Pane, pojďme si hrát....

Vexation III

29. října 2007 v 20:09 | plceeek |  Vexation
Je to krátkýý hrozně já wim ale chce sem brácha a já už to nemůžu dopsat další pokráčku bude zejtra :))
Gerard´s pov
Běžel jsem k němu a zkontroloval jsem,jestli dýchá. Dýchal,ale hodně slabě,a srdce mu skoro netlouklo. Vytýhnul jsem z kapsy mobil a volal jsem záchranku.
"Mikey no tak vzbuď se!!" snažil jsem se ho vzbudit ale nereagoval. Kurwa proč to udělal?? Zachvíli už přijela sanitka a odvezli mi ho. Zůstal jsem doma,na podlaze v koupelně v tej kaluži krve a brečel jsem. Jakej k tomu měl důvod? Co když to nepřežije?! NE Gerarde na to nemysli!! Mikey to přežije a všechno bude v pořádku!!
Seděl jsem tam asi hodinu,a pak jsem se sebral a běžel jsem do nemocnice. Srdce mě tlouklo jako o závod a čim blíž jsem byl u nemocnice,tim větší jsem měl o Mikeyho strach. Dorazil jsem tam celej udýchanej a zastavil jsem prvního doktora na chodbě.
"Kde je Mikey Way?" řek jsem zadejchaně. Chvíli na mě koukal a pak konečně otevřel pusu. Prosim,ať mě řekne že je v pořádku,že ho pustí domů a že můžu za nim!!
"Stratil hodně krve.." to vim taky sakra ale žije nebo ne?!!! "Leží na pokoji číslo **,můžete za nim,ale potřebuje klid." Kejvnul jsem na doktora a šel jsem hledat ten pokoj. Konečně jsem ho našel a vešel jsem do dveří. Viděl jsem Mikeyho jak bezvládně leží na posteli,a do něj sou zapíchaný různý ty hadičky,asi spal. Když jsem to viděl,tak sem to neudržel a rozbrečel jsem se. Sednul jsem si k němu a chytnul jsem ho za jeho ruku. Koukal jsem na něj jak spí,a pořád mě tekli slzy. Seděl jsem tam takhle asi hodinu,a pak se Mikey probral.
"Mikey!" kouknul se na mě..
"Kde to jsem? Je tu všude bílo..to sem v nebi? Ale co tu děláš ty?"
"Si v nemocnici.." když jsem mu to řek kouknul na mě zoufalim pohledem..
"Ne!! Gee já už nechci!" nechápal jsem o čem mluví. Proč už nechce žít? Jakej měl k tomu důvod?
"Mikey,proč?" koukal na mě a mlčel. Po asi 5 minutách ticha mě to všechno řek. A já jsem ho hladil po vlasech a řikal jsem mu že to bude dobrý,že už mu nic neudělaj. Že změní školu,a všechno bude v pořádku. Ale nebyl jsem si tim tak jistej...Pak mě vyhodila sestřička že už končí návštěvní hodiny a tak jsem šel ven. Chtěl jsem jít domů,ale šel jsem okolo hospody a tak jsem automaticky zašel dovnitř. Objednal jsem si panáka a přemejšlel jsem (ehm...xD). Ale pak už mě to tam přestalo bavit a tak jsem se sebral a šel jsem domů. Když jsem přišel dovnitř,už tam byla máma a ta se hned vyptávala co dělá v koupelně na zemi ta krev a žiletka,a kde je Mikey.
"Mikey...eh noo" Nic mě nenapadalo co bych jí měl na to říct. Ale ona chtěla slyšet odpověd,jenom stála a koukala na mě a čekala co ze mě vypadne. Co jí mam kur*a říct?
"Mikey je venku a ta krev s žiletkou nevim jak se tam dostala" ze mě nakonec vypadlo a zalez sem si do pokoje a pustil jsem si hudbu. Máma eště něco řvala z chodby ale já jsem jí neposlouchal.A myslel jsem na Mikeyho a na to jak to bude dál..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zruuda zruuda | 29. října 2007 v 20:20 | Reagovat

omg to je uplne užasnee .) maš moc velky talent tešim sa na ďalši diel! <33

2 Niky Niky | 29. října 2007 v 21:37 | Reagovat

Tohle je fakt super povídka. Prosím prosím pokračování! Je to fakt super ♥.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama