Pane, pojďme si hrát....

In the cold,cold night 2

1. září 2007 v 20:20 | jacqueline |  In the cold,cold night
Potom mě Frank políbil. Mě to přišlo uplně normální a tak jsem jeho jazyk pustil do mé pusy. Chvilku jsme se jen tak líbali a Frank mě hladil po vlasech, určitě obdivoval ten objem a tu jemnost mého afra. Já jsem ho hladil po zádech. Pak jsem se Frankiemu dostal pod triko a až k bradavkám atd.atd….poté co jsem ocenil Frankieho kuřičské schopnosti (xDxDxD) jsme se oba svalili na zem jako Bob a Bert a usli jsme.

Ráno jsem se probudil a Frank se na mě zářivě usmíval. Hned se mi vybavilo co se stalo v noci (tak to je docela dobrej že si vzpoměl xD) ale nevadilo mi to =). Tak jsem mu úsměv oplatil a políbil ho. Chvilku jsme se líbali a pak jsem se rozhlédl po místnosti. Alic dělala kafe. Jamia si dávala ranní dávku heroinu. Bert a Bob spokojeně potahovali ze svých cigaret. Mikey seděl Gerardovi na klíně a ucucával mu ucho. Prostě idilka.
Frank si šel dát lajnu. Já sem zůstal jen u cigarety. Frank si mi pak sed na klín a něco mi šeptal do ucha ale já sem to brblání nerozluštil. Bert a Bob se na nás dost divně usmívali. Nikoho nenapadlo ža bych měl jít pryč. Mě to vyhovovalo. Měl jsem tu Franka. Pak nám Jam a alic oznámili že dou do práce. Zeptal jsem se Franka jak pracujou.
''Šlapou. Když si vidělaj moc málo dou večer do klubu a sou tam něco jako tanečnice. Sou bi.''
''A jak pracujou ostatní? ''
'' No, Bert striptér v ňákym gay klubu. Tam se taky seznámil s Bobem. Mikey a Gerard pracujou v nějaký restauraci a já v baru jako obsluha. Ty máš nějakou práci? ''
''No, mám….ne nemám, bejvalka byla šéf a vyhodila mě''
''Aha, tak já ti pomůžu si něco najít. Pojď dnes se mnou do práce a třeba si tam něco najdeš''
Tak sme se vydali na cestu. Venku sněžilo. Zapálil sem si cigaretu, Fee preferoval trávu. Zanedlouho sme stáli před uplně obyčejnym barem a Frank odemkl: ''ještě tady nikdo není. Ostatní přijdou tak za 2 hodiny. Dnes sme přišli hodně brzo. '' Otočil se a zamkl dveře. Pak na mě mrkl. Já se na něj vrhl a začal ho líbat. Zachvilku jsme byli oba bez triček. Líbal jsem Franka na krku, na prsou a kolem bradavek a pak i na vlaštovkách. On tam vzdychal a mě to přišlo o dost lepší než v noci. Pak jsem mu rozepnul pásek a za pár okamžiků byli kalhoty dole. Hladil jsem mu *** přes trencle s motýlkem. On ale najednou vzal moje ruce, dal si je prdelku a začal se věnovat mím kalhotům. Po chvíli jsem před ním stál v tangách se snoopim. On je jen uchechtl. Rovnou mi strčil ruku to tang a já sem vzdychal a vzdychal (xDxDxD). Pak sem zařval ať už dělá. Rychle poslechl a stáhl mi tanga. Můj kamarád už byl dost dlouho v pozoru, jeho samozřejmě také. Pak mě vzal do pusy. Uměl to dokonale. Za chvíli jsem se udělal a on vše spolykal. Vzrušeně jsem mu zašeptal do ouška (xDxDxD):
''Chci tě, moc tě chci…''
''Jo Rayi já tebe taky…''
Frank si mě otočil a začal mě něžně hladit a líbat po zádech. Pak si naslinil jeden prst a vrazil ho doi mě. Šíleně to bolelo ale pak už to bylo lepší. Pak už ho do mě vrazil. Bylo to dokonalý. Rytmicky se pohyboval dopředu a do zadu a já si užíval největší slast v mim životě. Pak jsem se udělal a on asi vteřinu po mě. Chvilku jsme tam leželi na tý špinavý podlaze a užívali si ty chvilky.
Pak Frank vstal, oblíkl se a šel odemknout. Taky sem se oblíkl.
Za chvíli přišli 2 další zaměstnanci, Frank mi představil Karen a Johna. Asi po hodině přišel šéf Horst (xDxDxD) a bez keců mi dal práci. Prej že budu dělat zrovna to co se bude hodit. Fajn. Den uběhl rychle a asi tak o půlnoci jsme se vrátili domů. Večer byl dost podobnej jak včera, frank si šel dát lajnu a já si dal cígo. Gee, Bert, Bob a Mikey měli vodnici a v klidu pokuřovali. Alic a Jam se ještě nevrátily. S Frankem sme si pak sedli ke klukům. Hmm…jahodovej tabák mi moc nechutná ale nevadí. Po několika hodinách sme byli všichni zhulený a různě sme tam kravili…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | 17. září 2007 v 17:03 | Reagovat

eeee....kdyby jen ve skutečnosti nebyl ray tak ošklivej tak by se to lépe četlo......ale to neovplyvnuje dílo....které je for 1.a samozřejmě je to jiný když je to z ultra(!) fetáckého prostředí....

2 jacqueline jacqueline | 18. září 2007 v 9:41 | Reagovat

aa bože lidi já nestíhám xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama