Pane, pojďme si hrát....

Vexation VII

25. listopadu 2007 v 18:52 | plceeek |  Vexation
Mikey´s pov
Když jsem TO dodělal xD tak sem se oblíknul a šel jsem ven..byl už večer..zrovna jsem procházel nějakou temnou uličkou,a něco jsem uslyšel. Kouknul jsem se,a nějakej..feťák tam držel toho kluka..! Běžel jsem k němu a zařval jsem "Nechte ho bejt!" a dal jsem pěstí tomu feťákovi nebo kdo to byl..(njn Míša velkej zabijákXDD) Zachvíli šel pryč..přišel jsem k tomu klukovi. Sakra kdybych aspoň věděl jak se jmenuje!

"D-děkuju" řekl a já sem se usmál :) Nevim proč,chytnul se zdi co byla za nim.."To je dobrý.." řeknul jsem. Naklonil se ke mě a..políbil mě! Byl jsem jako v sedmim nebi,o tomhle se mi každou noc zdálo! Obejmul jsem ho,a vychutnával jsem si každej jeho dotek..pak se ale odtáhnul.
"P-promiň..už se to n-nebude opakovat.."Ale já kur*a chci aby se to opakovalo! Potřebuju cítit jeho rty na těch mých,a jeho ruce jak mě hladí na těle..
"To ne!" vyklouzlo mě a on se na mě nechápavě podíval..Ale já jsem si ho znova přitáhnul a políbil jsem ho. Přitlačil jsem ho na zeď a dál jsem ho líbal..
Frankenstain´s pov :D
"P-promiň..už se to n-nebude opakovat.." řekl jsem a odtáhnul jsem se. "To ne!" řeknul a já jsem se na něj nechápavě podíval. Jak ne..? Jako..že..chce aby se to ještě opakovalo? Chtěl už jsem něco říct ale on se ke mě přiblížil a políbil mě. Přitlačil mě na zeď co byla za mnou a něžně mě líbal na krku..aah takhle snad nedokáže líbat nikdo...má tak jemný rty..pak mě přestal líbat a zadíval se mě hluboko do očí..Myslel jsem že z toho pohledu roztaju..Má tak nádherný oči.
"Mikey...já...já tě miluju.." řekl jsem.
"Já..tebe taky" řekl a já jsem se usmál. Takhle šťastnej jsem se nikdy necítil.ON mě miluje! ..Konečně se mě splnilo to po čem toužím..Usmál jsem se na něj a obejmul jsem ho. Teď už budem navždy spolu..Teda..doufam. Ne Franku na co to zas myslíš! Budem spolu pořád a tečka.
"A..víš já..nevim jak se jmenuješ?" řekl a zasmál se. Krásně se směje..Taky sem se zasmál.
"Frank..Frank Iero" řekl jsem a usmál jsem se. On se taky usmál.
"Já sem Mikey..Way. A odkaď víš moje jméno?"
"Noo..už se mi delší dobu líbíš..a jednou sem potkal nějakýho kluka..a byl ti hodně podobnej..tak sem si myslel že to je tvuj brácha a zeptal jsem se ho jak se jmenuješ." řeknul jsem a on se zasmál.
"Chytrýý.." řeknul a usmál se. Taky jsem se usmál a dlouze jsem ho políbil.
"Miluju tě.." řekl jsem.
"Já tebe taky..Frankie" řekl a chytnul mě za ruku. Šli jsme do parku a cestou jsem si o sobě povídali. Poslouchá skoro to samý jako já :) Seděli jsme v parku asi do tří ráno,a pak jsme šli každej k sobě domů. Ale vyměnili jsme si samozřejmě čísla =) Když jsem došel domů, byl jsem hodně unavenej a tak jsem si šel lehnout. Když jsem usnul,zdálo se mi o něm,a jaký to teď bude. Hmm,už se ho nemůžu dočkat. Domluvili jsme se na zejtřek v deset ráno v parku..
Mikey´s pov
Nedočkavostí na Frankieho jsem nemohl ani usnout..už ráno zase ucítím jeho rty na těch mých! A možná i něco víc...pro sebe jsem se usmál. Ale nakonec jsem usnul.
--Druhý den v 9 hodin--
V 9 ráno jsem se vzbudil a šel jsem se nasnídat. Pak jsem se vykoupal,upravil..Byl jsem hotovej asi v půl 10. Vyšel jsem z domu a šel jsem pomalu na náměstí. Aww už se nemůžu dočkaat! Došel jsem tam asi ve třičtvrtě na 10. Ještě tam nebyl..no co,domluvili jsme se až na desátou. Sednul jsem si na lavičku. Byl jsem docela nervózní. Seděl jsem tam asi 2 minuty (XD) a pak Franike přišel. Hmm,má černý upnutý kalhoty a červený tričko,černý linky a červený stíny. Fakt mu to moc sluší,vypadá nádherně.Usmál jsem se na něj a zvednul jsem se. On se taky usmál a pozdravil mě.
"Ahoj" řekl jsem taky a on si ke mě sednul. Kouknul se na mě a políbil mě. Obejmul jsem ho a chvíli jsme se tam jenom líbali,a pak jsme si koukali do očí.
"Kam půjdem?" zeptal jsem se.
"Noo..tak třeba se někam projít?" řekl a zasmál se. Aww nádherně se smějě!
"Tak joo" usmál jsem se,zvedli jsme se a šli jsme. Chytnul jsem ho za ruku a kouknul na mě. Taky se na mě kouknul a usmál se. Úsměw jsem mu oplatil.
"Nezajdem třeba ke mě domů?" zeptal se,a já jsem se na něj kouknul. Když viděl muj překvapenej výraz,zasmál se."Já myslel pustit si nějakej film nebo tak něco" taky jsem se zasmál.
"Joo no to klidně" řekl jsem a tak jsme šli k němu domů..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 27. listopadu 2007 v 22:05 | Reagovat

mno na film.. to určitě:D

2 Majenka Majenka | 28. listopadu 2007 v 16:52 | Reagovat

Njn.. filmem to vzdycky zacina xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama