Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 5

5. září 2007 v 14:37 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Mikey´s pov
Otevřel jsem dveře bytu,a vidim:Alic je ve spodnim prádle a všude sou zapálený svíčky.To snad ne..Zrovna teď! Co mam udělat? Mam jí dát kopačky? Mam jí říct že miluju Bena? To jí rači řikat nebudu. Prostě to s ní skončim. ,,A-ahoj Alic,co ty tady?´´ ,,No přece sem se přišla na tebe podívat,když si byl tak dlouho pryč. Už se mě stýskalo..a-a Mikey kdo je to za chlapa?,,J-jo víš Alic to je Ben..muj eh kamarád. Hele Alic já s tebou potřebuju mluvit´´ řek sem jí a mrk sem nenápadně na Bena. ,,Aha a o čem lásko?´´ když řekla to lásko sevřel se mi žaludek. Vždyt ona mě miluje,nemůžu jí jen tak opustit! Ale můžeš,Mikey,vždiť je to namyšlená kráva! Ne není! Ona mě miluje a já jí..ale ty už jí přece nemiluješ Mikey! Miluješ Bena! A on tebe..! A ona tě doopravdy nemiluje,přiznej si to! Bože já už sem fakt psychouš. Mluvim tady sám se sebou..nejsem normální! ,,Eh no já..víš c-chci to mezi náma skončit.´´ Když sem jí to řek,tak se mi odlehčilo. Ted už si jenom vyposlechnut pár jejich keců že sem hajzl a podobně,a pak už si můžu užívat s Benem..až ted jsem si uvědomil že jsem jí vlastně nemiloval. ,,Cože? Jak skončit? Našel sis jinou,lepší? Hm? Ty hajzle,a to když sme spolu začli chodit,to si do mě pořád hučel jak mě miluješ a že už mě nikdy neopustíš!´´ Ječela tam na mě snad půl hodiny,pak se oblíkla a odešla,a nezapoměla za sebou parádně třísknout dveřma. Pak eště z chodby zařvala ,,Pro věci si přídu pozdějš,ty parchante!´´ a odešla. Kouknul jsem se na Bena,a ten jenom zved obočí a sednul si na gauč. ,,Máš to tady hezký.´´ řek. Já si sednul k němu. ,,Eh jo díky.´´. Bolela mě hlava z toho,jak na mě Alic řvala a tak sem šel do lékárničky pro ňákej prášek na hlavu. Jeden sem si vzal a zapil sem to,a pak sem šel z5 k Benovi,sed sem si vedle něj a unaveně sem opřel hlavu o gauč. Zachvíli sem usnul.
Gee´s pov
Potom jsem se zbudil a byl jsem na gauči (nebo na posteli ted nvm kde usly a sem líná se koukat xD) v objetí s Frankem. Políbil jsem ho a on se probudil.Usmál jsem se ,,Dobrý ráno Fee´´. No ráno to až zas tak nebylo,bylo půl pátý ráno ale to nevadí. On se na mě taky usmál a políbil mě. ,,Ahoj Gee´´. Vstal jsem a šel sem udělat snídani. ,,Fee,co si dáš k snídani?´´ zakřičel jsem na něj z kuchyně. ,,No tak třeba to co ty´´. ,,Ok,tak třeba banány v čokoládě?´´ řek sem a zasmál sem se (pro nechápající lidi to bylo myšlený ironicky,a kdo neví co to je ironie tak to už rači ani nekomentuju) ,,Hehe,a co třeba vajíčka?´´ zakřičel zase on na mě z obýváku. ,,Tak jo´´ řek sem a kouknul jsem se do lednice abych našel ty vajíčka,ale nikde nebyly. ,,Fee,vajíčka mě už došli,chceš abych pro ně došel do obchodu?´´ ,,Ale Gee tak udělej něco jinýho,já se bez vajíček obejdu.´´ řek a zasmál se. ,,Ale já chci aby si měl vajíčka když si je chtěl,tak tady počkej a já pro ně skočim jo?´´ řek sem šel jsem k němu a políbil ho. ,,Tak dobře,ale ne že mě s někym podvedeš!´´ kouknul na mě a zasmál se. Taky sem se zasmál a řek ,,Ale Fee,to já bych přece neudělal´´ a usmál jsem se. On se taky usmál,já vzal bundu protože foukal chladnej vítr a vyrazil jsem do New Jerských (pardoon no ale neumim to skoňovat xD) ulic.
Mikey´s pov
Potom jsem se zbudil,a šel sem se kouknout kolik je hodin. Hmm půl čtvrtý ráno,ještě si asi pospim. Nejdřív sem se ale šel napít a pak na wc,a potom sem šel zase do postele. Ale pak ze mě ta únava spadla a já se teda oblík a šel si udělat snídani,a řek sem si,že necham Bena ještě prospat. Udělal jsem si teda jídlo a šel jsem si pustit Tv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama