Pane, pojďme si hrát....

Subtenant-I

1. září 2007 v 12:41 | Miki |  Subtenant
Přinášim vám novou povídku na který se zatim pracuje.....

Gerard
Dneska ráno za mnou přišla máti a oznámila mi, že budeme mít dalšího podnájemníka. V tomdle roce to bude už pátej a to je teprve říjen. No jo nikdo se u nás na moc dlouho neohřeje, nevim jestli víc kvůli mě a nebo kvůli matce. Já osobně bych tvrdil, že kvůli ní.
No jo to zas bude nějaká bába nebo namyšlená fiflena, co já vim...Respektive mě serou všichni tak co.
Šel sem do školy a přemýšle kdo se k nám dneska asi nasere. Z přemýšlení mě vytrhnul Bert, můj nejlepší kámoš, sice úchyl a magor, ale je s nim aspoň prdel.
"Tak co vole jak se neska máš" pozdravil mě svou obyklou větou.
"Ale to víš na hovno, neska se k nám stěhuje zase nějakej novej podnájemník a já vsázim na to, že to bude nějaká bába co ji budu muset utírat prdel" řekl jsem s dosti slyšitelným sarkasmen v hlase.
"Hele kámo víš, že se na mě můžeš spolehnout, kdyby to byla nějaká baba co by po tobě chtěla nějaký služby..." při tom na mě šibalsky zamrkal a mě se při představě, co by po mě nějaká baba mohla chtět, zvednul žaludek. "....tak víš, že u mě máš dveře otevřený."
"No aspoň něco pozityvního..jo hele Berťas já musim na tu zasranou přednášku tak zatím." Rozloučil sem se s ním a vyrazil sem na přednášku.
Jo chodil sem na vejžku a studoval sem umění, Bert chodil na stejnou vejžku akorát na jinou fakultu. Vážně nechápu jak ho mohli vzít na medicínu(bože teď sem si představila Berta jak mě operujeXD strašná představaXD). Eště, že nechce jít na lékaře, ale na psychiatra, na toho se hodí, mezi doktorem a pacijentem je jen malý rozdíl...hm v jeho případě žádnej.
Přednáška mě dosti nebavila a já při ní usínal. Naštěstí ty dvě nudný hodiny skončily a já se vydal na další dvě hodiny nudy. Ano jak pestrý sem měl život. Největší vzrůšo bylo, když mě vostatní kluci zamkli na hajzlu a já tam tvrdnul dvě hodiny, než se někomu chtělo chcát a pustil mě, z toho puchu sem myslel, že se pobleju.
Vono vůbec zdejší kluci a nejen oni dokonce i holky, mě měli vážně v oblibě. Všichni o mě tvrdili, že sem buzna, feťák, dokonce se ke mně jednou doneslo, že šlapu, jo měl sem spustu koníšků podle toho co sem se doslech od ostatních. Prostě spousta věcí o mě kolovala i když to nebyla pravda.
To že mi řikali, že sem buzna bych i chápal. S Bertem sme dělali děsný kraviny a prostě takový ty provokace typu, že sem Bertovi šáhnul na prdel, nebo sme si dali pusu a já nevim jaký kraviny. Vždycky to bylo, ale myšlený ve srandě v provokaci ostatních právě k tomu, aby si to mysleli a Bert to věděl a proto se ke mně vždycky přidal. Teplej sem nebyl, sice sem neměl holku, ale nikdy sem po klukách nekoukal a ani mě nenapdlo, že bych moch bejt buzna.
To že sem feťák o mě tvrdili nejspíš proto jak vypadám. No jo stíny dokážou hodně.
A to že šlapu, na to nejspíš přišli proto, že mě Peter jednou viděl na dálnici stopovat a nějakým nedopatřením u mě zastavil chlápek a ptal se za kolik du. To, že sem tomu chlapivi chtěl rozbít tlamu Peter už neviděl.
Jo sem prostě divnej, jinej a je to sere. Eště, že mám aspoň Berta, jinak bych vážně použil nějakej ten výrobek vod Gilliete.
A jejej pan profesor nám zadal téma na semestrální práci. Doprdele já myslel, že studuju umění a né že bych si měl pořídit tetovací salón. Bože téma na semestrálku, která má bejt dlouhá nejméně patnáct stran, je tetování, on se asi vážně zbláznil, nebo je v přechodu.
"Ty vole Berte, až já ti povim co sme dostali za téma na semestrálku" volal jsem na něj od dveří do budovy školy, když jsem vycházel ven a mířil jsem domů. Bert bydlel při cestě, takže jsme šli spolu.
"Tak se pochlub no" řekl se smíchem a zvědavostí v hlase.
"ten Toro musí bejt vážně mentál, nebo v přechodu, když nám co studujem umění zadá jako téma tetování." sem mu to vyklopil a v hlavě přemýšlel, o čem asi tak budu psát a že nejspíš rupnu, protože mě nic určitě nenapadne.
"Hehehe, to víš Gerade, měl ses dát taky na cvokaře. My sme dostali jako téma depky, to by pro tebe bylo hodně jednoduchý viť, v tom máš praxi" Bert se už smál, jak rejžák na posledním schodě.
"Hahaha, fakt vtipný pane McCrackene, jako kdyby tys někdy neměl nějakou depku" řekl sem mu naoko ublíženě.
" No to je fakt, třeba když mi dala holka kopačky, ale abych měl depku kvůli tomu, že sem stratil kondom, to jako ne." Ježiš von s tim nedá pokoj, fůrt to bude vytahovat. Doprdele mi bylo patnáct a já ho sám koupil a pak sem ho ztratil, mě jako rozhodilo, sem si ho chtěl schovat na vhodnou příležitost, byl můj sváteční.
"Kurva Berte ty s tim nedáš pokoj. Vono je to už sedum let a ty si to fůrt pamatuješ" beztak už sem se tomu taky smál, ale pořát mi tý šprcky bylo líto.
"Tak sorry no, ale byla to prdel vidět tě v depce kvůli tomu." No von nedá pokoj a navíc se pořát gebí jak, když hrbatej padá ze schodů.
"To byl můj první kondom co sem si koupil, tak sem k němu měl hold citovej vztah." Je vidět, že Bert nemá pochopení pro citlivější lidi.
"Hele tak já ti koupim novej, banánovej, nebo by moch vypadat jako čertík, vyber si a už se na mě tak nemrač, víš, že mě tim sereš." Řekl se smíchm a žďuchnul mi do brady a já se taky musel začít smát. Před náma šla zrovna naše sousedka, taková stará rachmejtle, tak sem schválně Berta chytil za ruku a dal sem mu pusu. Jo Bert je super, tudle naši hru zná a tak se nebránil. Hehe baba se začla křižovat a myslim, že na nás sesílala všechny svatý.
Došli sme až k Bertově domu. "Tak pa brouku." Řekl tim úchylným teplým hlasem a dal mi pusu, podotýkám všude okolo byla spousta lidí, proto sme to dělali. Všichni se po nás znechuseně ohlíželi a já měl v sobě zvláštní pocit uspokojení. Prostě mi dělalo dobře, když si o mě lidi mysleli dovi co nejsem za úchyla.
Dorazil jsem domů a máma zase nebyla doma, nejspíš byla v práci, Bože, kdyby se tam tak chtěla odstěhovat. Na ledničce jsem našel vzkaz, že ten podnájemník příjde ve tři odpoledne, tak abych ho ubytoval a seznámil ho tu s tím. Kurva to si to nemůže zařítit sama? Hřeje si prdel v kanceláři a já abych tady snad dělal průvodce, nebo co.
Ve tři, kurva to už je za čtvrt hodiny. Došel jsem do podkroví, kde by ten podnájemník něl bydlet a trochu sem to tam vyvětral, aby si ten člověk nemyslel dovi co. Pak jsem se šel dívat na telku, beztak tam dávali jen slepý, zelený střevo.
Z tupýho civění na televizi mě vyrušil zvonek. Kouknul jsem na hodinky a pomyslel si, že je to něokdo vážně dochvilnej, přesně snad na vteřinu zazvonil.
No nic šel jsem otevřít dveře.
"A-ahoj" vykoktal ze sebe kluk, co vypadal, že mu nemůže být víc jak sedmnáct. Měl delší hnedý vlasy, co mu padaly do velkých krásně hnědých očí, které měl ale sklopené do země. Byl docela malej, ale za to rozomilej. Kurva Gerarde vzpamatuj se, je to kluk, na co to zase nemyslíš.
"Čau" řekl jsem konečně a on se na mě podíval, ten pohled. A no nic.
"Ty si ten podnájemník, kterýho sehnala moje máti co? Tak pojď dál." Bezeslova kývnul a vešel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anaj Anaj | Web | 1. září 2007 v 18:00 | Reagovat

Ďaleeeej :D

2 Miki Miki | E-mail | Web | 1. září 2007 v 19:57 | Reagovat

no jo tak jo, ale u mě na blogu už je víc dílůXD

3 Nikita Nikita | 6. května 2008 v 17:02 | Reagovat

slepý zelený střevo...dobrý!!!XDXDXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama