Pane, pojďme si hrát....

Angel or Devil V

15. prosince 2007 v 14:06 | Miki |  Angel or Devil
Máme to další díl andílka a čertíčkaXD....odpuste mi, ale mě prostě postelovky nejdou, takže, to neni nějak exelentní, ale tak aspoň něco neXD.....lidi nezapomeňte, čim víc budete komentovat, tim rychlejc něco napíšu:P
Frank
Na tom záchodě to bylo vážně zvláštní. Nic už jsme raději neříkali a vydali jsme se domů. Přišlo mi, že už vůbec nejsem opilí, to se mnou udělal ten divný pocit v přiše, který se oběvil při tom polibku. Ten pocit, celou cestu jsme nad tím přemýšlel a došlo mi, že jsme se vždy učili, že my city neprožíváme, ale podle mě tohle byl cit a ne ledajaký.

Bylo mi z toho smutno, protože jsem si byl jistý, že Gee to tak jako já necítil a to mě mrzelo??? Nevím, prostě jsme z toho byl smutný a chtělo se mi brečet.
Doma jsme rovnou zamířili do našeho pokoje, kde jsme měli sát a já už to v sobě neudržel. Začal jsem se mu omlouvat. On jen vstal, řekl, že je to dobrý a obejmulo mě. Nikdy bych nevěřil, že i čerti mohou být tak hodní, ale to Gee byl.
Pak mě jemně políbil do vlasů a mě po zádech přeběh mráz. Polekal jsem se a on asi taky, tak jsme se trochu odtáhli a zahleděli si do očí.
Potom už jsem se jenom vznášel v obacích, ale bylo to stokrát krásnější než u nás v nebi. Ano za to mohl Geeho polibek ve kterém byla láska?? Nikdy jsem lásku nezažil, ale určitě to bylo ono.
Tentokrát už to ani jeden z nás nepřekazil, bylo to úžasné a tolik nových pocitů se ve mně mísilo.
"CO, to děláme?" Nakonec jsem se optal.
"Zprávnou věc, protože naše srdce to tak cítí." odpověděl Gee a zase mě políbil, ale víc vášnivěji.
Dlouhou dobu jsme se líbali a já znovu poznal nový pocit, ale nebyl v břiše. Ten pocit byl níž. Takový silný tlak a začal se mi zrychlovat dech. Podle boule co mě tlačila do stehna jsem usoudil, že Gee má asi podobný problém.
"Gee, já chtěl bych....ale...." Jen jsem hlesnul mezi polibky a zrychleným dechem. Vlastně jsem ani nevěděl co chci, i když podvědomě možná ano, ale to se navísost protiřečí s tím, že jsem ještě pořád anděl.
"Já taky Frankie." jen odpověděl a trochu víc si na mě lehnul a já mu pomalu začal rozepínat košili. Tomu co jsem prováděl se nejspíš říká instinkt, protože, jsem o těchto lidských projevech lásky jen něco naokraj slyšel. On mi svléknul triko a začal mě líbat na krku až přejel svým jakzynem přes moje břicho až ke kalhotům, tam se zastavil a začal mi je sundavat. Já ho jen hladil ve vlasech a...sténal.
Už vím co to bylo za pocit, vzrušení.
Gee se vrátil nahoru a zovu mě začal líbat a já samovolně začal kolenem třít jeho docela dost velkou a tvrdou bouli v rozkroku. Načež začal sténat dost hlasitě moje jméno.
Když patom strčil svoji tuku do mých kalhot a začal s ní pohybovat, byl jsem jak v extázi, myslel jsem, že prasku a uletím, že se propadnu do propasti a už se z ní nikdy nedostanu. Jen jsem se prohýbal pod přívalem té nepředstavitelné rozkoše, kterou jsem v životě nezažil. A pak, výbuch a....mokro.
Pak Gee ruku vyndal a tak sladce se na mě usmál, že jsem ho musel znovu políbit. To krásu co mi způsoby, jsem mu chtěl oplatit tak jsem mu rozepnul a sundal kalhoty. Naskytnul se mi pohled na něco docela dost velného a tvrdého. Znuvu jsem Geeho políbil na rty a pak ho celého přejel jazykem až jsem zastavil na onom místě a čekal.
"No tak Franku už...už..." Zasténal Gee a tak jsem mu vykověl. Vzal jsem ho do úst a pomalu začal pracovat jazykem a rty.
Gee sténal a pro mě to byl úžasný pocit, prože jsem věděl, že to kvůli mně. Nevím, kde se to ve mně všechno vzalo, nikdy dřív jsem to nedělal.
Potom Gee vykřikl moje jméno a já v ústech ucítil tekutinu, kterou jsem ined spolykal. Vrátil jsem se k Gerardovi a ten mě ještě trochu udýchaně políbil.
"To, to to bylo něco úžasnýho." Vydechl spokojeně a krásně se usmíval.
"Myslíš, že to bylo zprávné?" Optal jsem se s obavami, protože mi začalo docházet, co se vlastně stalo. Nebyl by to až zas takový hřích, kdybychm byli lidé, ale mi jsem anděl a ďábel. Gee je na tom ješě dobře, ale já, já anděl???
"A tobě se to snad nelíbilo Frankie?" Optal se nepatrně sklesle Gee.
"Ale ano, ani nevíš jak, ale my bychom tohle dělat neměli." Strachval jsem se.
"Tak nachvilku zapomeň na to, že jsi anděl a užívej si." A znovu mě políbil. Ano měl provdu, co v nebi nebo v pekle můžem prožít hezkého, nic. Lidé se maj dobře a chápu už, proč jich je u nást tak málo a tam dole tolik.
"Gee....já ty lidi chápu...vím proč hřeší...ale je tohle hřích??? Je snad láska hřích?"
a ehm nepatrná reklama na můj blogXD themostbestmusic.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vampírka vampírka | 15. prosince 2007 v 18:00 | Reagovat

jéé, to je úžasný, dále, dále!! POKRÁČKO!! : ) : )

2 Pansy Pansy | 15. prosince 2007 v 19:23 | Reagovat

kraaaaaasne ..... prosim richlo pokracko ! ..... to je uzasne ..... pokrackooooo

3 FraGee FraGee | Web | 15. prosince 2007 v 22:30 | Reagovat

Supeeeer!!!! Pokračuj a rychle =)

4 adriana adriana | 16. prosince 2007 v 11:08 | Reagovat

uplně krutá story, krása, pokráčko rychle proprosííííím! :-)

5 Anett Anett | Web | 16. prosince 2007 v 11:22 | Reagovat

Krásné, ale to jsem už snad říkala ne?! Takže je jasné, co musíš co nejdřív udělat, dopsat pokráčko!!!!

6 wwwGee wwwGee | 4. ledna 2008 v 22:37 | Reagovat

oujééééé čao pěkný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama