Pane, pojďme si hrát....

Vacances 4

13. listopadu 2007 v 22:28 |  Vacances
Tak další pokráčko...a piště komentářeee...

A tak sme vyšli z hotelu a šli směrem k řece. Pak sme se procházeli po nábřeží. Celou dobu mi Gerard něco říkal a já ho poslouchal. Bylo to divný, většinou sem já ten ukacenej. Brzo sme přišli Louvru. Zaplatili sme vstupný, protlačili se masou lidí a brzo sme se dostali do galerie. Byli to obrazi hlavně z období baroka atd. Já sem na tom moc neviděl. Ale Gerard si každý obraz pozorn prohlížel a upozorňoval mě na nějaké prvky. Pomalu sem ty obrazy začal více vnímat. Po nějaké době, nevím jestli to byla půl hodina něbo dvě, čas sem nevnímal, se mě Gerard zeptal jak se mi to líbí…:
,,Víš….já sem už několikrát byl v galeriích a tak…ale nikdy sem se na o nedíval tímto pohledem…je to fakt zajímaví.''
Usmál se. ,,Jo…umění…miluju umění….jak obrazy tak i hudbu….pomáhá mi to utéct od reality…''
Šli sme dál. Už sme se dostali do moderního umění. Byli sme tady už tak 3 hodiny. Ani mi to nepřišlo. Nemluvili sme. Jen sme si prohlíželi obrazy. Ale bylo to zajímaví…sem rád že sem se tam šel podívat.
Když sme konečně vylezli, byly už tak 2 hodiny odpoledne. Rozhodli sme se, že do žádný restaurace nepude, stačí když si něco koupíme v nějakym fast foodu. I když sme hledali dlouho, brzo sme narazili na KFC a Gerard si koupil twistra a já salátek. Pak se zase vyšli na ulici…
,,Eh Gerarde?''
,,No Franku?''
,,Kam dem?''
,,Kam nás nohy zanesou…''
,,Ok…''
Věřil sem Gerardovi že se neztratí, a když už, že se někoho zeptá na cestu. Vyšli sme z centra a dostali se na prostornější ulice s více obchody. Koukaly sme do výloh a komentovali je. Měli tady o dost jiný věci ne ž v NY.

Celý odpoledne sme se procházeli a pak sme zalezli do nějakýho baru. Přece jen, v hotelu to bylo docela drahý že. A tak sme si každej objednali pivo, zapálili si a kecali. Zase sem se o Gerardovi dozvěděl dost věcí. Pak si vedle něj sedla nějaká ženská, bruneta, a dala se s nim do řeči. Já se věnoval své sklince, teď už 3. pivku, a přemejšlel co asi dělá Jamia. Možná je někde s kamarádkama. Kouknul sem se na Gerarda a ten se furt bavil s tou prsatrici. A pak s ní někam odešel. Ten je teda věrnej. Doufal sem, že se brzo vrátí, já odtuď do hotelu netrefim. Pomalu sem upíjen z piva a Gerarde se vrátil překvapivě brzo. Sedl si zpět na své místo a já se na něj usmál a on se hned začal vykrucovat že nic nebylo…
,,Ale Gee, dyť já tě ani neobvinil…'' Oba sme se začali smát.
,,No…ještě aby….ne, já mám doma svoji Lindsay…žádnou kurvu nepotřebuju….''
Asi po hodince sme se ještě jakž takž okay zvedli (no, kluci ví kdy maj dost) a šli si zavolat taxíka. Hned přijel a odvez nás do hotelu. Jako vždy sme se rozloučili ve výtahu.
Když sem byl na pokoji, opřel sem se o chladnou zeď a donutil svůj mozek k aktivitě. Proč sem jen žárlil když Gerard odešel s tou ženskou? Dyť….
Pomalu mi začalo svítat…
Franku…
Gerard se ti líbí...a ty to víš.
Ne…to…snad NE!
Sednul sem si na postel. To není možný. To se mi nikdy nestalo. Nikdy se mi nelíbil muž. A za tu dobu co sem s Jamiou mě nezaujmula ani žádná jiná žena. Já sem s Jamiou spokojenej…sakra…dyť já nejsem gay!
Hned sem se začal uklidňovat že teplej nejsem…maximalně bi…ale stejně mě to moc neuklidnilo. Musel sem přijít na jiné myšlenky. A tak sem zavolal Jamie. Vzala to. Naštěstí. Zrovna se chystala že půjdes kamarádkama do kina. A tak pospíchala. Škoda. Docela bych s ní pokecal. A nejen pokecal…
Usnul sem.
Ráno sem se probudil asi tak kolem devátý. Vstal sem a šel se osprchovat. Oblíkl sem se do čistýho oblečení (no čistotný frenkí). Měl sem hlad. Ale na snídani sem nechtěl jít. Rozhodl sem se, že s Gerardem už se prostě nebudu setkávat. Ne. Musim se ovládnout. Musim ovládnotu své nízké pudy. Prostě budu celej pobyt zavřenej, vylezu jen na jednání a pak hezky zpátky do svého útulného pokojíku. Ale to by bylo hrooozně nudný a hlavně bych se z toho zbláznil. Tak sem se rozhodl že teď na snídani nepudu, celej den se nepotkám s Geem a třeba mě to přejde…musí.
Zavolal jsem obsluhu aby mi přinesli nějakou snídani- vegetariánskou a ještě nějaký dvd. Rozvalil sem se na postel se snídaní a pustil si nějakej film. Byl docela dobrej a to byla i ta snídaně. Asi uprostřed filmu mi zazvonil telefon. Byl to Gerard.
,,Ahoj Franku…''
,,Ahoj Gerarde…co potřebuješ?''
,,No já jen že bysme mohli zas někam zajít…''
,,Já….ehm…já mě je blbě…''
,,Eh ……..aha…..tak…někdy jindy….''
,,Jo Franku?''
,,No?''
,,Ta bunda.''
,,Jaka bunda?''
,,Včera večer ti byla zima a já ti pujčil moji bundu.'' Cože? To si nějak nepamatuju….ale jo, tamto co vysí u dvěří není moje.
,,No, co s ní?''
,,Vrátíš mi jí?''
,,Eh…''
,,Tak já si pro ní zajdu…''
Než sem stačil něco namítnout, položil to. Tak sem rychle vyskočil, tác s jídlem sem dal do skříně (asi by vypadalo divně když sem mu řek že mi je blběa tam ten tac) vypl televizi a zase se natahl na postel.
Za chivlku sem uslyšel zaklepání na dveře. Ještě sem se musel psichycky připravit na setkání s Gerardem…musíš se ovládat Frankuuu…hluboce sem se nadechl a otevřel dveře.
Stál tam a usmíval sem. Měl sem chuť zabouchnout mu ty dveře před nosem. Ne fakt. On se mi fakt líbí. On je nádhernej. Kurva sakra do prdele.
,,Čau Frankie, tak jak je?''
,,Eh zdravíčko Gee, no….mohlo by bejt líp…asi sem včera sněd něco špatnýho.''
,,Hm…asi jo…''
Poodstoupil sem dozadu aby moh dovnitř. Sakra. Proč to dělám? Já nechtěl aby šel dovnitř. Nějak se mi to vymiká z rukou. Ale už bylo pozdě. Gerard vešel a porozhlídnul se po pokoji. Já sem se vrátil ke svá postýlce a zase si lehl. Modlil sem se aby už odešel.
,,Ta bunda je tam na věšáku.''
,,Jo''
Kouknul sem na něj. Nevypadal na to že by chtěl odejít. Ou. On se dokonce přiblížil k mí posteli. Neee. Přišel ke mně a usmíval se. Kousl sem se do rtu a čekal co se stane…on se nade mě jen nahnul…
,,Tak Frankie, doufám že ti bude brzo dobře, ať můžen zas někam zajít.''
,,Uhm…taky doufám…''
Pak se vzdálil, vzal si bundu a odešel.
Tak to sem nepochopil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peťulka peťulka | 14. listopadu 2007 v 8:57 | Reagovat

moooc pěkný...chtělo by to trošku popostrčit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama