Pane, pojďme si hrát....

Subtenant-III

2. září 2007 v 11:49 | Miki |  Subtenant
Gerard
Hele tak to vypadá, že to nějaká bába co po mě bude chtět dovi co nebude. Uf sem rád, todle vypadá na celkem slušnýho a normálního tvora. I když, kdyby on po mě něco chtěl, tak bych mu vyhověl. Kurva Gerarde vzpamatuj se!!! Sám sobě jsem si v duchu nafackoval za to, no co jsem myslel.
"Budeš bydlet v podkroví." Řekl sem mu stručně a odměřeně. Ani nevím proč jsem se k němu tak choval. Prvotní myšlenky sem zahnal a už mě začal srát, jako všichni ostatní, nebo jsem si to aspoň chtěl myslet.
"Já sem Frank Iero." Vylezlo z něj, když jsem mu ukázal jeho pokoj. Vypadal, že se mě asi bojí nebo, že se stydí. Takovej prcek to byl.
"Hmmm." Řek jsem taktně a už jsem se měl na odchodu, když sem si všimnul, že mi na uvítanou podává ruku.
"Gerard, Gerard Way." Nakonec jsem se neochotně představil a stisknul mu ruku. Když jsem se ho dotkl trochu se zatřásl a já ucítil zvláštní nepopsatelný pocit. Rychle jsem ho zahnal a odešel jsem z podkroví.
Sednul jsem si k televizi, ale vůbec jsem nevnímal, co vysílaj, protože jsem měl plnou hlavu toho skrčka.
Sakra Gerarde vzpamatuj se, je to jenom vobyčejnej kluk, je to KLUK.
Nějakým záhadným způsobem jsem se donutil přestat na něj myslet a zakoukal jsem se na televizi. Zrovna dávali ten stupidní seriál ve kterým hrál hlavní roli můj úspěšněj bratříček Mikey, kterýho mi matka pořád předhazovala, abyh si z něj vzal příklad. Jé, jak já ho nesnášel. No nic. Fuj, zrovna tam ocucával svou seriálovou partnerku. Radši jsem to vypnul a nejspíš jsem na chvíli usnul.
Frank
No nevypadal nejhůř, čekal jsem, že tu budu jen s tou ženskou a nakonec se z toho vyklube ještě její syn. Celkem sympatickej, heskej. Dost Franku, spamatuje se! Okřiknul jsem se v duchu.
On si mě prohlížel a pak, když mě dovedl do pokoje, kterej se nacházel v podkroví, řekl, že tam budu bydlet. Řekl to dost odměřeně až hnusně, přišlo mi, jako kdybych ho sral a lezl mu na nervi.
"Já jsem Frank Iero." Nakonec jsem se trochu nesměle představil, protože jsem se bál, aby mi třeba nezačal nadávat a vztáhl jsem k němu ruku.
"Hmmm." On jen nezdvořile zamručel a měl se na odchodu. Pak si nejspíš všimnul mý ruky a představil se jako Gerard Way a potřásl mi s ní. Když jsem se tý jeho ruky dotknul otřásl jsem se, né zimou, bylo to něčim jiným, nepopsatelným. Nikdy jsem takovej pocit nezažil. Pak mě pustil a odešel.
Začal jsem si vybalovat a taky jsem si prohlížel ten pokoj. Nevim proč, ale pořád jsem na něho musel myslet, na to jak jsme si podali ruku. Začal jsem mít nepříjemný myšlenky, že se mi snad líbí a přitahuje mě. Ale no tak Franku ty si přece na holky. Přesvědčoval jsem se a zaháněl ty myšlenky do kouta. Nejhorší je, že tam pořád ty myšlenky zůstaly a dotíraly.
Kopnul jsem do kufru, protože jsem měl vstek, ale jaksi to bylo eště horší.
Když jsem měl vybaleno, sednul jsem si na postel a znovu se dostavily ty myšlenky. Snažil jsem se je zahnat, ale bohužel myšlenky nejsou moucha a tak se nedaly.
Nakonec jsem si pustil mptrojku a poslouchal.
Asi hodinu jsem tam tak ležel a poslouchal, když jsem dostal nutkavou potřebo jít na wc. Chtělo se mi chcát. A sakra, pomyslel jsem si. Nevěděl jsem kde maj záchod a nezbylo mi nic jinýho, než jít za ním a říct mu to. Nechtěl jsem se vydat hledat záchod na vlastní pšěst, aby si nemyslel, že slídím.
Přišel jsem do obývacího pokoje a on se koukal na nějakej stupidní seriál.
"Ehm, Gerarde, můžu tě o něco poprosit." Vykoktal jsem ze sebe a on sebou trhnul. Kurva já ho určitě probudil.
"P-promiň nevěděl jsem, že spíš, ale potřebuju..." Chrlil jsem ze sebe omluvy a on mě nenechal ani domluvit.
"No jo fůrt, teď už je to jedno, tak co chceš??" No na to jak vypadá mile a sympaticky, tak takovej vážně není.
"Víš je mi to blbý, ale neřekl si mi, kde tu máte záchod a já no, víš potřebuju." No tak teď vypadám eště víc jako vůl, ale to je jedno. Začínal jsem z něj mít i trochu strach, ale nevím čím, pořád mě nějak přitahoval, chtěl jsem ho poznat.
"Ježiši no jo, di nahoru do patra a tam na pravý straně najdeš dveře na kterejch je obrázech močícího chlapečka. Tak to je hajzl." Řekl to nerudně a díval se na mě takovým zlým pohledem. Raději sem jen poděkoval a vyšel nahoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mecki Mecki | Web | 2. září 2007 v 14:29 | Reagovat

Lol dobrýý x)) a ta 3. wěta od konce lol

2 Miki Miki | E-mail | Web | 2. září 2007 v 14:31 | Reagovat

děkujuXD moje fantazie se někdy neudržíXD

3 sweetsky sweetsky | 22. prosince 2007 v 19:17 | Reagovat

chudák Frankie xD

4 Nikita Nikita | 6. května 2008 v 17:07 | Reagovat

ten konec mě rozesmál a taky Mikey jako seriálová hvězda...XDXDXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama