Pane, pojďme si hrát....

Angel or Devil

17. listopadu 2007 v 21:30 |  Angel or Devil
Tak a je tu zbrusu nová story...nebojte se že bych piráty a záměnu nedopsala to né, ale včera, když jsem usínala, mě políbila můza tak si to nemůžu nechat pro sebeXD...jo a taky si myslim, že tohle tu eště nebylo a jestli jo tak já to nečetlaXD...heské čtení a pak mi řeknědě dětičky mojeXD

Frank
Já ho asi zabiju, ne to nemůžu to by byl hřích, ale co, posílat mě tam je taky hřích a to von je něco víc než já.
"Franku tak dojdi mi pro tu Knihu Hříchů." Vážně tedle týden je to už potřetí, no jo na vrátnici je nějak plno. To musej ty lidi pořád umírat? A to musí být takový, že ani nepozná kam je šoupnout, pane Bože. Sakra, to bych neměl. Když tak nad tim uvažuju, neměl bych být spíš tak, než tady?
"No tak Franku poslouchášmě?"
"Promiňte Svatý Petře, trochu jsem se zamyslel. Už letim, už letim." Ty ze mě zase budou mít jen srandu, no nic.

Nasoupil jsem do výtahu, který jezdí až k nim dolu. Bert jednou povídal, že taky takle jel pro tu pitomou knihu a prý se v tom výtahu zasekl. Ono je pravda, jezdí docela pomalu a rachotí a všechno možný, ale Svatej Petr to opravit nedá, nebe musí šetřit, prý ať to opraví Lucifer. Haha ten to dá tak opravit až se z něho stane světec.
Sjel jsem až dolů k nim. Když jsem vystoupil, můj příchod uvítalo několik písknutí, jako vždycky.
"Hele, nechceš se k nám odstěhovat? Taková pěkná holka by se nám tu hodila, co kluci." To je kretén a já sem zase sprostý, ach jo.
"Rači si dej bacha, ať si nepřišlápneš vocas. A vůbec, Svatý Petr mě posílá opět pro Knihu Hříchů, tak mi ji půjčte." Nechtěl bych být ďáblem, i když na druhou stranu, maj se celkem dobře, no rozhodně nemusej pořád bětak sem tam.
"Dojdi si za Luciferem sám, nám se nikam nchce a dej si bacha na peříčka, ať se ti neumažou." Řekl ještě ten jeden, myslim, že se menuje Billie. Jen jsem na něho hodil znechucený pohled a šel jsem dál do pekla, až za Luciferem.
Radši jsem šel se sklopenou hlavou, aby si mě nikdo z nich nevšimnul, ale myslim, že to nepomohlo, no ostatně já se nedivím. No a jak jsem šel s tou skloněnou hlavou, tak jsem do jenoho z nich vrazil.
"Vole, čum kam deš." Řekl, když se sbíral, ze země a všude okolo se válely kotle.
"Sorry, počkej pomůžu ti." Sem se mu začal omlouvat.
"Kurva, ty si anděl, promiň, že sem byl sprostej, ale to víš no." Začal se mi omlouvat a celý zčervenal. Byl o dost mlatší než ti statní a byl dost upravenej na čerta. Černý trochu delší vlasy a úžasně zelený oči, divil jsem se, že není u nás, vypadal jak černý anděl.
"No jo no, sem anděl no a nemusíš se omlouvat, to je moje chyba. Hele, kde je Lusifer, potřebuju Knihu Hříchů." jsem se omluvil a pomohl jsem mu sebrat ty kotle, byly pořádně těžký.
"Počkej tady, já ti tam dojdu." Nabýdnul se, vážně, proč není u nás? A já tady? A tak jsem teda čekal a zachvíli se vrátil i s tou obrovskou knihou. Vypadal nasraně.
"Strašně díky a proč si nasranej?" On jen vyvalil oči, já pak taky když jsem si uvědomil co sem řekl.
"Vole, ty seš vážně divnej anděl, mluvíš jak dlaždič, na rukách kérky a v puse a nosu peersy....A buť rád, že si tam nešel, Lucifer mě zase zjebal, debil si myslí, že když sem novej, že budu dělat tu nejhorší práci." Měl pravdu, sem divnej andě, ale on je zase divnej ďábel, je moc hodnej a ochotnej.
"No jo no, voni ty hlavní sou vždycky divný. Já zase fůrt lítám sem tam kuli tý knize." Sme prohodili pár vět a došli sme až k tomu výtahu.
"Hele tak čau, sem si takle už s nikym dlouho nepokeca, natož s čertem." Zasmál jsem se a nastoupil jsem do výtahu.
"Já taky ne....a těšilo mě....Jo a kdyby něco, sem Gerard." Ještě se představil, pěkný jméno.
"Frank." Představil jsem se já a podali jsme si ruku, zvláštní poci mnou projel, to ale už musel jít protože na něj zase někdo volal a já než se ještě zavřely dveře toho výtaku, jsem sledoval jeho sexy zadek s tím štíhlým ocasem jak se mu pohupoval z jedný steany na druhou.
Když se dveře zavřely, opřel jsem se o stěnu a trochu si vafackoval.
"Spamatuj se Franku, si přece anděl, na tohle nesmíš myslet." A znovu jsem zauvažoval nad Gerardovými slovy, že jsem divnej anděl. Měl pravdu, já jsem vážně divnej anděl, proč jsem anděl a a on ďábel? A proč na mě tak zapůsobyl?
"No to je dost, podivej na tu frontu Franku." Z mýžch myšlenek mě vytrhl hlas sv. Petra.
"Promiňte Svatý Petře, musel jsem až za Luciferem." A teď se budu setsakramensky muset modlit, já lhal, ale proč vlastně? Vždyť jsem se jen zapovídal s čertem, tak proč sem lhal. To je teď fuk.
Dal jsem sv. Petrovi tu knihu a radši, jsem zamířil dál do toho nejtmavšího kouta nebe a začal sem přemýšlet. Moje myšlenky se ubíraly jen jedním směrem, k Gerardovi.

Gerard
To je kretén, Bože to je debil, von si myslí, že tu snad budu mejt i hajzly né. Za to nemůžu, že sem novej. Už takle si ze mě všichni utahujou, nemaj mě ani za ďábla. Heh, ale já Luciferovi ukážu, já to jednou řeknu tátovi a ten pak uvidí. Si myslí, že když tu není Satan, tak že s jeho synem bude zacházet jak s hadrem. Kretén to je.
"Samozřejmě pane, ano ty kotle odnesu do skladu." Musel jsem být pokorný, jinak by mě snad poslali tam nahoru, i když mě by to snad ani nevadilo, aspoň tam určitě takle nikdo vostatní nejebe. Je to nespravedlivý, brácha je mladší a přitom si tu prdel může válet, ale to mu taky beztak zařídil tatík. No jo Mikey hold ten správnej syn svýho otce a já jen nepovedenej anděl kterýho proto šoupli do pekla.
No tak jsem vyrazil s těma kotlema a du, pořád na mě někdo pokřikoval, prej že vypadám jak anděl v černý, že co tu dělám. Ale už jsem byl k těmdle kecům imuní a tak sem si jich nevšímal a šel jsem.
No a najednou do mě nějakej kretén vrazil.
"Vole, čum kam deš." Jsem se ohradil, když jsem se sbíral ze země.
"Sorry, počkej pomůžu ti." Kurva já vrazil do anděla, no jasný nikdo jinej by nebyl tak milej a kór né ke mně.
"Kurva, ty si anděl, promiň, že sem byl sprostej, ale to víš no." ještě jsem se radši omluvil, protože oni sou takový slušný no, tak aby neměl kecy. Asi jsem zčervenal a on si mě prohlížel. Byl docela malej, delší tmavě hnědý vlasy, sem myslel, že sou andělé vždycky blonďatý, no nic a nádherný zelenohnědý oči. V tý bílý mu to seklo, kurva na co to myslim.
"No jo no, sem anděl no a nemusíš se omlouvat, to je moje chyba. Hele, kde je Lusifer, potřebuju Knihu Hříchů." Chudák, za Luciferem ho nepustim, eště mu něco provede a vůbec potřebuju to nějak odčinit.
"Počkej tady, já ti tam dojdu." Kurva, voni maj snad pravdu, že sem nepovedenej anděl, vždyť se chovám upllně jinak než ostatní čerti.
"Pane, potřebuju Knihu Hříchů, pro jednoho anděla." Řekl jsem opatrně Luciferovi.
"To si pro to nemohl dojít sám? Ty snad budeš dělat poslíčka nějakýmu andělu? Ty si vážně nenapravitelnej případ gerarde. Na a ať tě tu nevidim. A za to, že si byl ochotnej budeš ty hajzly mejt." Rozkřičel se na mě. Rači jsem na nic nečekal a pospíchal jsem spátky.
"Strašně díky a proč si nasranej?" Řekl ten anděl a já jen vyvalil oči, takle divnýho anděla jsem eště neviděl.
"Vole, ty seš vážně divnej anděl, mluvíš jak dlaždič, na rukách kérky a v puse a nosu peersy....A buť rád, že si tam nešel, Lucifer mě zase zjebal, debil si myslí, že když sem novej, že budu dělat tu nejhorší práci." trochu jsem si postěžoval a on se zatvářil soucitně a taky nad něčm asi přemýšlel.
"No jo no, voni ty hlavní sou vždycky divný. Já zase fůrt lítám sem tam kuli tý knize." No možná bych běhal sem tam něž myl hajzly. No trochu sme si pokecali a dorazili jsme k tomu výtaku, se divim, že se eště nerozpad.
"Hele tak čau, sem si takle už s nikym dlouho nepokeca, natož s čertem." Zasmál se a já si uvědomil, že já sem na tom stejně.
"Já taky ne....a těšilo mě....Jo a kdyby něco, sem Gerard." ještě jsem se představil.
"Frank." Představil se on, heský jméno. Podali jsme si ruku a mnou projel takový divný pocit. Radši jsem ho pustil a šel za hlasem někoho kdo mě volal, no jo kdo jinej než BJ. Jen jsem ještě v zádech cítil jeho spalujcí pohled. Pak se za ním zavřeli dveře a já s těma kotlema valil za tim volem.
"Co je BJi já musim s těma kotlema."
"Ale, že si si hned nabalil takovou pěknou hoku." To je,ale retén. Teda Frank byl pěknej, ale...ale?
"Si kretén, sem mu jen dones tu knihu."
"Vypadali ste jak dvě hrdličky, jedna běloučká jak sníh a druhá jak uhlí." Ještě za mnou volal, když jsem, šel do tho skladu. Začal jsem, ale uvažovat nad jeho slovy. Ne to je blbost, prostě jsem si jednou pokecal s někym no a to, že se mi zdá heskej nic neznamená, nebo?
Zadši jsem se vrátil a šel mejt ty posraný hajzly. Moje myšlenky, se zae ubírali jedním směre, Frankem.
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sweetsky sweetsky | 25. prosince 2007 v 22:36 | Reagovat

Jéééé to je fakt moc dobře že sis to nenechala pro sebe:))

2 athHELL athHELL | E-mail | 15. května 2008 v 13:01 | Reagovat

suprový....originální...doufam že te ty můzy popadnou častějc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama