Pane, pojďme si hrát....

Pirates of the Caribbean-I

19. září 2007 v 12:50 | Miki |  Pirates of the Caribbean
Takže tahle story mě napadla, když jsem se neska koukla do novin, co budou večír dávat. Narazila jsem na to, že na HBO budou dávat Piráty z Karibiku dvojku. No a to mě dovedlo k jistému népadu.
Neni to podle filmu, jen jsem si pučila prostředíXD
Doufám, že se vám to bude líbit a tady vám přinášim první díl.
Právě jsem se plavil, ze studiíního hlediska, s prá přáteli do Porotoricka. Mezi přáteli byl i můj nejlepší přítel Beret.
Ano Bert, byli jsme přáteli na život a na smrt, kam šel on, tam i já a naopak.
Pak tu byl ještě Billie Joe, taky můj skvělý přítel a Ian, taky přítel.
My čtyři přátelé a zbytek byla posádka, která obsluhovala loď.
Byla to krásná plavba, moc jsem si to užíval, měl jsem jenom trochu stracj z pirátů, kteří brázdili zdejší moře.
Seděl jsem ve své kajutě a psal dopis pro matku, který ji chci poslat až dorazíme, když v tom jsem ušlyšel strašnou ránu. Došlo mi, že to byl výstřel z děla. Vyběhnul jsem ze své kajuty a nahoru na palubu. Před očima se mi naskytl strašný výjev.
Spousta krve, souboj, spousty mužů a pak jen výtězný křik těch co nás napadli. Ano byli to piráti, kterých jsem se tak bál a co víc, oni zavraždili všechny moje přátele a teď jistě zabijí i mě.
"Vy sráčové hnusný, proč ste to udělali?" Vyštěknul jsem, byl jsem jak pomatený, na toho nejvyššího, co měl na čele zvlážtní jizvu.
"Drž hubu, ty deš s náma." Řekl ten dotyčný a dvo jiní mi hned svázali ruce a surově mě táhli k jejich lodi.
Na lodi byla spousta jiných pirátů a v popředí stál ten nejmenší z nic. Byl zvláštní, na piráta se mi vůbec nehodil, upravený a takový moc něžný. A místo pásky na oči, jako piráti mívají, měl přes oči křížky. To mi, ale teď bylo jedno, ta svině nechala zabít všechny moje přátele.
Rozchechtal jsem se, byl sem z toho asi dočasně v pomynutí mysli, on byl strašně komický. Mohl měřit tak 165 centimetrů a byl to kapitán, nejděsivějších pirátu, prostě jsem se musel smát.
Nic neřekl a jen mi dal facku.
"Ty hajzle hnusnej, nechals zabít všechny moje přátele. Skrčku." Nevím jak jsem todle všechno dokázala, kde se ve mně vzala ta odvaha.
"Buď sticha a rači se raduj žes přežil, teď si náš zajatec a budeš nám sluožit, jinak víš co příde." A naznačil, jako že se podříznul.
Vůbec se mi nechtělo, ale touha přežít byla silnější a tak jsem přikývnul.
"A teď....." pokračoval jejich kapitán."Jak se menuješ hochu?" Chtěl jsem na něho začít znovu křičet, když mě tak oslovil, určitě byl mladší než já, ale ovládnul jsem se.
"Jsem Gerard Arthur Way." Představil jsem se a on jenom pokyvoval.
"Já sem Frank Iero, ale všichni mi říkají Kérka." Říkal a já v sobě dusil smích.
"Tohle je můj nejlepší přítel, je to hrdina, tu jizvu má od toho, jak přemohl, nejhrozivějšího piráta všech dob, Harry Hrnčír, se jmenuje, ale říkamemu Jizva, že jo." Toho chlápka jsem si prohlídnul, ta jizva byla opravdu zvláštní, měla tvar blesku.
Dozvěděl jsem se jmén a a přezdívky všech pirátů, moc mě to nezajímalo, ale raději jsem poslouchal.
"Tak a teď je čas na umití paluby." Zavelel Frank smerem ke mně. Měl jsem z něho rozporuplné myšlenky, jen jsem kývnul a jeden z pirátů, myslím, že Tré se jmenoval, po mě hodil rejžák a kdbelík s vodou.
Začal jsem drhnout tu stoletou špínu, zašlapanou do prken paluby a všichni si šli po své. Frank šel ke kormidlu a zbytek posádky do podpalubí.
Zrovna jsem byl pod oknem jedné z kajut a drhnul jsem podlahu, když jsem uslyšel hlasy.
"....teď je na to vhodná příležitost...." to mluvil určitě Jizva.
"Jo máš pravdu, myslí si jakej teď není kabrňák, ale pěkně vyměk, neříkal snad, že mu máme někoho přivíst, aby si ho sám mohl zabít?" Tím mysleli mě a jistě mluvili o Frankovi...Proč mě nezabil? Poslouchal jsem dál.
"Jo a zatím tady z něj udělal služku. Vždyť on byl vždycky proti zabíjení, proto s náma nechodil." Zvláštní, co tohle mělo znamenat?
"Jdeme na to, kapitáne Hrnčíři." Řekl jeden z nich a mě při tom oslovení kapitáne, došlo, že jistě Jizva chystá spouru a chtějí Franka sesadit a možná i zabít a tím pádem i mě.
Na nic jsem nečekal a běžel jsem ke kormidlu, kde byl Frank.
"Co tu chceš, nemáš snad práci?" Ichtyl, mu du zachránit život a von otohle. Ale proč to dělám? Přeci, abych zachránil sebe...Nebo...
"To mám, pane, ale právě jsem zaslechl hovor, zbytku posádky a oni..." Nedořekl jsem to protože mě přerušil hlas Jizvy.
"Výborně Way, byl by z tebe dobrej práskač, ale nevyšlo ti to." Do hajzlu, selá zbylá posádka stála za teď pře námi, po zuby ozbrojeni a v čele byl Harry Hrnčíř. Frank asi nevěděl co říct a jen zíral.
"Chtěli jsme si tě nechat jako služku, ale za to jaká slepice jsi, dostaneš taky prkno." Pokroačova a já sem ani nelitoval toho co jsem udělal, Franka jsem nesnášel za to co zavinil, i když podle toho co říkali, to jeho výmysl nebyl, prostě mě k němu něco táhlo, byl zvláštní, jak magnet na mě působil.
"Tohle je spoura?" Konečně promluvil Frank.
"Ano miláčku a za to, že si byl na nás hodný, si můžeš skočit tady z prkn a tohodle tvýho informátora vzít s sebou.." Vůbec jim neodporova a já se mu ani nedivil, byla to obrovská přesila.
Svázali nám ruce a dostrkali až na kraj prkna, pak jeden na to prkno dupnul a my spadli do vody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jacqueline jacqueline | 19. září 2007 v 15:14 | Reagovat

omg xD ja z toho nemužu xD skvělíxD

2 plceeek plceeek | Web | 20. září 2007 v 10:56 | Reagovat

žejo xD super tj xD

3 W. W. | Web | 22. září 2007 v 16:26 | Reagovat

"...Já sem Frank Iero, ale všichni mi říkají Kérka..." :D

4 Miki Miki | E-mail | Web | 25. září 2007 v 19:44 | Reagovat

vám se to líbí????...to mě těšíXD...ano KérkaXD

5 xD xD | 4. října 2008 v 22:39 | Reagovat

j je to super ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama