Pane, pojďme si hrát....

Proč jsem to neřek? 11

7. prosince 2007 v 8:20 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Omlouvam se,že další díl trval tak dlouho,a taky že je to tak krátký...snad brzo bude další díl.
Gee´s pov
Vešli jsme do studia, a sedli jsme si do křesla. Teda až na mě,já už přece sedim ne?! Kurva...přišla nějaká ženská a ptala se nás na různý věci. Jestli už pracujem na novym CD,kdy vyjde a tak..a pak přišla otázka na mě.
"Jaký je to být na vozíčku? A jak to bude s kapelou? A to už nejde nějak vyléčit?"

řekla s úplnym klidem v hlase. Ty novináři snad nemaj ani srdce! Ani neví jak mě tim ublížila..slzy se mě okamžitě objevili v očích a pořád tekly..a nedali se zastavit,ale mě to bylo v tej chvíli úplně jedno. Začal jsem brečet a šel jsem,teda spíš JEL jsem pryč..až jdem se dostal na kraj malého lesa kde tekla menší řeka..koukal jsem na ní a pořád jsem brečel..jak rád bych normálně chodil,užíval si života...ale nemůžu. Už to nejde vrátit zpět a nikdy už chodit nebudu. "NIKDY!" zakřičel jsem a s tim přišel i novej nával slz. Proč je život tak nespravedlivej?! Co sem komu udělal že jsem skončil takhle?! "Proč?" řekl jsem do ticha druhé slovo které nedávalo smysl. (nj to sem někde četla tak sry že se opičim :D:D) Koukal jsem zaslzenýma očima na vodu,která tekla směrem ke mě. Pomalu jsem se nadzvednul a opatrně jsem si lehl na trávu. Natáhl jsem ruku k vodě která se třpytila od zářícího jarního sluníčka a nabral jsem si vodu do dlaně a pak jsem si zas pustil zpátky do řeky. Ležel jsem tam hodně dlouho a jen tak jsem se koukal na tu krásně zářivou vodu. Nikdo tudy nechodil,a bylo tu úplné ticho,prostě nádhernej klid. Přemýšlel jsem o životě,o tom jak to bude dál. Musim si zvyknou na to že už nebudu chodit,kdybch jsem se takhle pořád trápil tak bych stejně nic neudělal a nemělo by to smysl..Musím se naučit s tim žít,mam přese Frankieho a Mikeyho,určitě mě pomůžou. Musim žít dál,i když už ne tak,jako jsem žil doteď!..Pomalu jsem se zvednul a sednul jsem si zpátky na vozíček. Už se stmívalo a tak jsem pomalu jel domů. Koukal jsem se na okolní svět a říkal jsem si jak je tu krásně,a že i takhle se dá žít. Je dobře že se tohle stalo mě,a ne třeba Frankiemu nebo Mikeymu. Na nich záleží nejvíc,ne na mě.
S úsměvem jsem dojel domů a odevřel jsem dveře. Frankie seděl v kuchyni a byl nějakej nervózní. Když mě viděl vstal. "Gee lásko kde si byl? Víš jakej jsme o tebe měli strach? Hledal jsem tě a nikde si nebyl.." řekl a pevně mě obejmul.
"Byl jsem na mym tajnym místě.." řel jsem a usmál jsem se. Kouknul se na mě a taky se usmál. "No hlavně že se ti nic nestalo..." Znova jsem se usmál a šel jsem do ložnice. Po dnešku jsem byl docela unavenej. DoJel jsem až k posteli a pomalu jsem se na ní přesunul (jak to napsat?xD) a přikryl jsem se. Zavřel jsem oči a usnul jsem....
Mikey´s pov
"Jaký je to být na vozíčku? A jak to bude s kapelou? A to už nejde nějak vyléčit?" po tom,co tohle řekla ta pos*aná reportérka(je to reportérka nebo ne? XD) Gee odešel..ehm teda odjel pryč. Bylo mě ho hrozně líto. Ukončili jsme rozhovor a šli jsme ho s Frankem hledat. Byli jsme snad všude,ale Geeho sme nenašli..nakonec jsme to vzdali a šli jsme každej k sobě domů a doufali jsme že se vrátí..musí!
Když jsem přišel domů,sednul jsem si na křeslo a přemejšlel jsem jak asi musí bejt Geemu. Hrozně..Je mi ho fakt líto. Musíme mu s Frankiem pomáhat..Z myšlení mě vyrušil mobil. Volal Frankie,že Gee už je doma,že je v pořádku a spí. Byl jsem rád,že se mu nic nestalo!..Chvíli jsme s Frankem kecali a pak jsem se šel dívat na Tv. Nic nedávali..tak sem si vzal bundu a šel jsem do videopůjčovny. Hmm,sice trošku divný jít tam v 9 večer,ale snad tam budou mít otevřeno..Bob by někdy teď měl přijít,tak abysme se nenudili oba dva(ale vy byste se nenudili,neřikej že tě nenapadá co byste asi tak mohli dělatXD). Měli ještě otevřeno,ale zachvíli zavíraj. Vešel jsem dovnitř..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Sketa Mrs. Sketa | 1. ledna 2008 v 16:47 | Reagovat

A co pokracko?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama