Pane, pojďme si hrát....

Vexation II

29. října 2007 v 15:46 | plceeek |  Vexation
Tenhle díl je docela krátkej,ale už du psát další díl :))
Mikey´s pov
Když jsem vyšel ze třídy,rozhlídnul jsem se na chodbu esi tam někde nejsou ty kluci. Nikde sem je neviděl,a tak jsem teda šel směr wc :D. Ale za mou jsem slyšel kroky,otočil jsem se a byli tam oni. A zase mě začli mlátit,a zase si toho nikdo nevšímal. Ani učitelé ne.Čekal jsem jenom na ten osvobozující tón-na zvonění. Po 10 dlouhých minutách konečně začalo zvonit na další hodinu a oni se sebrali a běželi do třídy. Já sem tam ležel,pak jsem se zwednul,ale místo do třídy jsem vyšel ven zadním vchodem ze školy. Už tam nechci,nikdy.Dneska to všechno utrpení skončí. Došel jsem ke dveřím od domu a zahrabal jsem v kapse pro klíče. Odemknul jsem si,a zkontroloval jsem,jestli nikdo neni doma. Všichni byli v práci a Gee ve škole. Zamířil jsem si to do pokoje,a ze stolu jsem vyhrabal papír a tužku.Pak jsem šel do koupelny a zavřel jsem dveře.Otevřel jsem skřínku a vytáhnul jsem krabičku s tím,co mě pomůže od tohodle zas*anýho světa. Pak jsem ještě vzal pero a napsal jsem nějakej vzkaz na papír. Rozbalil jsem žiletku a přiložil jsem jí na zápěstí..a pak už jsem jenom pozoroval pramínky rudě zabarvené krve jak tekly z mého zápěstí na podlahu v koupelně..Konečně budu mít klid..a nikdo me už nebude ubližovat..sbohem Gee,měl jsem tě moc rád..pak už jsem viděl jenom tmu..
Frankie´s pov
Konečně skončil další školní den! A teď dva dny volna :) Nevim,co bych dělal,kdyby byl teprve čtvrtek :O Před školou sem se rozloučil z kámošema a šel jsem směr tramvaj č.2 (no jo tou jezdim já :D). Dorazil jsem domů a dal jsem si tašku do pokoje a zapnul jsem komp. Zapnul jsem nakou hru,ale vůbec jsem se nemohl soustředit. Pořád jsem musel myslet na toho kluka. Byl tak nádhernej...jo,jsem teplej. No a co?..nedovolim jim aby mu ubližovali. Pc jsem vypnul a šel sem ven. Cestou jsem potkal jednoho kluka,kterej vypadal skoro stejně jako ten,co ho mlátili na chodbě.Akorát měl černý vlasy,zelený oči,a nebyl tak hubenej. Určitě musí bejt ňáký příbuzný nebo něco. Co když je to jeho brácha?..Asi jo. Přišel jsem k němu.
"A-ahoj,hele můžu se zeptat jak se jmenuje tvuj brácha?" No,doufam že mě neřekne že bráchu nemá,nechci si připadat jako debil.
"Mikey,proč?"
"Eeh no.." nevěděl jsem co říct a napadla mě úplná kravina. Kouknul jsem se na hodinky :D "jee mě jede autobus,promiň musim. Tak ahoj" řek jsem a bežel jsem ´jako´ na autobus. No co,ale aspoň už vim,jak se jmenuje.
Gee´s pov
Když nám skončila škola,šel jsem jako obvikle domů. Jak jsem šel,viděl jsem nakyho kluka jak na mě kouká. Pak šel ke mě. Co mě tak může chtít?
"A-ahoj,hele můžu se zeptat jak se jmenuje tvuj brácha?" Omg proč to chce vědět?
"Mikey,proč?"
"Eeh no.." řek a kouknul se na hodinky. "jee mě jede autobus,promiň musim. Tak ahoj"
řek a běžěl někam pryč. Stál jsem tam a koukal jsem,jak se vzdaluje,a pak jsem šel zase domů. Bylo odemčeno...hmm to je zvláštní vždyť Mikey končí až za hodinu a rodiče se vrací až k večeru! Co když je tu zloděj?? Vešel jsem dovnitř a byl jsem z toho celej nervózní.
"H-halo?" řek jsem ale nikdo se neozýval. Řek jsem si teda,že se kouknu po celym baráku.
Když jsem ho skoro celej prošel,zbejvala už jenom koupelna. Otevřel jsem dveře a..
"MIKEY!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 W. W. | Web | 29. října 2007 v 17:25 | Reagovat

Wow.

2 zruuda zruuda | 29. října 2007 v 19:18 | Reagovat

aaaaa to je uplne užasneee! omg rychlo ďalši diel <333333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama