Pane, pojďme si hrát....

Prosinec 2007

Exchange-IX

30. prosince 2007 v 21:25 | Miki |  Exchange
Po nekonečně dlouhý době sem se dokopala k pokráčku, tak doufám, že to oceníteXD
Gerard
Když jsem ho políbil, rychle jsem se odtáhnul zase zpět, protože mi bylo jasný jakou jsem udělal kravinu. Začal jsem se mu omlouvat, ale v tom mě polibil on.
"Tak už mě nechceš zabít?" Optal jsem se aon si mě místo odpovědi znovu přitáhnul a začal mě líbat, vášnivě a s jistou láskou?
Začal jsem pociťovat motýlky v břiše a taky se dostavovalo pnutí na lůtku mých kalhot. Tenhle problém nebyl jen můj.

Angel or Devil XV

30. prosince 2007 v 18:20 | Miki |  Angel or Devil
Tak a je to tu děti, poslední díl a já osobně si myslim, že jinak to ukončit ani nešlo...už by to bylo blbýXD....takže čtěte pomalu a každý písmenko si užívejte dokud můžeteXD...Doufám, že se vám to líbit bude....sbad jsem vás nezklamala....
Chtěla bych teda poděkovat všem, co to četli a taky komentovali, protože ty komentáře vážně poteší a docílí, že člověk se s chudí vrhne do dalšího dílu. Proto je to pro všechny zpřízněný duše, kterejm se tadle story aspoň trochu líbila a zůstali jí věrný až dokonce:*
so enjoy

Angel or Devil XIV

29. prosince 2007 v 19:47 | Miki |  Angel or Devil
To to letí, už je tu čtrnáctej díl a myslim, že je už předposlední, tak si ho koukejte pořádně užítXD.... Strašně moc vám všem děkuju za komentáře a věřte tomu, nebo ne, ale sou to hnací motory, který mě donutěj kažedej den něco napsat. Děkuju dítka a za to tu teda máte ten díl:*
Gerard
Ten hajzl bydlel docela dalko a v takový zapadlý uličce, ale nakonec se mi to podařilo najít. Zazvonil jsem a čekal a ž vyleze ven.
"Koho to sem kurva čerti nesou." Ven vykoukla taková odporná tlustá umaštěná a čpinavá hlava, vztek se ve mně začal vařit ještě víc. Při těch slovech, co říkal, jsem se musel pousmát.
"Jistě je vám známo, že se každý rok počítá vodné stočné, tak já to du zapsat." Řekl jsem svoji výmluvu a pomyslel, jsem si že on za vodu asi moc neutratí.
"Tak poť dál." Řekl ten šmejt a tak divně se na mě podíval.
"Když se daří, tak se daří." Řekl si pro sebe, když mi otvíral dveře.
"Cože?" Optal jsem se.

Angel or Devil XIII

28. prosince 2007 v 20:43 | Miki |  Angel or Devil
Už třináctej díl a za to můžete vy, díky vašim skvělejm komentářům a proto, chci tehnle díl věnovat všem, co to čtou a taky se občas obtěžujou něco napsat:*
Frankie
Probudil jsem se až na ošetřovně, co máme v nebi. Nejdřív jsem si nemohl vzpomenout, co se stalo, ale pak mě začala bolet prdel a já si vzpoměl. Při té vzpomínce se mi opět zvedal žaludek.
"Konečně jste se probudil." Řekl jeden z ošetřujcích andělů.
"Co, co se stalo....kdo mě sem dostal?" Měl jsem v hlavě pěkný zmatek, jen jsem si ještě vzpoměl na výstřel a šílenou bolest v rameni.

Angel or Devil XII

27. prosince 2007 v 18:20 | Miki |  Angel or Devil
a máme tu pravidelný přísun naší ďábelsko andělské story....so enjoy
Gerard
Brobudil jsem se z noční můry, nevím o čem byla, jen jsem si pamatoval spoustu krve a Franka. Měl jsm hodně blbý pocit, ale řekl jsem si, že to byl jen sen.
Celé tělo mě bolelo, byl jsem rozlámanej od těch řetězů jak jsem na nich usnul.
Vyšel jsem ze skladu a šel jsem si sehnat něco k jídlu, ale to už mě odchytnul BJ.
"Ahoj Gee." Řekl takovým naoko milým hlasem.
"Nazdar Billie, co chceš?" Optal jsem se nevrle a on si mě jen tak změřil.
"Proč si myslíš, že když s tebou mluvím, ihned to znamená, že něco chci?" Optal jse s pozvednutým obočím.

Angel or Devil XI

26. prosince 2007 v 16:41 | Miki |  Angel or Devil
Další díl...doufám, že se vám bude líbit......*devil smile*
Frank
Vzbudil jsem se dost časně, protože se mi zdál velice diný sen, noční můra. Byla o mě a o Gerardovi, moc si to nepamatuju, ale bylo to něco v tom smyslu, že se Gerardovi přihodilo něco špatného. Nevěděl jsem ani hlavu ani patu, tomu snu, ale věděl jsem, že to nebylo nic dobrého.
Radši jsem zahnal myšlenky na to a vydal jsem se do nebe. Svatý petr už tam měl docela pěkný zástup čerstvě mrtvých. Jen jsem okolo prošel a když mě viděl svatý Petr, hned si mě zavolal.

Thanks, Katy 5

25. prosince 2007 v 18:04 | jacqueline |  Thanks, Katy
Tak todle je konec...jak sem už řekla, je to dost zkrácený.
A prosim komenty :P

Los Frankos

Zavřel sem za Geem dveře a hned sem si šel lehnout. Byl sem unavenej jak prase.
Další den sem se vzbudil asi v 10. Sice se mi nechtělo z postele, věděl sem ale, že Gee za mnou příde už teď dopoledne. V trenkách sem šel do kuchyně si udělat kafe.

Thanks, Katy 4

25. prosince 2007 v 18:02 | jacqueline |  Thanks, Katy

Gerardofil Frank

Ráno sem se probudil asi tak v 11. Vzpomínal sem na čerejší noc a na to, jak je Gerard úžasnej. Hrozně sem se těšil na odpoledne, až budu s ním. Ani sem nesnídal a rovnou sem si ohřál těstoviny na oběd. Pak sem se šel osprchovat a tak.

Thanks, Katy 3

25. prosince 2007 v 18:02 | jacqueline |  Thanks, Katy

Žerárdo

On se mnou chce někam jít! Páni. Nevim, proč to tak prožívám. Dyť to je jen kámoš.

Došli sme s Katy domů. Nachvíli sem jí přenechal jejím rodíčům, musel sem si na notebooku zkontrolovat maily a tak.


Thanks, Katy 2

25. prosince 2007 v 18:00 | jacqueline |  Thanks, Katy

Strejda Žeeee

Ráno jsem vstal extra brzo v 6, abych mohl jít s Mikeym běhat. Byl trochu překvapenej když mě uviděl, ale dovolil mi, abych si s ním šel zaběhat. Po pláži se běželo skvěle, foukal jemný vánek a zrovna byl východ Slunce…prostě to bylo romantické. S bratrem. Po chvilce sme v dálce zahlédli sedící postavu, Mikey se docela divil ale mě to tak děsný nepřišlo. Všiml sem si, že o je kluk, byl…jak bych to řekl…jo, byl fakt hezkej. Nejsem homosexuální, ale snad můžu o nějakém muži říct že je pěknej. Díval se na mě velkejma hnědozelenejma očima a já se do nich nemohl nedívat.

Thanks, Katy

25. prosince 2007 v 17:59 | jacqueline |  Thanks, Katy
Tak tendle příběh je pro LadyOfSorrow...psala sem ho 3 dny a pak už mě to fakt nebavilo a konec sem trochu sekla...
Jo a nečetla sem to po sobě takže sotrry za překlepy
Tak si to užijte...
Chladný mořský vánek si pohrával s mímy vlasy. Prsty na nohou se mi při každém doteku se zemí zabořovaly do vlhkého písku, zavlažovaným každou chvíli přicházející vlnou. Ranní červencové floridské Slunce ohřívalo vodu na příjemnou teplotu.

Angel or Devil X

25. prosince 2007 v 13:39 | Miki |  Angel or Devil
Tady máte děti trochu opožděnej dárek k Vánocum...si ho pekelně, nebo nebesky?? užijteXD
Gerard
Když jsem uviděl tu bránu dostal jsem docela strach, protože jsem v nebi nikdy nebyl a netušil jsem jak se tam dostanu, prstě jsem doufal ve štěstí.
Naštěstí pro mě ta brána byla pootevřená a tak jsem nepozorovaně vklouznul dovnitř. Jen tak tak jsem se minul s nějakým chlapem, myslim, že to byl svatý Petr. A proto aby mě neviděl jsem vešel do takové zahrady. Něco mi připomínala, znal jsem ji ze školi z knížek, když jsme se učili o nebi. Pak mi to konečně docvaklo, já jsem se dostal do Ráje.

Angel or Devil IX

23. prosince 2007 v 19:27 | Miki |  Angel or Devil
Takže jsem se nad váma slitovala a tady máte další dílXD....čtěte pomalu, je to krátkýXD...snad se vám to bude líbit, já sama se někdy divim až jak můžu bejt prdláXD
Frank
Bezeslova jsem se k němu přiblížil a políbil ho, bylo to něco víc než jen touha, byla v tom láska. Po chvíli jsem se zase odtáhl a ukázal mu tu skvrnu. Nejdřív se omlouval, ale když pochopil, že jsem za to rád a hrdý, nakonec se taky usmál. Pak, abychom oba něco měli, protože pro mě ta skvrna je památka na Geeho, jsem mu dal svá tři pera a on si je uložil do náprsní kapsy.
Znovu jsme se líbali, ale pak jsem musel už jít, kvůl svatému Petrovi. Byl smutný a já taky, ale oba jsme věděli, že to tak musí být a tak jsme se ještě domluvili, kde se budeme scházet, naposledy se políbili a já už vyklouzl ze dveří toho skladu.

Angel or Devil VIII

22. prosince 2007 v 20:24 | Miki |  Angel or Devil
Jen vaše komentáře mě donutili k tomu, abych zase něco napsala, takže si to užijte a pak víte co dělatXD
Gerard
Najednou do mě něco strčilo a já se probudil.
"Doprdele." Zaznělo skoro nastejno s mým zaklením. Ten hlas mi byl víc než povědomý a proto jsem si myslel, že ještě sním, protože jsem si myslel, že by to nebylo možné. Pak se, ale příčina mého probuzení otočila a já se musel usmát. Ano byl to ten, za koho jsem ho předpokládal.
"Frankie" Pošeptal jsem a nebyl jsem z toho překvapení se sto pohnout. On se na mě taky podíval a jen se ke mně bezeslova přiblížil a přitisk svoje rty na ty moje. Ihned jsem obmotal ruce kolem jeho těla přitiskl si ho víc k sobě. Chvíli jsme se líbali, ale bylo to spíš bezeslovní vyznání lásky, než něco víc. Pak se jemě odtáhnul.

Angel or Devil VII

18. prosince 2007 v 16:53 | Miki |  Angel or Devil
Odpusťe, že je to tak krátký, ale škola je svině:/......ale tak stejně enjoy
Frankie
Nakonec jsme usnuli.
Asi jsem se vážně zamiloval, zamiloval do ďábla.
Druhý den jsme šli na nákup a tam konešně Gee narazil na jedno hříšnika, donesl ho do pekla a já zatím dorazil domů s nákupem, když se vrátil nevypadal nadšeně, nakonec z něho vypadlo, že máme jen dva týdny a pak se musíme vrátit tam kam patříme. Chtěl jsem ho nějak povzbudit a utěšit, tak jsem ho políbil, nakonec, jsme se spolu milovali. Nic lepšího jsem nezažil, kam se hrabe Ráj....s ním to byl Ráj a to na zemi.

Angel or Devil VI

16. prosince 2007 v 15:34 | Miki |  Angel or Devil
no další díl, nevim co vy na to, ale tak snad se bude líbit noXD.....nezapomeňte co dělat, aby byly další pokráčkaXD
Gee
Nakonec se mezi námi stalo, to co by nemělo. Ale bylo to něco úžasného a nejspíš jsem se zamiloval, ano zamiloval jsem se do anděla, no a co? Frankie z toho ale nespíš začal mít strach, ani se mu nedivím, ale proč bychom si nemohli užít života jako normální lidi?
Pak mi ale položil zvláštní otázku.

Vexation X

15. prosince 2007 v 23:27 | plceeek |  Vexation
-Pořád Fee´s pov-
Mikey mě navštěvoval každý den a seděl tam co nejdýl mohl. A byl den kdy mě konečně pustili. Sbalil jsem si těch pár věcí co jsem tu měl a šel jsem ven. Mikey už na mě čekal před nemocnicí. Pevně mě obejmul a já jeho taky. Pak jsem ho chytnul za ruku a pomalym krokem jsme šli ke mě domů.

Vexation IX

15. prosince 2007 v 22:43 | plceeek |  Vexation
Frankie´s pov
Vzbudil jsem se jako první,asi v 10 ráno. Kouknul jsem se na Mikeyho,ještě spal. Vypadal nádherně,něco hezčího jsem ještě neviděl. Chvíli jsem se na něj koukal a pak jsem se zvednul a šel jsem udělat snídani. Přišel jsem do kuchyně a..za stolem seděli rodiče. "Ahoj Franku" řekla máma. "Čau" řekl jsem a šel sem zase zpátky do pokoje. Achjo,proč všechno musí zkazit rodiče..kdyby se dozvěděli že tu mam Mikeyho..oni neví že sem na kluky. Nevim jak by na to reagovali..

In the space - II

15. prosince 2007 v 21:40 | Miki |  In the space
A máme zde další díl mimozemšťanaXD...čtěte pomalu, je to krátký a nezapomeňte zanechat komentXD
Ne to přece není možné říkal jsem si sám pro sebe a nebyl jsem sto se pohnout.
"Ale ano je to možné. Franku, ty na nás nevěříš?" Optal se jemně....Gerard.
"Teď už asi budu muset co???"

Angel or Devil V

15. prosince 2007 v 14:06 | Miki |  Angel or Devil
Máme to další díl andílka a čertíčkaXD....odpuste mi, ale mě prostě postelovky nejdou, takže, to neni nějak exelentní, ale tak aspoň něco neXD.....lidi nezapomeňte, čim víc budete komentovat, tim rychlejc něco napíšu:P
Frank
Na tom záchodě to bylo vážně zvláštní. Nic už jsme raději neříkali a vydali jsme se domů. Přišlo mi, že už vůbec nejsem opilí, to se mnou udělal ten divný pocit v přiše, který se oběvil při tom polibku. Ten pocit, celou cestu jsme nad tím přemýšlel a došlo mi, že jsme se vždy učili, že my city neprožíváme, ale podle mě tohle byl cit a ne ledajaký.