Pane, pojďme si hrát....

Exchange-VIII

17. listopadu 2007 v 21:29 |  Exchange
Frank
Probudil jsem se ve své posteli a jen pro sem¨be jsem si zamumlal, že to byl jen zlý sen, ale když jsemn otevřel oči, ihned jsem se na něho vrhnul a začal jsem ho škrtit. Když jsem ho povalil, tak jsem si klekl na jeho rozkrok a místo toho, aby vyjekl bolestí spíš zasténal. Trochu mě to překvapilo a snad někde uvnitř i potěšilo, ale dělal jsem jako, že nic. Asi už vážně nemohl dýchat a tak mě ze sebe schodil.

"Hele uklidni se, všechno ti vysvětlím." Řekl a tak jsem tedy čekal co z něho vypadne. Podle toho, co říkal, tak na záchodě slyšel jak se bavili Milan a Justin o tom, že to byla sázka ve mně se ihned vzbudila zlost na ně oba.
Taky říkal něco o tom, že s Helenou a Patrickem vymysleli plán jak se pomstít. Moc jsem ho, ale nevnímal, protože jsem spíš pozoroval jeho, asi to byl nějakej šok...Nebo ne? Ale tak proč se mi líbil, určitě to byl šok.
Omluvil jsem se mu za to, že jsem ho škrtil a určitě jsem se červenal.
On omluvu přijal a spíš se začal omlouvat on a byl u toho vážně krásnej, že sem ho chtěl políbit, ale on mě předběhnul. Byl to jen krátký, ale tak úžasný polibek, jaký jsem snad ještě nezažil, pak se ale odtáhl.
"Promiň, já..já nevim co do mě vělo...to se nemělo stát." Omlouval se a při tom zčervenal. Já ale už nepřemýšlel nad tím, proč se mi líbí a tentokrát jsem ho políbil já.
Byl to dlouhý a krásný polibek.
"Tak už mě nechceš zabít?" Optal se tak sladce a já si ho trochu přitáhl blíž.
Naše polibky se prohlubovali a na řadu přišly i ruce. V břiše sem měl ohromné množství motýlu a v boxerkách jsem začínal mít dost těsno.
"Víš Frankie, tady rači ne....víš je tu moc lidí." Řekl trochu smutně, když si všiml mého "malého" problému. Měl ale pravdu....Nebylo by zrovna nejlěpší, kdyby přišla Helena nebo Patrick a něco z toho viděli.
Jen jsem kývl na souhlas a snažil se uklidnit, v tom někdo zaklepal, takže jsem se radši zahrabal pod deku, aby nebylo něco vidět.
Dovnitř přišla Helena.
"Ahoj Frankie, jak se ti daří??? Koukám, že si Gerarda nezabil, tak to snad je OK, ne?" Řekla se smíchem a já se jen usmál a přikývl.
"Jo všechno sem mu vysvětlil, i když něco mi zůstalo." Zasmál se Gee a ukázal jí svůj krk, který měl červený od toho jak jsem ho škrtil. Trochu mě to zabolelo.
"No Franku, ty máš ale páru." Smála se dál Helena já se trochu styděl za to jak jsem se choval.
"Já nechtěl, to mělo patřit těm dvěma zrádcům." Snažil jsem se trochu ospravedlnit.
"Ale já se na tebe nezlobim Franku." Usmál se na mě Gerard až se mi v břiše zase ozvalo hejno motýlů.
"Hele myslim, že by sme se ale měli připravit, zítra je přece ta burza, tak abychom byli nachystaný, jak potřebujem." Zavelela Helena a odešla.
"Patrick, už to azřídil s lístky na vlak a taky zjistil, že si Milan s Justinem nechával dávat informace o burzách předem, takže už schání, to jak to překazit a dát jim falešný." Vysvětloval dál Gerard.
"Du se ho optat jak to probíhá dál a ty se zatím připrav." Pokračoval Gee a odešel.
Zůstal jsem sám v pokoji a začal se oblíkat. Byl jsem rád že se to vysvětlilo a že máme i plán na pomstu, jen mi do hlavy nešla jedna věc.
Co se to stalo mezi mnou a Gerardem?? A hlavně proč??? Vždyť já nejsem gay, ale je tedy fakt, že mě to nikdy s žádnou holkou nebavilo, myslel jsem, že je třeba chyba v nich...Nebyla, chyba je ve mně, jsem na kluky.
Ale na druhou stranu mi to nevadilo, vždyť Gerard, je heskej a na geyích nic není, sou jako ostatní a korát se jim líbí něco jinýho než věčině.
Pokaždé, když jsem si vzpoměl na Gerarda, tak se mi chtě nechtě na tváři rozhostil úsměv.
Asi jsem se zamiloval.
Když jsem došel k téhle, vcelku bláznivé myšlence, při představě do koho jsem se zamiloval, se otevřely dveře a přišel Gee. Celý uplně zářil.
"Helena a Patrick odešli, kvůli tomu vyměnění informací...takže......jsme tu sami."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 27. listopadu 2007 v 18:41 | Reagovat

takhle v nejlepším přestat..

2 FraGee FraGee | Web | 2. prosince 2007 v 21:12 | Reagovat

a bude TOOO jak tomu řiká Doookie "šukajda" XDXDD

3 Mrs. Sketa Mrs. Sketa | 24. prosince 2007 v 12:22 | Reagovat

Hmm...Ne ze bych nejak milovala postelovky jo...:D..Ale jako to chce pokracovat..;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama