Pane, pojďme si hrát....

Vacances 2

4. listopadu 2007 v 16:41 |  Vacances
Tak sme šli, nevěděl sem kam, Gee možná veděl, každopádně mi to neřek. Cestou sme si povídali. Bydlí taky v NY, a má manželku, Lindsay. Já mu řekl vo Jam. Poslouchal i stejnou hudbu, oba máme rádi rock. Skoro celou cestu ani jeden z nás nemlčel, s Gerardem sem se prostě nenudil. Došli sme na nábřeží Seiny. Po řece pluly nějaký lodě chvilku sme se opírali o zábradlý a koukaly. Pak sme šli dál. V dálce sem viděl Eiffelovku. Netušil sem kde sme, Gerard to doufám veděl.

Pak se mě zeptal: ,,Nesednem si někam? Mám docela hlad.'' ,,jo, můžem, taky bych něco snědl.'' Došli sme k nějaký restauraci, zavedli nás ke stolu, podali nám jídelní lístky. Objednal sem si zeleninový těstoviny a Gerard nějakou rybu (hele nevíte proč v skoro každym mim waycestu lezou do restaurací? xD) k tomu sme si dali červený víno. Všiml sem si, že číšnice pokukuje po Gerardovi a ten se na ní taky furt díval. Ten neřád xD. Pak sme si zase povídali. Překvapivě je tu Gerard taky na nějaký pracovní jednání, má ho až za tejden ale požádal o prodloužení toho pobytu takže tady bude celej měsíc. Mě teda stačí těch 14 dní…Gerard něco říkal a já zase myslel na Jamii. Pak mi ta čísnice před nos postavila talíř a já zase začal reagovat na realitu xD. Gerard mi popřál Bon Appetit xD a jedni sme. Fuj, bylo to docela nechutný, no, ale nedal sem to na sobě znát. Pak sem dopil víno. Gerard už taky dojedl a zamával na číšnici že budem platit. Zaplatil sem za sebe a vyšli sme ven. Bylo teprve tak 7 večer a ještě světlo. ,,Hele, teď bysme se ale už napít jít mohli'', zamrkal na mě Gerard. ,,Hm, to teda můžem'' Usmál sem se na něj a vydali sme se hustou spletí uliček zpět do hotelu. Skončili sme na barovejch židličkách každej se skleničkou zelený. Byl tady barman a ne barmanka, Gee neměl koho balit a tak sme se spolu bavili a mezitím ten barman odklízel jednu prázdnou skleničku za druhou a nahrazoval je novejma, plnejma té krásné čiré zelené tekutiny. Naše konverzace byla čím dál tím veselejší a odvázanější. Když už nám barman lehce naznačil, že sme v baru sami, slezli sme z židliček a vrávoravím krokem šli k výtahům. Naštěstí sme ani jeden nebyli uplně na mol. Gerard vystoupil, popřál mi dobrou noc a odešel. Opíral sem se o chladnou stěnu kabinky a pak vystoupil další patro. Hned jak sem vešel do pokoje, zavřel dveře, tak sem padnul na postel. Ze vší námahou sem se donutil vstát a převlíknout do pyžama. Ve chvíli, když sem si vlazl pod deku, sem usnul.
Sklo se roztříštolo při dopadu na podlahu. Po parketách se rozlilo víno. Na zem dopadlo tělo. Žena. Víno se smíchalo s krví. Mladá žena pomalu umírala. Její prsty se pomalu dostali k řezné ráně na břichu, nebyla moc hluboká, stejně se žena neopovážila pohlout. Její oči plné strachu koukali do tváře, zakuklené tváře. Přiběhl pes a začal ženě olizovat ránu. Blelo jí to, přesto se nezmohla na odpor a čekala, co se jí stane. Ozval se výstřel. Mopsova srst se zabarvila do ruda a malé tělo sklouzlo na zem. Žena vyjekla. Muž se usmál…,,Teď už nás nebude nikdo rušit…'' Rozepnul si poklopec. Klekl si před ženu, jednou rukou jí držel dlaně za halvou a druhou ji surově roztáhl nohy. Po chvíli do ní vniknul. Žena ječela když muž dosáhl orgasmu. Pak vstal, zapnul si kalhoty…,,Děkuju, byla si úžasná. Teď už si mi bohužel k ničemu.'' Z úst ženy se ozval poslední, unavený výkřik. A pak…výstřel. Ženiny prsty už se nehýbali. Ani její oči. Byli vykulené. Ale už nikdy nezamrkají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majenka Majenka | 5. listopadu 2007 v 17:12 | Reagovat

Tak ten posledni odstavec me kapku zmatl... honem dalsi dil je to fajne ;)))

2 Pansy Pansy | 6. listopadu 2007 v 21:32 | Reagovat

doufan ze je to jenom frankovo sen...

3 Dee Dee | 9. listopadu 2007 v 16:29 | Reagovat

Sen, alebo nesúvisiaca realita, alebo Jamia???

Ale ja viem ako to bude...*muehehe*

4 sweetsky sweetsky | 25. prosince 2007 v 21:43 | Reagovat

nééé at to neni Jam

5 Nikita Nikita | 5. května 2008 v 16:03 | Reagovat

takže buďto je to Jam a Frank to viděl ve snu,NEBO je Frank psychopat a náměsíčnej a chodí znásil'novat paní...a nebo něco úplně jinýho...XDXDXD

6 Matty Matty | 11. května 2008 v 19:22 | Reagovat

POu doufáám že je to realita a že je to Jamia :D miluju když jí někdo zabíjí :D akorát teda nwm kdo by jí znásilňowal :D mné taq dříw byla docela mno ušla xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama