Pane, pojďme si hrát....

Once upon a time...5

1. listopadu 2007 v 12:25 |  Once upon a time...
Mno tak další díl.....sorry že tak pozdě....a nedivte se že tady budou nějaky sračky protože můj mozek je na prázdninách....
Mikey brečel a Gee na něj smutně koukal. ,,Hele Mikey....'' jen zavzlykal. ,,Je mi to hrozně líto. Kdybysme to věděli.....'' ,,Jo Gerarde ale.... už se to nedá změnit. Co teď budeme dělat? Nemůžeme dál dělat že nejsme bráchové...to....to prostě nejde.'' Gerard sklopil zrak....pak už tam jen seděli a koukaly na zem. Po nějaké chvíly si šel Mikey lehnout a Gerard ho následoval. Mikey si lehnul na postel a Gee na pohovku. Usnuly.
Mikeyho probudilo zašimrání slunečních paprsků na jeho tváři. S úsměvem se probudil a hned přemýšlel co dnes s Gerardem bude dělat. Pak si ale vzpomněl an včerejšek. Že už je konec. Už to nebude jako dřív. Posadil se a porozhlédnul se po pokoji. Na pohovce byla rozházená deka. Počkat, kde je Gerard? Na zemi byl jen dopis. Mikeym use udělalo težko ale sehnul se pro obálku. Písmo bylo promočené od slz:
Ahoj Mikey, asi sis všimnul že sem odešel. Myslím, že bude pro nás oba lepší když zapomeneme. Bylo to s tebou krásný ale přineslo by vážné komplikace kdyby veřejnost zjisila že sve bratři. Nečekej na mě. Nepříjdu. A nehledej mě. Prosím. Snaž se zapomenout. Mě se to asi nepodaří ale....zbohem...Miluju tě a navždy budu, Gerard.
Na papír ukápla další slza. Míša si složil obličej do dlaní a brečel...proč...co komu udělali že jim to museli tak zkazit....bylo to krásný....snaž se zapomenout, mě se to asi nepodaří.....mě taky ne Gerarde....miluju tě.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niwy Niwy | Web | 4. ledna 2008 v 9:02 | Reagovat

Jooj jaký pekný dojáčik tento diel (A)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama