Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 8

3. října 2007 v 15:06 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu,ale nic extra,píšu to na hroznej kláwesnici u mámy w kabinetu po škole (jo je učitelka no) a nemam zrowna dobrou náladu,ani newim proč,mam hlad a sem unawenaa.. x( jinaq sry je krátkejj
Frank´s pov
Když jsme odešli od Geeho,před nemocnicí jsme se rozdělidi a každej šel k sobě domů. Po cestě sem přemejšlel,jak to bude teď. Nedával sem skoro pozor na cestu,a tak mě 2x málem přejelo auto,několikrát sem skoro do někoho vrazil,a taky sem několikrát zakopnul. Když sem konečně přišel domů celkem w pořádku,šel jsem si dát něco k jídlu,a pak už jsem byl ocela unavenej,a tak jsem se vykoupal a šel jsem spát. I když bylo teprve ráno..celou noc jsem nespal. A zachvíli už sem twrdě spal..
Mikki´s pov
Když jsem došel domů,zapnul jsem si tv. Nic nedávali. Zapnul jsem si pc,a připojil jsem se na ICQ,skoro nikdo nebyl online,jenom pár lidí se ktrejema se stejně moc nebavim. Mail novej žádnej,kdo by mě taky psal. Poslouchat naky mp3? Na to nemam náladu. A tak sem seděl na gauči a nudil sem se. I když jsem celou noc nespal,nebyl sem unavenej. Koukal jsem nepřítomně na jedno místo,a přemejšlel sem. Pořád jsem musel myslet na Geeho. Pak ale zazvonil zvonek..líně sem se zvednul a šel jsem otevřít. Stál tam Ben. ,,Ahoj lásko´´ usmál se na mě a vlepil mě sladkou pusu. Já sem mu jí opětowal,a taky jsem ho pozravil.
,,Můžu dál?´´
,,Jo jasný poď´´ ..vešel dovnitř,a posadil se v kuchyni. ,,Mikey kam si včera tak zmizel?´´
,,No jáá víš..muj brácha..srazilo ho auto..´´
,,Tak to je mi líto..a je v pořádku?´´
,,Přežil to ale...bude na vo-zejku..´´ Přišel ke mně a objemul mi. ,,Mikey to mě moc mrzí..´´ ,,Jo to mě taky..´´
,,Miluju tě..´´ řek a dlouhze mě políbil. Pak se mi kouknul do očí,a já zas do těh jeho krásnejch modrejch. ,,Máš nádherný oči..´´ řek jsem mu a políbil jsem ho. No,dál už to znáte,skončili jsme w posteli (xD). Leželi jsme tam u sebe,a já zachvíli usnul.
Gerrardo´s pov
Chvíli sem tam jen tak seděl a koukal z okna,a paq sem se ´přesunul´ zase na postel. Ještě pár vyšetření,a zejtra konečně domů. Ležel jsem na posteli,bolela mi hlawa,a čekal jsem kdy příde doktor a řekne mi výsledky. Zachvíli vešel do pokoje. ,,Takže pane Way,výsledky dopadli dobře,a domů můžete už dneska,takže si už můžete balit.´´ řek mi a odešel. Chvíli jsem eště ležel,a pak jsem se pomalu přesunul na muj novej doprawný prostředek. Ukáplo mi pár slz,sbalil jsem si a vypad sem z tý nemocnice. Kam ted? Domu,nebo za Feem? Kurwa,s timhle kramem se tam dostanu za 2x tolik casu,kdyz tu mam jeste ten kufr..nakonec jsem se ,rozjel´ Frankiemu. Zazvonil jsem u něj,chvíli trvalo než vyšel,asi spal. ,,Gee co ty tady?´´ koukal na mě a radostně mě objal. Dal jsem mu neznou pusu (xDD) ,,No mě už pustili dřív víš´´ a usmál jsem se na něj. On m úsměw oplatil,a vešli jsme dovnitř.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama