Pane, pojďme si hrát....

Vacances 5

14. listopadu 2007 v 15:05 |  Vacances
Tak tady je další pokráčko...a zase...prosím komenty...

Co je na tom k nepochopení? Já vlastně akorát nechápu moje rozhovory. Jedna moje půlka mluví s tou druhou. Stává se ze me schizofrenik. Jedna moje půlka Gerarda chce a ta druhá ne. Nějak se nemůžou rozhodnout. Asi to bude muset rozhodnout Gerard. Ale silně pochybuju že se mu líbím. On určitě není takovej debil jako já abych se mu líbil. On má Lindsay. A JÁ mám Jamiu. Moje lááska. Miluju jí. Jen jí. Tečka. Žádnej Gerard.

Celej den sem proležel v posteli a nudil se. Kolem pátý sem zavolal Jamie…ale zase pospíchala. Ach jo. A to je u nich tak 11 dopoledne. Asi.

Knížku už sem dočet. Televize byla debilní. V rádiu pouštěli Edith Piaf. Nudaaaa. Sakra. Kdyby tu byl Gerard…nenudil bych se.
Tak sem se šel oprchovat. Kapky horké vody se odrážely od mé kůže a braly s sebou všechny starosti. Ale ne na dlouho. Někdo totiž klepal. Nojo, já si objednal večeři. Obmotal sem si kolem pasu ručník a šel ke dvšřím. Otevřel sem je. A na mě se tam usmíval Gerard. Ach né.
,,Jé ahoj Gee…co tu děláš?'' Sakra. Ach jo. Já tady stojim před úžasným Gerardem jen s ručníkem kolem pasu. Shit.
,,Čau Franku…neruším?''
,,Eh ne…poď dál.'' Ou. Proč ho zvu dovnitř?
Usmál se tak hezky po Gerardovsku a proklouznul kolem mě.
,,No Franku…doufám že ti je líp.'' Ne bylo mi dobře do tý doby než ses objevil ty.
,,Joo mě už je fajn'' Kde se ve mně berou ty kecy?
,,Jo? Tak to zejtra zas mžem někam zajít.'' Ne v žádném případě s tebou nikam nepudu.
,,Hmm to by bylo fajn.'' Ehm. Asi budu muset zkontrolovat komunikaci mého mozku s mou pusou.
,,Hm Frankie…fakt sem tě při nečem nevyrušil?'' A jo. Můj ručník. Vzal sem si svý oblečení a zalezl do koupelny. Převlíknul sem se a opláchnul si obličej. Musim se vzpamatovat. Kontroluj svou pusu Franku. Pak sem zas vyšel ven. Gerard se koukal z okna…má pěknou prdel. Sem si ještě nestihl všimnout…Moje druhé debilní já mě přinutilo stoupnout si vedle Geeho a koukat se s nim z okna. On se otočil a usmíval se na mě. On má krásňoučký zoubky.
Pak někdo zase zaklepal. Ptevřel sem. Byl to ten číšník s večeří. Nějak sem neměl hlad a tak sem mu zabouchl dveře před nosem a zašklebil se na Geeho. Ten se furt umíval. Furt sem na něj koukal a cítil se jak retard. To si asi myslel i Gerard protože ke mně přišel a tak divně se na mě koukal. A já mu pohled opětoval. Jakž takž nechtěně. Utápěl sem se v jeho očích. Ten pohled…on má fakt nádherný kukadla. Kousl sem se do rtu…
,,Ehm…'' Gerard mě přerušil. Protože sem měl najednou jeho rty na těch jeho. Málem sem omdlel. Ten pocit…wow. Jiný než Jamia…lepší…Uvědomil sem si že to co dělám asi není zrovna to nejlepší…opětovat Geeuv polibek. A tak sem ho jemně odstrčil a sklopil zrak. Zajímavej koberec. Gerard mě pohladil po tvaří, projelo to mnou jako blesk, a pak pozvedl mou bradu a zase mi koukal do očí…
,,To-to asi nebylo správný Gee…''
,,Eh jo…promiň Franku. Už se to nebude opakovat…''
Teď zasáhlo zase moje debilní druhé já: ,,Ehm to ne!'' a ještě tomu dalo takovou třešničku na dort a to byly zase mé rty na těch Gerardovích. Až Gerard odejde, pořádně si to s tim mim druhym já vyřídím. Pane bože. Já sem asi fakt blázen. Asi si budu muset vybrat jedno mé já. A asi si vyberu to druhé, to co líbá Gerarda.
Hmm...má sladký rty…Najednou sem měl jeho jazyk v puse. Ten to umí.
Hladil sem Gerarda po zádech a on mě po vlasech. Když sem se mu rukou chtěl dostat pod tričko, přestal mě líbat a odtáhnul se. Ale usmíval se.
,,Frankie…pokračování příště…'' Mrkl na mě. A pak se otočil a vyběhl z pokoje.
Sedl sem si na postel a čuměl na zeď. Zrovna sem se líbal s Gerardem. Nemůžu tomu uvěřit. Ale …juchuu. Bylo to krásný. Když se todle Jamia nikdy nedozví, nebude jí to trápit. A tak sem se spokojený zachumlal do peřin a usnuuul……

Ráno mě probudilo zvonění mobilu.
,,Hmmm???''
,,Ahojky Frankie…''
,,Nazdar Gee…''
,,Máš chuť na pokračování?'' tak teď už sem byl akt vzhůru.
,,Mám…''
,,Okay…''
Položil to. To je pro něj typické.
Naštěstí se za chvilku ozvalo klepání na dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zruuda zruuda | 14. listopadu 2007 v 15:32 | Reagovat

omg takto to seknuť!! D: ale inak yummeh <33333

2 Dee Dee | 15. listopadu 2007 v 16:03 | Reagovat

Tak toto je najšukéznejšie tento týždeň...

3 CuCumber CuCumber | Web | 9. února 2008 v 17:49 | Reagovat

ježiš,se tu válim smíchy na zemi...prej zajímavej koberec :D jacq,pomoooooc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama