Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 4

1. září 2007 v 14:35 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Mikey´s pov
Ráno sem se vzbudil jako první. Vstal sem,a udělal sem si snídani. Pak sem se šel ještě kouknout na Geeho. Je hrozně krásnej když spí..jemě sem ho políbil a pak sem si pustil naší miniTv co máme v tourbuse xD. Docela sem se nudil,a tak sem zavolal Benovi. Doufam že ještě nespí..,,Ahoj Bene,nebudim?´´ ,,Ahoj,ne nebudíš..co potřebuješ?´´ ,,Eh no ja jenom že se nudim esi bys někam nezašel.Ale až za chvíli,protože teprv budem v Jersey.´´ ,,Ok,tak za hodku na náměstí?´´ ,,Tak jo,zatím ahoj.´´ ,,Ahoj´´. Tak sem seděl a přemejšlel co dělat..ale to už vylejzal Frank (xD) ,,Dobrý ráno´´ css to je teda dobrý ráno.. ,,Ahoj Franku´´. Seděl sem a pak sem se zved a šel si do pokoje pro mp3 abych se aspoň trošku zabavil. Když sme konečně dojeli,Gee eště chrápal.Tak sem ho šel vzbudit..strčil sem do něj. ,,Gee,vstávej!´´ Když sem do něj strčil asi se leknul,protože sebou škubnul a když se zvedal prásknul se hlavou o skříňku. Musel sem se smát.. ,,Co je?´´ zeptal se mi. ,,Nic,ale už sme v Jersey,měl bys vstávat´´ ,,To už sme tu? Jo aha..´´ vstal a chtěl se oblíct. ,,Mikey,můžš prosim jít? Já bych se převlík´´ Ale mě se ani za nic nechtělo. Seděl sem tam a koukal na něj. ,,Mikey! Slyšíš?´´ Nakonec sem jenom zakejhal hlavou,zved se a šel pryč. Všichni už si balili věci do kufrů. A tak sem si taky začal balit..
Gee´s pov
Tak sem se oblík a šel sem si taky balit. Zachvilku sme to měli hotový,rozloučili sme se a šli sme každej do svýho baráku. Ale Frank šel nenápadně druhym směrem než je jeho dům,se mnou. Já sem ho držel za pas a šli sme. Když sme dorazili domů,dali sme si kufry do pokoje a já si Franka přitáh a začal ho líbat. Jazykem sem mu skoumal jeho pusu (xD) a on mě rukama zajel pod tričko. Já sem mu ho sundal a začal ho líbat na krku,líbal sem níž a jazykem sem dráždil jeho bradavky (xD).On vzdychal a pak mě taky sundal tričko a hladil mě..Já ho jemě položil na postel a líbal sem ho..ruku sem přesunul na pásek a pak sem mu sundal kalhoty. Hladil jsem ho přes trenky s obrázkem berušky a musel sem se zasmát. ,,Něco se ti nelíbí na mejch trenkách?´´ řek uraženě Fee. Ale usmíval se. ,,Nee,jsou krásný,jak originální,s beruškou´´ začli sme se smát,ale pak mě Fee začal líbat. Já mu ruou zajel do trenek,a on vzdychal..Sundal mi kalhoty a hladil mě.Pořád sme se líbali a já mu jazykem jel po hrudníku až na okraj jeho trenek. ,,Gee,prosím..´´ zakňučel. Já sem mu stáhnul trenky a vzal do pusy jeho *** a chvíli ho jenom olizoval (xD) ale pak sem mu ho začal kouřit..Vzdychal a nehty zarejval do postele. Zachvíli se udělal a já sem ho políbil. On se na mě usmál,a strčil mi ruku do trenclí (sou růžový xD) Líbal sem ho a vzdychal mu do pusy..za chvíli sem dosáh vrcholu a obejmul sem ho. ,,Miluju tě,Frankie´´ ,,Já tebe taky Gee´´. Políbili jsme se a pak sme u sebe usnuli.
Mikey´s pov
Když sem přišel domů,šel sem se osprchovat. Za půl hodiny mam sraz s Benem. Pak sem na sebe něco hodil a šel jsem se upravit. A pomalym krokem sem šel na náměstí. Když sem tam přišel,Ben už tam stál. Nervózně přešlapoval,a ještě si mě nevšimnul. Z čeho byl tak nervózní? Ze mě? Ale já sem taky nervózní. Přišel sem k němu. ,,Bene?´´ asi se leknul,otočil se. ,,Ahoj Mikey..´´ ,,Kam pudem?´´ ,,No kam chceš ty´´ a pěkně se na mě usmál. ,,No tak třeba sem?´´ a ukázal sem na jednu restauraci. Ben ale asi špatně viděl,myslel si,že ukazuju na gay klub kterej stál hned vedle. ,,Coo? To myslíš vážně?´´ začal sem se smát. ,,Ale já ukazuju na tu restauraci,ne na ten gay klub´´ Dostal výgeb (xD) ,,Jo aha,no tak ok´´. Šli sme teda dovnitř,a objednali jsme si něco k jídlu. Chvíli sme si povídali,a já viděl že má na nose trošku omáčky. Tak sem mu jí slíznul..musel jsem. ,,P-promin..´´ koukal na mě,a pak se nahnul a políbil mě. Byl sem z toho trošku mimo..Ale taky sem ho políbil. ,,Bene,nepudem jinam?´´ ,,T-tak jo..´´ šli sme zase do toho parku jako minule.Sedli sme si na lavičku a já si ho přitáh a začli jsme se líbat..ze začátku byl trošku mimo ale pak mi obejmul a já mu zajel pod tričko. ,,Bene já tě asi miluju..´´ koukal jsem na něj. ,,Já tebe asi taky Mikey..´´ Koukal jsem se mu do očí a pak sem ho začal líbat znova. On se ale zachvíli odtrh. ,,Nepudem k tobě domů? Ke mě to nejde,na tejden tam spí brácha protože mu opravujou celej byt a..´´ já ho ale přerušil. ,,Jasně,pudem ke mně´´. Mrknul jsem na něj a šli jsme ruku v ruce ke mně domů. Cesta nám ale trvala docela dlouho,protože sme měli přestávky na líbání :D. Když sem otevřel dveře,zůstal sem stát ve dveřích a čuměl sem na to jak puk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama