Pane, pojďme si hrát....

Pirates of the Caribbean-V

17. listopadu 2007 v 21:28 |  Pirates of the Caribbean
Takhle jsme se plavili asi čtrnáct dní, bylo to úžasné s holkama sme se zkamarádili a už se nám ani na pevninu nechtělo. Tu nám dokonce navrhla jestli bychom nechtěli být napořát členy jejich posádky. Takovou lákavou nabídku jsem nemohl odmítnout, když jsem viděl ty jiskřičky ve Frankových očích.
Jednou nám Ta vyprávěla legendu, velice mladou legendu, že mi bylo jasné, že si to právě vymýšlí a nebo ne?

"Představte si, že se ke mně doneslo, že ve zdejším moři žije obrovská obluda..." Zarytě vyprávěla, asi nás chtěla vyděsit a na Franka to nejspíš působilo, protože se ke mně tisknul jak pijavice.
"A co ta vobluda dělá?" Optal jsem se.
"Ta obluda stáhne celou loď ke dnu a posátku sežere." Frank se klepal jak ratlík.
"Říká se, že kdysi to byl nějaký mořeplavec, ale jeho a další členy lodi přepadli piráti. Všechny je zabili až na jednoho..." Začlo mi být z nějakého nevysvetlitelného důvodu vedro.
"A ten jeden byl kdo?" Optal se vyděseně Fee.
"Byl to jeho nejlepší přítel a ten jediný přežil. A taky se říká, že tu obludu nezastaví nikdo, že nikoho neposlechne až na jediného člověka a to je právě ten co přežil, ten nejlepší přítel." Když Ta dovyprávěla mě polévalo horko.
"a j-jak se jmenuje, ta obluda?" Vykoktal jsem.
"Gerade nemusíš mít strach je to jen legenda...." utěšovala mě, ale já strach neměl.." a jmenuje se Crac..." Než to, ale dořekla uslyšeli jsme ohlušujcí ránu jako z děla, ale proč jako, když to doopravdy z děla bylo.
" A kurva piráti!!!" Zaječela Tu.
Opravdu to piráti byli, byli to ti, který sem já a Frank tak nenáviděli, ale byl tam s nimi někdo nový.
"A copak to tu máme." Promluvil Hrnčíř.
"Dva teploušci se dvěma lezbama, jak romantické." Pochechtával se dál.
"Franku, můj drahý příteli..." oslovil ho tak ironicky a při tom mu vysekl poklonu. "...dovol, abych ti představil nové členy MOJÍ posádky." Řekl s vítězoslavným úšklebkem.
"Tohle je můj první důstojník. Je z velice dobře situované rodiny. Tohle jsou jeho věrné přítelkyně Gwen a Eve a on se jmenuje..." Ale já ho přerušil.
"Já vim kdo to je, to je náš milý Míla." Nemohl jsem udržet smích, byl to můj spolužák, ten největší snob co sem kdy viděl a navíc se o měn tvrdilo, že je na kluky.
"Hele jizvičko.." řekl jsem s žertovným tónem. "....já myslel, že ty si proti naší čtyřprocentní menšině."
"Jistě že jsem." Vyhrknul Hrnčíř.
"Tak proč máš za prvního důstojníka buznu?" Optal jsem se a já a Ta a Tu a dokonce i Frank sme se smáli na celé kolo.
"Tak hele ty chlapečku, moc si toho na mě nedovoluj, ty si jen ubožák ze spodní třídy naší společnosti, vůbec nemáš vychování, tak se do mě kurva nenávažej a podle toho co mi tady Harry řekl tak ty si pěkný teplouš." Řekl s takovým tím povýšeneckým výrazem a ty dvě slepice kolem něj se tam začali chlámat jak kdyby řek něo světabornýho. No jo šli po něm jen kuli jeho prachům, to je jasný.
"Tak teď si mi to natřel a mimochodem, ty dvě, jistě víš, že sou s tebou jen kuli tomu, že máš prachy viť." Řekl jsem a zase se všichni na mojí straně začali smát.
"To nebylo vtipný...Jo a víte to o té obludě?" Řekl Hrnčíř.
"Jo něco sme už slyšeli..." řekla Ta... "...ale mě osobně by moc zajímalo, co tu chcete." Řekla a z očí jí stršely plameny.
"Okrást vás a samozřejmě, že zabít." Smál se dál Jizva.
Teď už to ale nebyla hra, teď už nám šlo o životy a o loď, když v tom mě něco napadlo. Začal jsem pískat, tak jako na pozdrav s Bertem, nevím proč mě to napadlo a proč sem si myslel, že to pomůže, ale zkusil jsem to.
"Ty magore, co pískáš, rači si vem meč a pomoz nám." Volala Tu. Já ale nereagoval a dál jsem pískal, když v tom se začlo něco dít. Všichni přestali a jen poslouchali ty zvuky co se ozývaly z hlubiny moře.
Já jsem dál pískal a najednou se z moře vynořilo něco tak obrovského, že to nebylo ani možné, bylo to větší než obě lodi dohromady.
"Bože to je Cracken!!!!!" Zařval Hrnčíř.
Mě spadla brada, když jsem si uvědomil, že můj plán vyšel. To stvoření nic nedělalo a já jsem si ho prohlížel se zatajeným dechem....
"Berte." Hlesnul jsem nakonec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 18. listopadu 2007 v 1:26 | Reagovat

Jej, to je napíínavý... o tom se mi bude zdát...

2 Pansy Pansy | 10. prosince 2007 v 19:53 | Reagovat

jaaaaaj bert vy chcete abych se tu umlatila smichy???xD xD xD xD xD xD

3 Miki Miki | E-mail | Web | 15. prosince 2007 v 14:22 | Reagovat

ano to je přesně můj záměrXD

4 kriplové kriplové | 24. prosince 2007 v 15:59 | Reagovat

proboha!!! x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

5 xD xD | 5. října 2008 v 11:09 | Reagovat

Miki: tak se ti to daří xDxDxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama