpačkám a on ji na ní posadil. On to s Katy fakt umí. Ani se jí nedivim. Takovej kluk…ty vole co to říkám…
Přišel sem k nim a představil se. Takže ten kluk se menuje Frank. Hezký méno.
Pak už sme ale museli jít domů a Katy ho na poslední chvíli překecala, ať je tu zejtra zase.
Celou cestu domů o něm Katy básnila. Doma o něm vyprávěla Mikeymu a Lindě, ti však nevypadali tak nadšeně ale když zjitili, jak Frank Katy fascinuje, nakonec schválili, abychom zejtra šli do parku zase. Jo- šli. Asi sem se stal oficiální Katyinou chůvou. Nevadí mi to jako. Aspoň si Linda odpočine.
Další ráno sem s Mikeym běhat nešel. Fakt na to nejsem stavěnej. Místo toho sem chrupkal hezky do 10. To už vběhla netrpělivá Katy do mího pokoje a skočila mi na břicho. Vzkutku příjemný budíček. Nadávala mi, že mam mamka prej čeká se snídaní. Tak sem jí vyhnal a převlíkl se a šel dolů snídat. Linda mě pozdravila a postavila přede mě snídani. Omluvil sem se jí, jestli na mě musela čekat, ale prej to bylo v poho. Mikey sekal trávník na zahradě. Katy už chtěla jít do parku, ale já jí musel vysvětlit, že tam pudem až odpoledne. A tak napadlo Lindu, že bych se mohl s Katy jít vykoupat. Přišlo mi to jako dobrej nápad. Ale vysvětlil sem Lindě, že Katy e klidně koupat může, já se ale koupat nebudu. Myslela si, že neumím plavat, umím, ale stejně bych tam jen stál ve vodě a dával na katy pozor. Katy ale měla hysteráky a tak sem se do plavek musel převlíknout a Linda připravila Katy a šli sme. Katy nešla. Ta doslova letěla. Ona to fakt dotáhne na sprintera.
Musel sem jí zastavit a podle Lindiných pokynů jí natáhnout rukávky. Vysmekla se mi a nandala si je sama a sprintovala do vody. Začala kolem sebe stříkat vodu a ječet ať du za ní. Tak sem si teda sundal klhoty pod kterejma sem měl plavky a došel k ní do vody. Asi po 5 nanosekundách sem byl kompletne mokrej. Tak sem jí to oplácel. Na tříleté dítě je dost jak bych to řek….houževnatá. Vůbec jí nevadilo, že sem jí celou potopil do vody, odhodil 3 metry ode mě ( není to tak sadisticky jak to zní ) … prostě to brala s ledovým klidem. Asi po hodině a půl mi byla příšerná zima a vytáhl sem jí z vody a šli sme domů. Sice se jí nechtělo a kopala do mě když sem jí nesl pryč, ale stačilo pár výhružek typu ,,Nepůjdeme do parku!'' a hned se zklidnila.
Doma jsem jí přenechal napospas Lindě a šel sem se osprchovat. Pak sem se převlík do čistýho a šel dolů na oběd. Mikey už seděl u stolu a hrozně mi děkoval za to, jak se starám o Katy. Po obědě sem chtěl trochu klidu, ale vysvětlete to Katy. ,,Strejdo Žerardeee kdy už pudem do parkuuuuuuu….'' ,,Za chvíli.'' Po 5 minutách:,,Steeejdoooo-ooo deeemeee uuuuuužž?'' Asi po 20 minutách sem to vzdal a vzal jí za ruku a vytáhl sem jí ven. Říkal sem si, že Frank tam asi nebude. Kluk jako on má lepší věci na práci než si hrát s malou holčičkou kerou ani nezná. Došli sme do parku. A…Frank tam nebyl. Katy se na mě koukala a vůbec nechápala, kde Frank je! ,,Ale dyť to slíbil! Slíbil, že přijde!'' Rozbrečela se tam. Chudinka malá. Sed sem si na lavku a vzal jí na klín. Nějak nepřestávala brečet.
,,Tak slečna kvůli mně brečela?'' katy sebou cukla a otevřela oči. Upřela je na to něco za mnou. Usmála se. Já sem se taky otočil na Franka. Stál za lavičkou a usmíval se. ,,Když sem slíbil, že příjdu, tak přece musim přijít!'' Katy se začervenala, seskočila mi s klína a oběhla lavičku za kterou Frankovi obejmula nohy. ,,No tak Katy, pusť mě, nebo se nikam nedostanem.'' Frank nečekal ani na odezvu a zvedl ji. Pak si sedl na lavičku vedle mě a Katy si sedla mezi nás. Vylezla si střídavě na můj nebo Frankův klín. S Frankem sme si začli povídat. Je mu 23, poslouchá rád hudbu, hlavně Smashing Pumpkins, Iron Maiden, The Distillers, Misfits…máme stejnej hudební vkus. Hraje na elektriku a momentálně je sám. To že je sám…nevim proč, ale musel sem se zeptat.

Sir Frank from New Jersey

Po obědě sem přemejšlel, jestli do toho parku mám jít. Ale pak mě napadlo, že Katy by byla asi příšerně smutná dybych nepřišel. A tak sem se šel připravit. Prostě … jo. Gerard…něco…něco mě na něm zatraceně přitahovalo. Takže sem si upavil vlasy, namaloval si oči,navoněl se…celkově mi to trvalo dooooost dlouho.
Převlík sem se do oblečení který mi podle mě celkem slušelo - moje úzký cerný kalhoty, červený triko - naruby a moji černou bundičku + černý conversky. Tak sem se vydal do parku. Došel sem tam a z dálky sem viděl Gerardova záda a Katy, kterou držel v náruči. Když sem přišel blíž, zjistil sem, že katy brečí. Podle jejich vzlyků sem zjistil, že brečí kvli mě. Připlížil sem se za ně:,,Tak slečna kvůli mně brečela?'' Katy najednou zvedla hlavu a usmála se na mě. Gerard se taky otočil…bože…už vim co mě na něm přitahuje. On je kurevsky šukézní. Katy asi čekala na vysvětlení. ,,Když sem slíbil, že příjdu, tak přece musim přijít!'' Pak seskočila z lavičky a přiběhla ke mně - obejmula mi nohy. Naštěstí sem jí pak donutil, aby mě pustila a posadil sem jí na lavku mezi mě a Gerarda. Začali sme si s Gerardem povídat. Pak sem se ho zeptal, jestli má holku. Ehm…uplně normalní otázka ne? Ale je sám. Při odpovědi mi trochu poskočilo srdce. Pak se mě taky zeptal a já mu řek že nemám - což je pravda. Taky se mě ptal na hudbu. Máme zhruba stejnej hudební vkus. Pak sem si všiml, že Katy, kterou sem měl na klíně, usnula. Fajn. Kecali sme tam v klidu dál. Asi po dvou hodnách Gerarda napadlo, že by už zase měli jít. Nechtěl sem aby šli. Dost sme se sblížili. Jako přátelé samozřejmě. Vzbudily sme Katy která nadávala, že sme si ani nepohrály. Gerard jí slíbil, že si s ní pak něco zahraje. Když už se Gee loučil, musel sem se ho na něco zeptat: ,,Eh Gerarde, co kdybychom dnes večer někam zašli nebo tak, bez Katy?'' Gerard se usmál. ,,Rád. Co třeba v 7 tady?'' Oujééé on přijal hůhůhů. ,,Jasně, tak jo, budu se těšit.'' Pak odešli. Šel sem domů. Bože. To už sou 4 hodiny? To nestíhám! Šel sem do koupelny a osprchoval sem se atd….zabralo mi to dost hodně času a pak sem si asi ještě hodinu vybíral, co na sebe. Rozhodl jsem se pro úzký džíny, etniesky, černou košily ( horní knoflíček sem nechal otevřenej…bože Franku ty buzerante….nejsem buzerant….ale líbí se ti Gerard…to neznamená že sem buzerant…ehm….Franku přestaň s tou samomluvou) a sáčko. Ve tři čtvrtě na sedm sem vyšel z baráku. Venku už byla tma a pomalu sem došel k parku. Už tam byl. Začalo mi tlouct srdce jako kdybych šel na svý první rande. Todle ale není rande. Uklidni se, sakra. Došel sem k němu: ,,Ahoj Gerarde.'' ,,Ahoj Frankie.'' Frankie. On mi řek Frankie. Kdy mi někdo naposled řek Frankie? ,,Hm a kam bys chtěl jít Gee?'' ,,tak já nevim, co třeba se jít někam napít? Soulasil sem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sweetsky sweetsky | 26. prosince 2007 v 10:36 | Reagovat

yey...to vypadá slibně:))

2 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 25. ledna 2008 v 21:04 | Reagovat

noo tak další úžasnej díl!!!!

3 LadyOfSorrow LadyOfSorrow | Web | 18. července 2008 v 10:45 | Reagovat

Dokonalý... =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama