Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 9

12. října 2007 v 16:17 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Frank´s pov
Spal sem,ale někdo zazvonil. Kdo to mohl bejt? Vstal sem a w trenkách celej rozespalej sem šel otevřít. Už sem chtěl říct že nemam čas a zas zawřít,ale když sem otevřel byl tam Gee. Co tady dělá? Měli ho přece pustit až zejtra. ,,Gee co ty tady?´´
,,No mě už pustili dřív víš´´ řek a usmál se na mě. Taky sem se na něj usmál a šli sme dovniitř. Položil si kufr do obýváku. Přišel jsem k němu a obejmul jsem ho a on udělal to samý. ,,Frankie já..strašně tě miluju,ale seš si ji-stej že chceš stráwit žiwot s chlapem na v-ozicku?´´ Kouknul jsem se na něj. ,,Gee já tě taky miluju a to že...to nic nemění na tom že bez tebe nemůžu žít a že tě miluju!´´ Koukal jsem mu do očí a pak sem ho dlouze políbil. Pohladil jsem ho po tváři a přitisknul jsem si ho k sobě.,,Gee jsi nádherný´´ Gee se na mě usmál a pohladil mě po vlasech. ,,Frankie děkuju ti za všechno´´ usmál jsem se a pak jsem ho vzal do náruče (víte jaq to myslim né? xD) a odnesl jsem ho na postel. Lehnul jsem si k němu a on se ke mě přitulil. ,,Zvládnem to Gee´´ Kouknul se na mě a pohladil mě po tváři. ,,Jo..´´ usmál se a položil mě hlavu vedle mí (no chápete ne xD) a zachvíli usnul. Já jsem tam ležel a koukal jsem na jeho dokonalou tvář :)) Pak jsem ho políbil do vlasů,a chvíli sem tam ležel a vdechoval jsem jeho vůni. Zachvíli sem taky usnul.
Mikey´s pov
Vzbudil jsem se,bylo odpoledne. Ben ještě spal,a tak jsem se zvednul a řek sem si že udělam oběd. No vařit sice moc neumim,ale aspoň něco :) No,co tady máme? Polívku,pizzu,bramborovej knedlík (ňam xD) atd..no asi udělam tu pizzu. Vyndal jsem jí a strčil do trouby. Pak jsem si w obýváku sednul a zapnul jsem tv. Dávali ňákej film o tom jak mimozemštani útočí na Zemi ( xDDDD). No nic lepšího stejně nedávali,a tak sem to tam nechal. Zachvíli sem se šel podívat na tu pizzu. Už byla hotová,a tak jsem ji vyndal a dal na talíř. Rozkrájel jsem jí aby to rychlejš vychladlo,a šel jsem si zas sednout k tv. Ben pořád spal,a ten film byl stejně nudnej,a tak sem to vypnul a pustil jsem si Iron Maiden. Řek jsem si že už vzbudim Bena,a tak jsem šel do pokoje. Políbil jsem ho. ,,Bene?´´ Otevřel oči a usmál se na mě. ,,Dobrý ráno Mikey..ehm teda odpoledne´´ a zasmál se (: ,,to spim tak dlouho?´´ řek když se kouknul na hodinky a na nich byla jedna odpoledne. ,,No..od rána..v kuchyni je pizza,taq jestli chceš tak pod´´ usmál sem se a šel jsem do kuchyně. Za chvíli za mnou přišel i Ben. ,,Jee tady to voníí´´ řeknul a obejmul mě a dlouze mě políbil. ,,Noo takže pane tuhle pizzu vařil mistr kuchař Mikey,takže to bude určitě ta nejlepší co ste kdy ochutnal.´´ řek jsem a začli sme se tomu smát. Pak si Ben vzal jeden kousek a sněd ho :D ,,Mikeyy to je výbornýý´´ ,,No a divíš se? Když sem to vařil jáá´´ řek jsem a úchylně sem se usmál xD Ben se zasmál a vzal si další kousek. ,,Dávaj něco v televizii?´´ řek a sednul-no teda spíš skočil xD-na gauč u tv a zapnul jí. ,,No kromě filmu o tom jak mimozemšťani útočí na Zemi asi nic´´ xD ,,Tak pustíme ňáký DVD ne? Něco tu přece mááš´´ řek a začal se hrabat v hromadě dvd který leželi vedle tv. ,,Jee ty tu máš Scary Movie?´´ (ouu ten film miluju musela sem to sem dát xDD) ,,No..´´ tak tam Ben strčil to dvd a tak sme koukali..a pořád sme se tomu tlemili jak blbý xD a pak film skončil.. ,,Lasko pudem se projít? Venku je hezky´´ navrhnul sem.. ,,No tak joo´´ řek Ben a šli sme.
Gee´s pov
Když sem se vzbudil,ležel jsem u Frankieho,a tak sem pomalu vstal abych ho nevzbudil-i když jak jinak mam vstát s těmahle pos*anejma nohama než pomalu? Nak sem se dostal na ten blbej vozejk a ,dojel´ sem do kuchyně. Chtěl sem si vyndat ze skřínky kafe,ale nedošáhnul sem tam. Kurwa! Rozbrečel sem se a koukal sem z okna..nebejt Frankieho možná tu ani nejsem..ale nesmim si nic udělat. Kvůli němu.
Chvíli sem tam tak seděl a pak jsem uslyšel že Frankie vstává. Utřel jsem si slzy a dál sem koukal z okna. Frankie ke mě přišel a políbil mě. ,,Ahoj lásko´´ řeknul a usmál se na mě. ,,Ahoj Frankie jak ses wyspal?´´ ,,No já doc...Gee ty si brečel?´´
,,Ehm no..ne´´
,,Ale vzdyt to vidim..Gee to zvladnes..´´ Má pravdu..s Frankiem zvládnu všechno..
,,Jo..s tebou zvládnu všechno Frankie´´ usmál se na mě a vzal mě do náruče. Cítím tlukot jeho srdce a sem teď asi ten nejšťastnější člověk na světě,protože mam Frankieho.A je jenom muj.
,,Gee chceš udělat kafe?´´
,,No..tak jo díky´´ a políbil sem ho. On mě posadil na židly a dělal to kafe.
,,Taak a je to hotovýý´´ usmál se na mě.
,,Děkujuu´´ řek sem a taky sem se usmál.Položil to kafe ke mě na stůl a sobě ho tam taky položil a sednul si vedle mě. Pili jsme kafe a při tom sme kecali,a pak mě Fee odnes na ten pitomej vozejk a šli jsme ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jacqueline jacqueline | 21. října 2007 v 8:33 | Reagovat

jééé kafíčko zrovna chlastám kafíčko xD pěkný xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama