Pane, pojďme si hrát....

Angel or Devil IV

14. prosince 2007 v 22:03 | Miki |  Angel or Devil
Je to docela krátký, ale tak lepší než nicXD.....nezapomínejte, podle toho kolik bude komentů, tak rychle mě to doutí v něčem pokračovat....
Gerard
Došli jsme k tomu našemu bytu, děs běs. Havna sem tam musel uklízet a já nevim co ještě. Uvnitř to ale bylo dobrý, a nakonec se mezi mnou a Frankem strhla děsná polšářová bitka a já ho donutil aby přiznal porážku, jen díky tomu, že jsem mu vyhrožoval, že mu provedu něco, co by nechtěl. Vlastně ani nevim proč mě to napadlo.

A nakonec jsem rozhodnul, že půjdeme shánět nějaký ty hříšníky a tak jsme zamířili do nějakýho baru, ale jak se později ukázalo, to byl gaybar, tak jsme rači zapluli do jinýho.
My nesmíme žádný alkohol, protože to na nás má mnohem větší a horší účinky než na lidi, ale to bych nebil já, abich Franka neumluvil na jedno pivo, abychom nebyli tak nápadní. Pak jsem usoudil, že shánění hříšných duší necháme na později a roději jsme si povídali, spoustu věcí jsem se dozvěděl a nakonec se z jednoho piva vyklupal šest a pět velkejch panáků rumu, nebo co to bylo.
Frankovi se nejspíš udělalo špatně a tak šel na záchot a já ratši s ním, ani nevim jak se nám to povedlo. Tam si opláchnul obbličej a koukal na mě svýma pronikavýma očima přes zrcadlo a pak omdlel. Moc jsem se vyleka, že se mu něco stalo a tak jsem si k němu přikleknul a snažil se ho vzkřísit, přecejen je to anděla asi přecejen snesu víc než on.
Pak naštěstí otevřel oči, tak jsem se na něho usmál.
"Bál jsem se jestli si mi neumřel." Musel jsem mu to říct, protože jsem měl o něho vážně velký strach.
On nic neříkal a jen tak mi koukal do očí a pak, pak, pak...on mě políbil. Nachvíli jsem polibek opětoval, ale pak jsem se vzpamatoval a uvědomil si, co to děláme, a tak jsem se od něho odtrhnul a jen na něho zíral. V ten okamžik, jsme ani nevěděl, že jsem měl nějaký alkohol, ined jsem totiž kvůli tomu vystřízlivěl.
"Já....promiň...to...to...to asi ten alkohol." Prasně vykoktal a sklopil pohled na zem. Já jsme tam tak seděl na tý zemi a pořád na něho zíral, ani jsem nevěděl proč, ale měl jsem zvláštní pocit v břiše, jak gejzír hvězd, nebo hejno motýlu.
Bezeslova jsem vstal a pomohl mu taky na nohy.
"asi bychm měli jít domů, je pozdě." Usoudil jsem nakonec a tak jsme mlčky zamířili domů.
Ani jeden jsme ani slovo nepromluvili, já jsme přemýšlel, nad vším a hlavě nad tím polibkem a těmi motýli. Tenhle pocit jsem neznal, byl pro mě nový, ale nebyl špatný. Ne, byl to hezký pocit, ale co ho vyvolalo??? Ten polibek? To je přeci nesmysl, Frank je taky kluk a návíc nám čertům, jsou takovéto věci odepřeny...tedy to nás učí veškole, ale co když my je můžeme prožívat, ale oni nám to nej říkají, že mi lásko, nebo co to je, nemůžeme cítit. A byla to láska?? Vždyť já ten cit nikdy nepoznal, ale vždycky jsem si to tak představoval....Poslední divná věc, jak bych mohl milovat anděla, který je stejného pohlaví??? Ne, příčina je jistě ten alkohol.
Takhle jsem ukončil svoje poblázněné myšlenky akorát, když jsme dorazili domů.
"Máš klíče?" Optal se Frank. Vyhrabal jsme je z kapsy a odemknul.
Doma jsme rovnou zamířili do ložníce, abychm se alespoň trochu prospali, ale Frank byl jiného názoru.
"Já odpusť.." začal Frank. "...ale já to tak cítil, tak jsem to udělal."
"Neomlouvej se, není proč." Jen jsme ho uklidnil, protože vypadal, že každou chvílí propukne v pláč.
"Já...pro mě je to něco zcela nového, já tohle nikdy nezažil, proto, jsem se řídil srdcem, jestli nějaké mám." Tiše vyprávěl koberci a pomalu mu po tvářích stékaly slzy. Zvedl jsem se z postele a přisedl si k němu na tu jeho a objal jsem ho kolem ramen.
"Šššš Frankie, vždyť se nic nestalo, já se nezlobím, tak už nebreč...to se prostě někdy stává." A bezděky jsem ho políbil do vlasů. On se trochu polekal a já taky, co jsem to udělal. Trochu se odemě odtáhnul a díval se mi do očí. Takový pronikavým a vyzývavým pohledem.
Kdo tentokrát ujel jsem byl já. Znuvu jsem se odhodlal a přitiskl svoje rty na ty jeho. Byl to nepředstavitelný a úžasný pocit, jaký jsem, kdy zažil. Tentokrát, to ani jeden z nás nepřerušil.
Líbali jsme se, něžně, s láskou??? Nevím, ale nic lepšího jsme nezažil, pak se Frank odtáhnul.
"CO, to děláme?" Optal se s trochou strachu v hlase.
"Zprávnou věc, protože naše srdce to tak cítí." Odpověděl jsem mu a znovu ho políbil. Tentokrát s trochou více vášně.
Frank už nic neříkal a jen se ododal svým pocitům a mým polibkům.
Líbali jsme se hodně dlouho až jsme začal pociťovat nový pocit v břiše a nejen tam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 14. prosince 2007 v 22:12 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 nj nj | 14. prosince 2007 v 22:23 | Reagovat

nj gee a jeho nove citenie:D ale ne je to supeer:)

3 FraGee FraGee | Web | 15. prosince 2007 v 6:48 | Reagovat

perfekt (já už fakt nevim co říct XD)

4 Miki Miki | E-mail | Web | 15. prosince 2007 v 8:25 | Reagovat

já se vždycky tak těšim na ty komentáře:P.....vážně a taky mi to dodává odvahu dál psátXD

5 Anett Anett | Web | 15. prosince 2007 v 11:43 | Reagovat

Prosím dál!!! Pája mi o tomhle příběhu nedávno řekla, ať si ho přečtu tak jsem se dala do čtení, a musím uznat, je to fakt super povídka ale škoda jen, že se přidává s tak velkým spožděním.... Jsem zvědavá na to, jak to tam dole a tam nahoře vyřeší....

6 Miki Miki | E-mail | Web | 15. prosince 2007 v 12:48 | Reagovat

tak to mě dostalo, že se o mojí povídce dokonce povídá...to mě odzbrojilo....kvůli tomu se budu snažit, jak jen to pude.....za to za všechno může škola že na to nemám tolik čaku, o prázdninách sem psala víc....ale budu se snažit

7 Nikita Nikita | 6. května 2008 v 15:12 | Reagovat

už zase to aaa!!!di už fakt do háje máš hodnotit story a ne si dělat reklamu!!!

autorce:skvělá story,jen tak dál!!!

8 xD xD | 6. října 2008 v 15:11 | Reagovat

tahle story je super ;) jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama