Pane, pojďme si hrát....

Angel or Devil VII

18. prosince 2007 v 16:53 | Miki |  Angel or Devil
Odpusťe, že je to tak krátký, ale škola je svině:/......ale tak stejně enjoy
Frankie
Nakonec jsme usnuli.
Asi jsem se vážně zamiloval, zamiloval do ďábla.
Druhý den jsme šli na nákup a tam konešně Gee narazil na jedno hříšnika, donesl ho do pekla a já zatím dorazil domů s nákupem, když se vrátil nevypadal nadšeně, nakonec z něho vypadlo, že máme jen dva týdny a pak se musíme vrátit tam kam patříme. Chtěl jsem ho nějak povzbudit a utěšit, tak jsem ho políbil, nakonec, jsme se spolu milovali. Nic lepšího jsem nezažil, kam se hrabe Ráj....s ním to byl Ráj a to na zemi.

Takhl jsme si společně žili jeden týden a pak druhý a když přišel poslední den a Geemu zbýval už jen jeden, přišlo to, čeho jsme se nejvíc báli, museli jsme se rozloučit.
"Gee, já nechci spátky." Už jsem neudržel slzy.
"Já taky ne lásko, ale Lucifer, je schopný všeho a našel by nás, ale slibuju, že za tebou příjdu." Ujišťoval mě Gee a to mě alespoň trochu utěšilo.
"Frankie, měl by si už jít, já se teď vydám sám někoho najít a pak se taky vrátím do pekla." Rozhodnul Gee.
"Dobře, ale čekej na mě, já za tebou příjdu." Musel jsem mu to říct, musel, protože jsem byl nadně.
Nakonec se naše rty spojili v posledním polibku, kdyrý jsme si mohly dát. Pak jsme vyšli před dům dali si poslední polibek a naše cesty se rozdělili.
Já se pomalu vydal tou prázdnou ulicí k tomu výtahu ukrytému v telefoní budce. Došel jsem na místo otevřel dveře a nastoupil dovnitř. Výtah se pomalu rozjel a já se prohlížel v zrcadle, tahle lidská podoba se mi zamlovala mnohem víc než andělská, ale nedalo se nic dělat a musel jsem se proměnit zpět. Byla to ohromná změna, ty křídla, svatozář a to bílé oblečení, nezvyk.
Když konečně výtah dojel až nahoru a dveře se otevřeli přivítal mě svatý Petr.
"Zdravím tě Franku, tak jsi se nám vrátil, dofám jen, že jsi nepochytil nějaké manýry od toho ďábla." Změřil mě přísným pohledem, pro sebe jsem se musel usmát, když jsem si vzpoměl na naše společné chvilky. Jen jsem zakroutil hlavou, na znamení že je vše v pořádku a prošel nebeskou bránou dál do nebe.
Pozravil jsem se s několika anděli a pak dál do nebe, našel jsem si ten nejtmavší kout co tam byl a začal jsem přemýšlet.
Chvíli jsem přemýšlel nad námi dvěma, nad Geem, a tak nad tím jaké to je na zemi, že je to tam skvělé. Pak jsem se porbal na nose a věiml jsem si tmavého fleku co mi vyšuhoval z pod rukávů, který jsem si vyhrnul a tam spatřil, velkou tmavou skvrnu. Byl jsem trochu vystrašený, ale pak mi došlo co to je, byl jsem poskvrněný a tohle to na mě zanechalo, trochu jsem se pro sebe usmál a zavřel oči. Nejspíš jsem usnul, ale né na dlouho, protože mě probudil Ian, že mě volá svatý Petr.
"Kurva už to zase začíná." Zaklel jsem nahlas a už se ani neoptěžoval se zamyslet nad tím, jak mluvím v nebi.
"No to je dost, že si tu Franku." Spustil na mě, když jsem se k němu přihnal.
"Co potřebujete svatý Petře." Optal jsem se pokorně.
"Franku, potřebuji abys došel do pekla pro knihu hříchů, přecejen ty už ty ďábbli znáš líp než ostatní." Nikdy mi tím neudělal větší radost než teď.
Ihned jsem se sebral a nastoupil do toho pomalýho výtahu a zmáškl tlačítko peklo.
Celou cestu jsem se upravoval a když výtah s drcnutím zastavil, byl jsem připravený jít. Když jsem vystopil opět na mě někdo pískal a pokřikoval jestli tam jako ta pěkná slečna s nima nechci zůstat, kdyby jen věděli, usmál jsem se pro sebe.
Nějak jsem se tam vymotal a dostal jsem se až k Luciferovi.
"Dobrý den pane, svatý Petr mě poslal pro knihu hříchů" Zdělil jsem mu svůj požadavek s ucivou poklonou.
"No budiš, tady ji máš...a propo, nejsti ty ten anděl, se kterým byl jeden z mých čertů na zemi pro těch deset hříšných duší?" Optal se a podal mi tu knihu.
"Ano pane, to jsem já." Jen jsem souhlasil.
"Myslel jsem si to, doufám jen, že si ho moc neskazil a nepřevedl ještě víc na tu andělskou cestu." Změřil mě přísným pohledem.
"Ne pane, jistě, že ne." Jen jsem stroze odpověděl a mířil pryč, a přii tom jsem si tak říkal, co by tak řekl na to, co se mezi námmi stalo a taky na to, jak jsme oba dva skažení. Docela mi to zvedlo náladu, ale já měl jště jednu věc, chtrěl jsem ho vidět. Nebo políbit??? Možná i víc. Jenže jsem nevěděl, kde je.
"Nazdar Frankie, zrovna jsme o tobě mluvili." Křikl na mě ten BJ, myslim.
"Jo a co se si řikali?" Zvednul jsem tázavě obočí.
"To, že nám Gerard řekl, že když tě uvidíme máme ti říct, kotle. Vono už mu hrbe, tak ho pochop." Smál se dál a já přemýšlel, co to mělo znamenat.
Pak mi to došlo, prvně, když jsme se viděli, nesl kotle do nějakého skladu, jistě to mělo znamenat, že je tam a čeká, nebo ne?
Nebyl jsem si jistý, ale pro jistotu jsem se nepozorován, vydal najít ten sklad. Prošel jsem kus temné, prázdné chodby našel dveře s nápisem sklad, vzal jsem za kliku a odevřel je. Byla tam docela tma, ale přece jen jsem vešel a zavřel za sebou.
Položil jsem tu děsně těškou knihu a šel dál do skadu, když v tom jsem kvůli té tmě o něco zakopl.
"Doprdele." Zanadával jsem a snaži se zvednout.
"Kurva, co to bylo?" Ozval se skoro současně, mě velice známý hlas.
Pak jsem se podíval na stranu a tam seděl, seděl tam Gee a zářivě se na mě usmíval.
"Frankie." Pošeptal......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tyna a Pája Tyna a Pája | Web | 19. prosince 2007 v 20:45 | Reagovat

Ahoj máš moc pěknej blog a ty příběhy jsou vážně moc pěkný. :)

My máme také blog, který je zaměřený na frerarda, waycest atd... Chtěly jsem tě poprosit nebo se tě spíše zeptat jestli by si nechtěla spřátelit? :)

2 Miss-Mindless Miss-Mindless | 21. prosince 2007 v 20:23 | Reagovat

PLEASE!!!!!!!Další díííííl!!!!!A bude tam aj Mike????Aby tam byli celí greeni???? XDDDDDD

3 adriana adriana | 21. prosince 2007 v 23:08 | Reagovat

další čertovký povídky plosím XD

4 Anett Anett | Web | 22. prosince 2007 v 0:25 | Reagovat

Och, krásné!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama