Pane, pojďme si hrát....

Subtenant-VIII

10. září 2007 v 16:06 | Miki |  Subtenant
Gerard
Nějak sem toho vola Trého odbyl a znuděně sem si prohlídnu co je tam za existence. Děs běs no.
Po chvíli se přivalil Quinn a Bertoslav s ním odcupital neznámo kam. A kurva, zůstal jsem sám s Frankem.
Snad poprvé za svůj život jsem byl rád, že vidim svého bratra, radost byla, ale jen předčasná.
Táhnul s sebou nějakou kost. Představil ji jako svoji holku Alicii a zase zmizeli tancovat.
Kurva zase jsem byl sám s Frankem.
Najednou jsem v davu uviděl Elizu a tak mě nenapadlo nic jinýho než Franka pozvat k baru na skleničku. U baru mě čekal šok, nedal jsem to na sobě znát, ale byl jsem překvapenej. Barmana dělal náš milý Míla.
Milan se vždy kamarádil s těma pindama od nás ze školy. Byl.....no jak bych to řekl...divnej, ale jinak než já, mě nikdo, teda s vyjímnou Berta, neměl rád, to jeho zase jo, kluci teda né, ale holky ho milovali, jako kamaráda.
Mě nesnášel, nevim proč, já mu nikdy nic neudělal. Nemůžu za to, že se na ráz stalo takovejch věcí.
Kdysi, on byl na záchodě, myl si ruce u umyvadla a já tam vtrhnul, potřeboval jsem si umýt obličej od toho, jak mě kluci zmlátili, no a jak jsem pospíchal tak jsem do něho vrazil a oba jsme spadli na zem. Já ležel na něm a vypadalo to asi hodně srandovně. Nejhorší bylo, že tam přišli ti kluci co mě zbili a vyložili si to tak, jako že sme dvě buzny. Od tý doby už vůbec nikdo nepochyboval o mý orientaci a o jeho taky ne, páč nikdy neměl holku. Stalo se to kdysi, ale on mě pořád nenáviděl a vždy, když mě viděl, mlel něco o odplatě.
Neska ne, asi proto, že jsem byl s Frankem. Objednal jsem pití a pak další, no pomalu mi to začalo lézt do hlavy a já začínal pociťovat to jak se opíjim. No jo moc toho nesnesu,ale byl jsem rád, ta bariéra, která byla mezi mnou a Frankem opadla. Dozvěděl jsem se o něm strašně moc věcí, bylo to jako bych ho znal věky. Něco mě k němu táhlo.
Pak se tam objevili ty teplý dvojčata a něco na nás zkoušeli, kryplové, nějak jsem je odpálkoval a my zase kecali a pili.
Pak jsem vypil jednu skleničku ve který, i přez moji opici, jsem poznal, že to whiski nebyla. Pořádně to se mnou zamávalo. A Frank zrovna někam odešel. Musel jsem jít do koupelny se trochu spamatovat studenou vodou.
Když jsem vešel do koupelny zjistil jsem, že Frankie tam mířil taky.
Najednou se mě zmocinil chtíč, chtíč jakej sem nikdy nezažil, chtěl jsem kluka, Franka. Přistoupil jsem těsně k němu a dal mu ruce na boky. Vypadal vyděšeně, ale potěšeně. Nedokázal jsem to v sobě potlačit, chtěl jsem to už dávno a teď to bylo silnější než já. Políbil jsem ho. On se odtáhnul a koktal něco ve smyslu co to bylo. Řekl jsem mu to, řekl jsem mu že po něm toužím hned od začátku, vypadal, že mu to nejde na rozum, pak mě překvapil, řekl, že on taky.
Nějakým záhadným způsobem, co mi není znám, jsme se ocitli v nějaké ložnici. Přitisknul jsem ho na stěnu a hladil jsem ho všude možně, bylo to divný, ale heský. Potom jsem ho hodil na postel a přilehnul jsem si k němu. Nějak jsem z něho sundal tričko a děsně mě překvapily všechny ty jeho kérky. Znovu jsem ho políbil a najednou jsem ucítil něco tvrdého na mém stehně, musel jsem se pro sebe usmát. Taky jsem měl jistý "problém" v kalhotech, doufal jsem a přál si, že mi s tím pomůže. Líbal jsem ho proto všude kde se dalo a potom............
Někdo se mnout třásl, rozlepil jsem oči a viděl nad sebou Franka. Vedle mě bylo něco, něco blonďatýho v čem jsem poznal Paris. Leknul jsem se a vyskočil z postele jako by tam byl obrovskej pavouk.
"Ale milášku, včera si se takhle neodtahoval." Zhrozil jsem se co sem včera prováděl, pak jsem se zase podíval na Franka. Doteklo mi to, já tu byl původně s ním a pak?
"Ten hajzl." Řekl jsem, rychle sem se oblíknul a vypadnul jsem bez vysvětlení z toho pokoje. Frank vypadal, že vážně nic nechápe. Za to já to dobře chápal, ta svině nám něco dala do pití, to něco po čem se mi zatočila hlava. Hajzl. Klek jsem v duchu a všude ho hledal, nikde ale nebyl, slehla se po něm zem.
Bylo mi na nic a rači jsem šel domů, na Franka jsem uplně zapoměl.
Po cestě jsem přemýšlel co za utrejch nám to dal. Uspávadlo? Viagru? Něco na vymazání paměti? Podle toho, že jsem ho znal, sem si myslel, že při nejmenším všechno.
Dama jsem se vykoupal a zalelz jsem do svýho pokoje, matka prozměnu zase nebyla doma.
Asi za půl hodiny mi někdo zaklepal na dveře pokoje, otevřel jsem a v nich stál Frank.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama