Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 10

20. října 2007 v 0:55 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Mikey´s pov
Byli jsme venku s Benem (omg už mi hrabe sem tam nejdříw napsala s Bertem xD) a jen tak jsme se procházeli po městě. Svítilo sluníčko a drželi jsme se za ruce. Bylo nám jedno,že se na nás starý babky zhnuseně koukají,a malý děcka se ptají maminek kdo je táta a kdo máma.Už jsem si na to dávno zvyknul. Přitáhnul jsem si ho k sobě a dlouze jsem ho políbil. Miluju jeho jemný rty a ten jeho piercing v jazyku..Nedokážu si to tu bez něj představit. On mě zachránil život když jsem se chystal skočit z útesu,a on naplnil moje prázdný srdce..Chvíli jsme tam tak stáli a líbali se,a pak jsme se sebrali a šli jsme dál. Sedli jsme si v parku na lavičku a pozorovali holuby který běhali po zemi a sbírali drobky (xDD omg toe romantický faqt :D:D). Měl jsem o něj opřenou hlavu a drželi jsme se kolem pasu. Sluníčko nám svítilo do obličeje a v tu chvíli jsem byl nejšťastnější člověk na světě. Zavřel jsem oči a seděl jsem u něj,a on mě pořád držel kolem pasu a hladil mě po vlasech. Nepotřebovali jsme něco řikat,stačilo nám to,že jsme spolu. Nechtěl jsem,aby tahle chvíle skončila..ale zachvíli jsem vedle sebe uslyšel velmi dobře známej hlas. Gee! Otevřel jsem oči a vedle mě byl Gee a Frankie.
,,Ahoj Mikey!´´

,,Gerarde!´´ Obejmul jsem ho.

,,Ahoj´´ řek Frankie.

Teď mě došlo že se Gee a Fee s Bertem vlastně neznají. Sice sem jim o něm někdy vyprávěl,ale ještě se neviděli osobě. Nebyl čas,když byl Gee v nemocnici.
,,Gee? ..Tohle je muj přítel..Ben´´ řek jsem a Ben se na něj usmál.
,,Jo..tak ehm a-hoj..já sem Gee..Mikeyho brácha..a tohle je Frankie,ehm muj přítel´´
,,Ahoj..no tak já sem Ben´´
,,No..nepudem?´´ řek jsem.
,,Jo jasný..´´ řek Gee a šli jsme. Celou cestu jsme kecali o všem možnym,a pak jsme dorazili k Geemu-a vlastně i Frankiemu-baráku. Rozloučili jsme se,a já s Benem jsme šli ruku v ruce k našemu domu.
Frankie´s pov
Šli jsme s Geem ven. Bylo hezky,tak proč ne žejo :) Zrovna když jsme šli kolem jednoho parku,uviděl Gee sedět na lavičce Mikeyho s nakym chlapem. Tak to asi bude ten Ben,Mikeyho přítel,jak už nam o něm jednou řikal. Seděli u sebe a drželi se,a Mikey měl zvřený oči,asi napůl spal. Tak jsme k nim šli.
,,Ahoj Mikey!´´ řek Gee a Mikey se na něj kouknul. ,,Gee!´´ řek a obejmul ho. Pak nam Mike ještě jednou představil toho Bena,a pak jsme se vydali směr domov. Cestou jsme si povídali,u našeho baráku jsme se rozdělili a my jsme vešli dovnitř.
,,Co budem dělat?´´ zeptal se mě Gee.
,,Noo Gee já bych možná věděl´´
,,Fakt? A co?´´ řek Gee schválně jako že neví co myslim.
,,Hádej!´´ řek jsem a zvednul jsem ho a v náruči jsem ho odnes na postel a líbal jsem ho. Sundal mě tričko,já jemu taky,a pak šli i kalhoty a trenky..a dál víte co se stalo xD Pak jsme u sebe leželi a líbali se,a já jsem si pak vzpoměl že máme vlastně rozhovor pro MTV. Kouknul jsem se na hodinky-byla 1 odpoledne. Rozhovor máme od půl druhý. Hmm měli by sme sebou hodit.
,,Gee? Od půl druhý máme ten rozhovor..´´
,,Jee já na to zapoměl a kolik je?´´
,,Jedna..měli by jsme se oblíknout a jít..´´
,,Okay´´ zvedli jsme se (teda já jsem mu spíš pomohl zvednout),oblíkli jsme se trošku upravili a šli jsme. Přišli jsme tam za minutu půl. Mikey už tam byl. Bob ani Ray ne,protože na tenhle rozhovor jeme jenom my tři.
,,Teda vy dete fakt brzo´´ řek Mikey
,,Noo..´´ nevěděl jsem co říct..ale Gee mě pomoh :)
,,Byla dopravní zácpa´´
,,Jo zácpa..aha..´´ řek Mikeš a šli jsme do studia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mecki Mecki | Web | 20. října 2007 v 19:13 | Reagovat

Teď mě došlo že se Gee a Fee s Bertem vlastně neznají. Sice sem jim o něm někdy vyprávěl,ale ještě se neviděli osobě. Nebyl čas,když byl Gee v nemocnici. -> Hlavcně že ses u začátku oprawila xDDa tady je .. BERT xDD no jo jinak je to pěěěěěkný brácha powedlo

2 jacqueline jacqueline | 21. října 2007 v 8:35 | Reagovat

ježiš jak se mčetla ty holubi sem si vzpoměla jak sem v londýně holubi krmila nějakou starou houskou a kámošky říkaly že se chovám jak bezďák =D hezký no xD

Lae jinak povedený, dobrý a rozhodně to píšeš tak 5x rychlejc než já ty moje sračky takže obdiv xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama