Pane, pojďme si hrát....

Angel or Devil VI

16. prosince 2007 v 15:34 | Miki |  Angel or Devil
no další díl, nevim co vy na to, ale tak snad se bude líbit noXD.....nezapomeňte co dělat, aby byly další pokráčkaXD
Gee
Nakonec se mezi námi stalo, to co by nemělo. Ale bylo to něco úžasného a nejspíš jsem se zamiloval, ano zamiloval jsem se do anděla, no a co? Frankie z toho ale nespíš začal mít strach, ani se mu nedivím, ale proč bychom si nemohli užít života jako normální lidi?
Pak mi ale položil zvláštní otázku.

"Gee....já ty lidi chápu...vím proč hřeší...ale je tohle hřích??? Je snad láska hřích?" Optal se a já nevěděl jak odpovědět, prootže k nám do pekla chodili různí lidé, ti co milovi i ti co ne.
"Já nevím Frankei, ale myslim, že pro nás by to mělo následky, kdyby to někdo zjistil."
"Jistě, že se to nikdo nedozví, ale nevím co budu pak." Toho jsem se taky bál, ale Lucifera taky a vím, že když mu co nejdřív někoho nepošlu, bude průser jak svině.
"Já taky ne......ale jedno vím jistě....Miluju tě." Přiznal jsem a políbil ho na nos.
"Já....já tebe taky." A s těmito slovy jsme usnuli.
Ráno, když jsem se probudil, tak Frankie vedle mě nebyl. Vylezl jsem z postele a šel do kuchyně a tam už Fee připravoval snídani.
"Dobré ráno Gee, jak si se vyspal?" Pozdravil mě a nalil mi kafe.
"Vživotě jsem se nevyspal líp...a víš proč?" Mrknul jsem na něho.
"Ne."
"To kvůli tobě." On se jen tak krásně usmál a zčervenal.
"Budeme muset jít na nákup, jinak tu umřeme hlady." Oznámil.
"Tak můžeme vyrazit hned, co ty na to?" Pro mě dobrá příležitost na poznání lidí.
"Tak jo." Souhlasil. Dopili jsme kafe a dojedli snídani a vydali se do blízkého obchodu. Byl to velký krám se spoustou věcí a lidí. A v tom jsem uviděl jednoho chlápka jak se snažil okrást jednu paní, nejspíš kapsář.
"Podívej Franku, to je určitě ono. Du na to." Řekl jsem mu potichu do ucha přiblížil se k tomu chlápkovi, chytl jsem ho za ruku a v tu chvíli jsem se s ním ocítil zase u nás v pekle.
"Kurva, co je to za blbý žerty." Začal vyvádět, načež se přiřítil BJ a dokonce Lucifer.
"Tě péro Gerarde." Pozdravil BJ. Jen jsem kývl jako, že jsem si ho všimnul.
"No výborně Gerarde, jsem rád, že jsi konečně někoho sehnal." Pochválil mě Lucifer.
"Bylo by dobré, kdyby si s tím byl do čtrnácti dnů hotov, jestli nebudeš, nepřej si mě." Vyhrožoval a mě dost poklesla nálada, znamená to, že s Frankem ztrávím už jen dva týdny.
"Tak vysvětlí mi někdo co se děje?" Vřískal ten chla.
"Jméno." Vyhrknul na něho BJ.
"Tré, Tré Cool... eště něco, kurva???" Pochopil jsem, že už mě nebudou potřebovat a tak jsem se vydal k tomu zkurvenýmu výtahu a nechal se dovést až na zem. Rychle jsem doběhl k našemu bytu a odemkl, Frank už byl doma.
"A konečně jsi tu Gerarde, už jsem začínal mít strach." Přivítal mě.
"Co se tváříš tak nešťastně, stalo se něco??" Optal se a přisedl si ke mně na pohovku.
"Máme jen dva týdny a pak už se musíme vrátit, za tu dobu to musím zvládnout, jinak...na to rači nepomyslet." Všechno jsem to vyklopil a on mě ještě pevněji objal.
"Znamená, že si to musíme užít až do poslední chvíle." Řekl povzbudivě, ale bylo vidět, že jeho to mrzí stejně jako mě.
Radši jsem ho políbil abych na to nemusel znovu myslet. Začal i jsme se líbat, docela vášnivě a já zase začal zrychleně dýchat a mít těsno v kalhotech. Frankie na tom nebyl o moc líp. Zač mě hladit po zádech a ve vlasech, já mu mezitím sundal tricko a líbal ho na krku. On svoji ruku přemístil do mého rozkroku a začal s ní třít. To mě víc vzrušilo a zavzdychal jsem mu do úst. Pak jsem mu rezepnul kalhoty a on zase mě.
Tentokrát to bylo mnohem vášnivější, ale taky už odhodlanější a zkušenější.
"Gee...já chci...ale víc než včera." Vydechl vzrušeně Frankie. V jeho očích to bylo vidět snad na dva kilometry. Abych se přiznal já to chtěl taky, tak jsem si ho otočil (jako že Franka abyste věděliXD).
Sice jsem o tomhle neměl ani páru, ale nějak instinktivně jsem věděl co a jak.
Políbil jsem ho na krk a jemně do něj vniknul (to slovo nenávidimXD), načež on vykřikl bolestí. Chvíli jsem počkal a pak jsem začal přížet a jeho bolestné kňučení se změnilo ve slastné steny.
Pak jsem svoji rukou začal pohybovat v jeho rozkroku a vyvrcholili jsme snad současně.
"Gee, to to...toby skvěli." Vydechl udýchaně Frankie. Já se nezmohl na nic jiného než, že jsem přikývkul.
Takovýmto stylem pomalu, ale jistě plynul jeden týden a pak druhý, mě už zbýval jen jeden hříšník a toho jsem musel už dnes odnést do pekla a už se nevrátit na zem, za Frankem, který se zase vrátí do nebe, a bude vše v normálu.
"Gee, já nechci spátky." Plakal Frankie, když jsme se loučili, před poslední vycházkou ven, kdy jsem měl sehnat posledního.
"Já taky ne lásko, ale Lucifer, je schopný všeho a našel by nás, ale slibuju, že za tebou příjdu." Ujišťoval jsem ho a objímal.
"Já za tebou taky budu chodit, věř mi, jinak, bych bez tebe něměl šanci na nic....Miluju tě strašně moc." Vzlykal mi na raměni a já už taky slzy neudržel.
"Frankie, měl by si už jít, já se teď vydám sám někoho najít a pak se taky vrátím do pekla." Rozhodnul jsem a vstal z pohovky.
"Dobře, ale čekej na mě, já za tebou příjdu." Kývnul jsem a naposledy se naše rty spojili v polibku naší neumírajcí lásky. Pak už jsme naposledy prošli náš dočasný byt a společně vyšli před dám, kde jsme se ještě jednou políbili a pak se naše cesty rozdělily.
Dlouho jsem bloudil ulicemi až jsem narazil na jednoho kluka, mohlo mu být tak dvacet, co kopal do nějakýho mnohem nenšího a nejspíš i mladšího. Neváhal jsem a přišel k němu, chytl ho za ruku a opět a teď naposled a napořád jsem se ocítil v pekle.
"Výborně Gerarde, zvládli jsi to, konečně jsi zprávký čert." Pochválil mě Lucifer, ale mě to nijak netěšilo. O nic jsem se nestaral, o nikoho, o nic, jen jsem přemýšlel co asi dělá Frank.
Dlouho jsem chodil peklem a na vše si znovu vzpomínal na naše společné chvilky a na to, jak dva rozdílní a jiní se do sebe můžou takhle bezmezně zamilovat. Nakonec jsem došel do starého skladu a tam usnul neklidným spánkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adriana adriana | 16. prosince 2007 v 16:28 | Reagovat

z tý poznámky že si otačil franka jsem nemohla, to mě napadlo hned potom co by si někteří mohli myslet XD.....Krásný

2 pájina pájina | Web | 16. prosince 2007 v 17:36 | Reagovat

za chvíli budou mít v pekle celý green day:D:D no ae pěkný:)

3 Miki Miki | E-mail | Web | 16. prosince 2007 v 18:27 | Reagovat

no já si to nemohla odpustitXD

4 LadyOfSorrow LadyOfSorrow | 17. prosince 2007 v 18:06 | Reagovat

Dobrý XD Chudáček Tré :D

5 Miss-Mindless Miss-Mindless | 21. prosince 2007 v 19:54 | Reagovat

Přesně, za chvílu budou mít v pekle celý greeny,ty vole,nejdřív Billie Joe,teď Tré Cool XDDDD To se nedá sem málem chcípla smýchy,prej: "jméno!" "Tré,Tré Cool" XDDDDDD

Bude aj Mike????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama