Pane, pojďme si hrát....

Vacances 3

11. listopadu 2007 v 11:46 |  Vacances
Já mám pocit že se to pomalu mění do prohlídky po Paříži xD ale brzo se to jakž takž změní =P
A hezky piště komentáře =)

Ne….nee……………… rozlepil jsem oči a hleděl na temný strop……. Panebože…Jamia….co když se jí něco stalo? Ale byl to jen sen…. Jen sen…….
Stejně sem se neuklidnil. Musel sem se ujsitit že je v pořádku. Tak sem hmátnul po mobilu a hned vytočil její číslo. A ozvalo se jen…….tuut…..tuuut……….hlasová schránka. Ježiš. Co když…co když? Ale může ho mít vybitej…Jamia si na to nedává pozor. Jo. Určitě ho má vybitej.
Ještě sem se kouknul na hodinky….5 ráno… asi ještě budu spát….

Neusnul sem. Byl jsem uplně vzhuru a tak sem zapnul telku. Dávali je nějaký debilní francouzský filmy s tim hercem co má velkej nos, taky nějakej Gerard =).
V sedm sem se vyhrabal konečně z postele a šel se osprchovat a pak sem šel po-ma-lu na snídani. Gerard tam samozřejmě nebyl, ten asi ještě chrápal. Pak sem šel zase nahoru do svího pokoje. Vůbec sem nevěděl co dělat, nakonec sem vyhrabal svoji knížku a začal číst. Dost sem se do toho asi zažral a asi po 2 hodinach zazvonil telefon. Byl to Gerard.
,,Ahoj Franku''
,,Ahoj Gerarde. Jak je?''
,,Dobrý, co ty?''
,,Taky…nemáš chuť někam zase zajít?''
,,Taky sem se tě na to chtěl zeptat…tak za půl hodinky dole u vchodu?''
,,Hm jo okay. Čau.''
,,Ahoj…''
Zpříma sem si sed na postel a přemejšlel co si obleču. Pak sem zamířil ke skříni a hodil na sebe džíny a nějaký triko (černý) a mikinu. Pak sem si šel ještě udělat linky a něco s vlasama. (Pečuj o sebe). Chvíli jsem ještě posedával a popocházel po pokoji. A šel sem dolů. U vchodu už čekal Gerard, černý kalhoty a taky černá mikina. Hmmm……Franku! Přišel jsem k němu. V ruce držel mobil a asi psal nějakou sms. Vzpoměl jsem si na svůj sen a hned sem znejistěl. Gee si mě všimnul:
,,Ahoj Franku''
,,Ahoj Gerarde….víš, kam půjdem?''
,,Hm…nechtěl by ses podívat na Moulin Rouge?'' Mrkl na mě.
Začal jsem se smát: ,,Hm, tak jo no xD''
Gee se usmál a vyšli jsme z hotelu. Byl krásný sluneční den. Vytáhl jsem mobil a vytočil Jamiino číslo. Zase to nezvedla. Zbledl jsem a Gerard si toho asi všimnul protože se mě hned zeptal co se stalo.
,,No jen že se snažím dovolat Jamii a nebere to…''
,,Jo, to mi Lindsay taky dělá. Už sem si zvykl a nějak mě to nerozrušuje. Neboj, ona se ozve.''
,,Když myslíš…''
Nastoupili jsme do metra a jeli několik stanic. Gerard se tu vážně vyzná no. Pak sme vystoupili. Bylo to tam dost zajímavý. Byla tam taková široká silnice a veprostřed byla taková alej, určená pro turisty, a na krajích byly samé muslimské obchody a pak i nějaké sex shopy atd. xD (ale vážně já tam byla xD). Proto ta alej, aby turisti nemuseli chodit kolem mno. Pak sme došli až k Moulin Rouge. Gerard se na mě usmál:
,,No, chceš dovnitř?''
,,Eh no já…nemusim tam teď dopoledne…kdyžtak později…''
Zase se smál. ,,Jo, jasně chápu xD. Tak můžem se jít podívat na Mont Martre (já fakt nevim jak se to píše xD) to je kousek.''
,,Hm….tak jo…''
Otočili sme se a šli zpátky. Pak sme šli i dál kolem metra a různě sme se proplejtali uličkama až sme došli na takovej plácek kde byl krásnej starobylej kolotoč a nad tím byl kopec a na něm bílej kostel.
,,Pěkný…''
,,Jojo…půjdem nahoru?''
,,Ok…''
Tak sme vyšplhali po tom kopci nahoru, prošli kolem několika jeptišek, kolem holubů a byli sme nahoře…krásně šlo vidět přes celou Paríž…
,,Tady to je jiný než v NY.''
,,Tojo… docela rád sem chodím…''
,,Ty sem jezdíš často?''
,,Jo, zhruba každýho čtvrt roku…''
,,Pracovně?''
,,No, jo, ale já si to dycky prodlužuju.''
Pak sme si sedli na nějakou lavičku a kecali. Zjistil jsem, že Gerard rád maluje.
,,Franku, máš rád umění?''
,,No, nevadí mi…''
Pak se tak koukal do dálky a já se ho zeptal co se děje…
,,No já jen že zejtra du do Louvru jestli bys nešel se mnou…''
Louvre….nějak mě to sice nelákalo ale stejně sem měl takovej pocit že tam prostě musím jít.
,,No…dobře, půjdu…''
Gee se moc hezky usmál =). Pak sme vstali a šli zpátky na metro. Když sme pak v hotelu jeli výtahem, Gerard mi řek, že odpoledne má to jednání. Já ho mám až za tejden. Tak sem se s ním rozloučil a šel k sobě do pokoje.
Zavolal jsem Jamie. Konečně to vzala. Takže…má se dobře, vše v pořádku, jen se jí vybil mobil. Dost sem si oddechl a pak sem šel dolů na oběd. Po obědě sem jel zas nahoru do svýho pokoje a přemýšlel jsem, proč mi Gerard příde tak zajímavej…on není jak ostatní muži….sakra Franku, ty se chováš jako dyby se ti začal líbit…ovládej se. Pak jsem usnul.
Spal jsem asi dost dlouho, když sem otevřel oči, byla venku tma. Pustil jsem si televizi a koukal na nějakou stupidní reality show, nerozuměl jsem ani slovo. Pak sem to různě přepínal, chvilku sem se zastavil na hotelovim kanálu, tak byl nějakej film, anglicky, ale hráli tam samí neznámí herci. A bylo to pěkně debilní. Vypnul sem telku a šel se osprchovat. Pak sem si šel lehnout a četl jsem si dost dlouho, po několika hodinách sem usnul. Naštěstí se můj sen neopakoval.
Ráno jsem se vzbudil docela pozdě, bylo zhruba půl desátý. Oblíknul jsem se a šel dolů na snídani. Překvapiv tam byl Gerard a zamával na mě. Sedl jsem si k němu.
,,Dobré ráno Gerarde''
,,Dobrý Franku….nerozmyslel sis to tím Louvrem? Může to bejt na konci docela nuda…''
,,Ne, tak trochu tý kultury potřebuju…'' Zase ten jeho úsměv. Uhm.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nj nj | 12. listopadu 2007 v 22:26 | Reagovat

dobry dobry:):)nech uz je pokracko:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama