Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 7

20. září 2007 v 14:04 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Frank´s pov
Seděli jsme tam a čekali na doktora. Trvalo to asi hodinu,ale mě to připadalo jako celá věčnost. Konečně se otevřeli dveře a vyšel doktor. Namířil si to k nám..co když Gee..ne! Na to nesmym myslet. Když k nam došel,byli sme s Mikem na nervy z toho co řekne.. ,,Víte on to přežil ale..´´ Ale? Co se stalo? ,,Co ale??´´ ,,On..bude do konce života na vozíčku. Je mi to opravdu líto..´´ Cože?? Gee bude..na vozíčku? To neni možný...chvíli sem koukal na toho doktora s otevřenou hubou (no nemysim to zas tak doslova xDD) a paq sem omdlel..vzbudil jsem se u Mikeyho doma v posteli. Koukal jsem do stropu,ale pak sem uslyšel nějaký sklo co se rozbylo a tak sem rači vstal a šel se kouknout,co se stalo. Mikey tam seděl na zemi,v ruce držel flašku s vodkou,vedle byla jedna rozbitá a dvě prázdý. Sednul jsem si k němu a obejmul jsem ho. On mě taky obejmul a brečel mě na rameni. Pohladil jsem ho po zádech.. ,,Fee j-ak to zvládne? Jak mu to řeknem??´´ Tisknul si mě blízko k sobě. ,,Mikey..teďby bylo nejlepší kdyby sme šli za nim.´´ ,,J-o..´´ Zvedli jsme se ale Mikeymu se zamotali nohy,a spadnul zase na zem. No jo,alkohol je svině (omg xD). Pomohl jsem mu na nohy,podal sem mu bundu a šli sme. Bylo mezi náma trapný ticho. Když jsem došli až k nemocnici,kouknul jsem se na Mikeyho. On mě pohled opětoval,a vešli jsme dovnitř. Přišli jsme k němu do pokoje,a když nás viděl,oči se mu rozzářili a usmál se :) ,,Franku,Mikey! Sem rád že ste tu..´´ My jsme se taky usmáli a sedli jsme si k němu. ,,Ahoj Gee´´ řek sem mu a dal jsem mu pusu na tvář. On se ještě usmál,a ukázal mi jeho krásný malý zoubky (xD). ,,Jak se máš Gee?´´ no jak se asi může mít..Mikey pořád jenom seděl, koukal a mlčel. ,,Zrovna nejlíp ne..Fee já vůbec necítim nohy´´ smutně se na mě kouknul. Mikey se kouknul na mě a pak na Geeho. ,,Víš Gee..´´ řek Mikey. ,,Co? Co se děje?´´ ..O ničem teda asi neví. Obejmul jsem ho a hladil jsem ho po vlasech. Jak mu to mam říct aby ho to co nejmíň bolelo? ,,Gee,ty..nebudeš most cho-dit..už nikdy´´ Zase mi slzy tekli a on měl zachvilku promočený rameno,Mikey jenom seděl a koukal do nepřítomna. Gee chvíli nehnutě koukal a paq se na mě kouknul. Zachvíli už brečel nehoráznym způsobem (ani se mu nedivim xD) a pořád mě držel v objetí.Mikey tam jenom seděl a koukal.Pak se zvednul a sednul si vedle Geeho,a chytnul ho za ruku. Takhle sme tam chvíli strávili,než Gee řeknul: ,,J-ak to ted bude? Co kapela? Dyt budu jenom mr-zak na vozicku..´´ ,,Ne nebudeš Gee..budeš přece takovej jako dřív. Jenom...nebudeš cho-dit..a kapela zůstane,neboj´´ ..jenom na mě koukal a mlčel,a potom sklopil oči. ,,Sory,ale můžu bejt sám? Už je stejně večer,měli by ste se jít domů vyspat.´´ řekl Gee a kouknul na nás. ,,Tak ahoj Gee,a měj se.´´ řek Mikey a obejmul ho. ,,Ahoj Gee´´ řek sem a políbil jsem ho. Šli jsme teda s Mikeym domů.
Gee´s pov
,,Gee,ty..nebudeš most cho-dit..už nikdy´´ ..po tom co mi Fee řek tuhle větu,myslel jsem že omdlim. Do konce života budu na pos*anym vozejku! Nikdy už nebudu moct chodit! Kurwa..celej život se mi posral..Když Fee a Mikey odešli,chvíli jsem jen tak civěl do zdi a brečel sem. Nikdy už to nebude tak jako dřív.
Takhle sem tam seděl,koukal a brečel docela dlouho do noci. Pak sem si lehnul,a řek sem si že se aspoň poksuim usnout,i když to asi nepude. Ale byl sem tak unavenej,že sem stejně do pár minut usnul a tvrdě jsem spal. Ráno mě vzbudily sluneční paprsky,který mě svítili do očí. Pomalu sem je otevřel a začal jsem zase myslet na to,co se stalo včera. Nebudu chodit.Už nikdy..Z mýho myšlení mě vytrhla sestřička která mě přinesla snídani.Byla asi nějaká nová,nikdy sem jí tu neviděl. Házela na mě zamilovaný pohledy a usmívala se. Pro mě ale neexistovala,já mam přece Frankieho. Když konečně vypadla,kouknul jsem se na jídlo na stolku. Neměl jsem vůbec chuť k jídlu,neměl jsem chuť na nic. Koukal sem nepřítomě z okna,a nad ničem sem vlastně nepřemejšlel. Jenom sem seděl a blbě čuměl.Pozoroval jsem lidi,co chodí na chodníku,a pomalu jsem se začal smiřovat s tim,že už nikdy nebudu chodit. Zase mě v očích začali pálit slzy. Proč zrovna já?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jacqueline jacqueline | 20. září 2007 v 16:27 | Reagovat

Plcku tak za to ti něco udělám chudáček malej Gee

2 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 20. září 2007 v 16:51 | Reagovat

tak toto sa mi paci........... nechces SPRAITELIT BLOGY a popisat??? ak hej tak sa ozvi na icq: 351229168 alebo 368360742 na oboch kontach som naraz online lebo mam taky program tak sa nezlakni :D :D XD

3 plceeek plceeek | Web | 20. září 2007 v 18:30 | Reagovat

a co mi uděláš? :(( xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama