Pane, pojďme si hrát....

Subtenant-VII

10. září 2007 v 16:05 | Miki |  Subtenant
Frank
Celý druhý den proběhl celkem dobře sice mě Gerardova matka pěkně lezla na nervi, ale překonal jsem to a vydržel. A musim uzant, že snídani udělala báječnou. Když se Gerard přišel najíst, vypadal nevrle, on tak vypadá vlastně pořád.
Po snídani jsem rači zalelz a dál sháněl práci a poslouchal muziku. Bylo to lepší než se vybavovat s paní Wayovou.
Asi v půl šestý jsem se začal chystat na párty, šel jsem tam jenom kvůli Gerardovi.
Na sebe jsem si vzal něco o čem jsem si myslel, že mi nejvíc sluší. Docelal mě překvapilo, že sem se tak upravoval, dokonce jsem si udělal linky. Jako kdybych chtěl na někoho zapůsobit.
Kolem šestý přišel Gerard, děsně mu to slušelo a tak jsem mu to řekl dřív, než sem si stačil uvědomit, že to možná není vhodný. Vypadal ale, že ho to potěšilo. Mě to přišlo trochu líto, že on nic neřekne, ale co jsem čekal, žé? Nejspíš to na mě bylo vidět a on si toho všiml a taky mě pochválil, moc mě to potěšilo, protože i přez tu odměřenost to znělo upřímně. Ale asi jsem si to jen namlouval.
Pak jsem konečně vyšli a zamířili pro Berta.
Mezi náma začo bejt takový to blbý ticho a tak jsem musel něco říct.
"A hele není to blbý, že tam jdu, když vlastně nikoho neznám??? Teda mimo tebe.. i když..." Zarazil jsem se, protože mi došlo, že jeho vlastně taky vůbec neznám a moc mě to mrzelo, chtěl bych o něm něco vědět. On to jenom nějak odbyl a mě došlo, že mi o sobě asi nic nepoví. Mrzelo mě to.
Když se k nám připojil Bert už to bylo lepší, už nebylo to ticho. Vypadal hovornější a takový vyrovnanější než Gerard.
Přesně v sedum jsme dorazili k baráku toho chlápka co to pořádal. Už tam zněla hudba a bylo tam spousta lidí.
U dveří jsme potkali takovou odpornou bloncku, co měla na fasádě aspoň dvě kila make-upu a děsně divně pokukovala po Gerardovi. A ani nevím proč, ale mě to strašně vadilo, přišlo mi to skoro jako kdybych žárlil. Ne ne to není možný proč bych na něho měl žárlit??
Nejspíš v obýváku, jsme narazili na celkem malýho chlápka, teda asi byl větší než já, ale né o moc a vypadal, jak bych to řek, jako děsnej perverzák, díval se na nás jako pedofil na svou kořist.
"nazdar Way, tak co vypustil si toho svýho Krakena?? A co je todle?? Tvůj chlapec?" No pozdravil vážně zajímavě tim krakenem asi myslel Berta, asi. A na mě se díval a pak mrknul na Gerarda takovým šibalským způsobem. Mě překvapilo, že mi vůbec nevadilo, že mě považoval za jeho přítele. Proč mě, ale považoval za Gerardova přítele? Gerard žeby...? Ne to ne. A já? Proč mi to nevadilo?
"Hele sklapni Tré, to je Frank náš podnájemník a jak mi můj brtr řek měli sme někoho přivíst, tak sme vzali jeho." Tak teda Tré, to byl ten co mu ten barák patřil, došlomi to, to jeho divný jmého jsem si pamatoval.
Byla tam spousta lidí, takový samý zajímavý existence a o holkách nemluvě, takový....pipiny, nemůžu si pomoct. Taky tam byla jedna černá huba co si řikala padesát centů, jak mi proszradil Bert, zajímavá společnost, docela rozdílná, ale žádná taková, aby mě zaujala. Pak Bert odešel s klukem který se jmenoval Quinn, vypadalo to jako by se shledali ztracený kámoši. Zůstal jsem s Gerardem.
Najednou se tam přiřítil Mikey s nějakou holkou.
"Ahoj hoši sem vám chtěl ukázat Alicii, moji holku." Nadšeně nám představil celkem sympatickou a heskou dívku.
"Hmm Gerard, nepovedený bratr, tady Mikeyho a todle je Frank." Řekl Gerard bez výrazu.
"Ahoj." Hlesla Alicia.
"No mi zase dem tak čus kluci." A pelášili spolu tancovat.
Zase jsem byl s Gerardem sám.
"Pojď pudem se něčeho napít, tady k baru." To bych od Gerarda nečekal, zenělo to jako by mě zval.
"Jo tak já rád." Přišli jsme k baru a tam byl takovej hrozně vysokej kluk, kerý se nám hned představil jako Milan ( neptejte se mě jak jsem na tohle přišlaXD).
"Co si dáte pánové?" Zněl strašně slušně a takovej no, vypadal že mezi tydle lidi rozhodně nepatří. Na barmana se mi vůbec nehodil.
"Whiski s ledem, dvě." Objednal Gerard. "Doufám, že to piješ." Ještě dodal, já jen přikývl. Ten barman nám nalil a pořád tak divně na nás koukal. Jako by si myslel, že sme nějaký buzici. Vážně divnej. S Gerardem jsme pili a pili a on vypadal, že asi moc nesnese, ale mě to nevadilo proteže, když byl přiopilej, tak se konečně se mnou začal pořádně bavit. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, jakou má rád muziku, co se mu líbí co má rád, co studuje. Přišlo mi jako bych ho znal celý svůj život. Měli jsme hodně věcí společných.
Najednou se tam objevili takový dva....kluci??? To jsem vážně nepoznal, jestli to jsou hnusný a úchylný kluci, nebo eště hnusnější holky. To jedno stvoření mělo takový divný vlasy kerý budili dojmem čarodějnice a na sobě to mělo takový holčičí hadry. To druhý mělo děsně hnusný dredy a hodry jak skejťák.
"To sou teplý bratři Kaulitzovi." Nahnul se ke mně Gee.
"A jako, takže to sou kluci jo??? Já že to nepoznal." Řekl jsem se smíchem, taky sem měl už docela připito.
"To nevim, ale tvrdí se to o nich." Smál se Gerard. Teď mi s ním bylo vážně úžasně.
Pak ty, v uvozovkách, kluci k nám přišli a začali, nebo s píš chtěli s náma flirtovat a nebo snad něco víc. Zvedal se mi žaludek.
"Ale no tak Gee, dej si říct, mě neodolá nikdo." Dotíral ten, který se jmenoval Bill. Muluvil děsně lámaně, bylo poznat, že je němec.
"No tak to asi budu průkopník, deBille." Uchechtl se Gee.
Na mě se zase sápal ten s dredama. Brrrr.
"Hele Tomíčku, nech tady Franka na pokoji a dejsi ty i ten tvůj úchylnej bráška vodchod." Zastal se mě Gerard.
"No nic, tak si tu buďte sami a myslim, že mě nemusíš řikat, že sem úchylnej, je vidět, že tady s tim..." ukázal na mě "...něco máš." Řekl afektovaným teplím hlasem Bill a odešel společně se svým dvojčetem.
Docela mě překvapilo, že se ani Gee nebránil tomu co ten idiot řekl, nejspíš to bylo alkoholem, nebo se s ním jen nechtěl zahazovat.
Pak jsme dál pili a Gee už byl vážně dost opilej, já taky, ale né tak, abych si nevšimnul, že ten barman nám dal skleničky i když jsme si o to neřekli. A nebyla to Whiski, chutnalo to jinak. Trochu se mi z toho zamotala hlava a tak jsem šel do koupelny, opláchnout si obličej. Najednou se dveře za mnou otevřeli a tam stál Gerard. Ve tváři zvláštní výraz. Otočil jsem se k němu čelem a on ke mně přišel celkem pevným krokem, i když byl vopilej, stál u mě tak blízko, že jsme se skoro dotýkali, ne on se mě dotýkal!!! Dal mi ruce na boky a pak se přiblížil svými rty na ty moje a políbil mě. Byl jsem v šoku z toho co udělal a taky z toho, jak velký hejno motýlků v břiše jsem měla, že se mi to líbilo. Odtáhnul jsem se od něj a jen jsem na něho zíral.
"Co-co...p-proč?" Koktal jsem.
"Chtěl jsem to už od první chvíle, co jsem tě spatřil, Frankie, jen jsem si to nechtěl připustit." Já jsem tomu nemohl uvěřit, myslel jsem si, že za to může ten alkohol. Pak mi došlo, že já to chtěl steně jako on, od první chvíle co jsem ho uviděl.
Ani nevím jak, ale ocitli jsme se v ložnici a vášnivě jsme se libali. Přitiskl mě ke stěně a pomalu po mě jezdil rukama, muselo to vypadat komicky, protože sme byli vážně nametený. Pak mě hodil na postel a p řilehnul si ke mně, svlíknul mi bez menších problému tričko a začal obdivovat moje tetovaní. Znovu mě políbil, bylo to silné, toužil jsem po něm a myslím, že to poznal i on, musel to cíti na svém stehně. Líbal mě na krku na břiše, všude a pak.....
Probral jsem se na zemi, bolela mě hlava byl jsem jen v boxerkách a ponožkách a co bylo nejhorší kolem mě byla omotaná holka, ta Avril. Zděsil jsem se co se stalo a rychle se vyprostil z jejího sevření. Měl jsem okono, ale pamatoval jsem si, že sem tu původně vůbec s holkou nebyl, byl jsem tu s....GERARDEM! Pamatoval jsem si jak mě líbal, ale pak vůbec nic, vokono.
Kouknul jsem se na postel, tam ležel Gerard a kolem krku mu vysela ta slepice co sme jí potkali hned u dveří, myslim, že Bert říkal , že se jmenuje Paříž, nebo tak nějak.
Kurva co se dělo???????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zruuda zruuda | 10. září 2007 v 18:13 | Reagovat

LOL! "paríž" XD omg XD inak je to uplne super x3

2 xD xD | 4. října 2008 v 12:24 | Reagovat

hehe paříž xD xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama