Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 3

31. srpna 2007 v 21:54 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Gerard´s pov
Když jsem se zbudil,docela mě bolela hlava,byl sem v tmavej místnosti a měl sem svázaný ruce a nohy.. ,,Kurwa co to má bejt?´´ řek sem do prázdna..najednou sem viděl ňákou osobu,podle mě kluk,měl kapucu a nebylo mu vidět do obličeje.. ,,Gerarde? To sem já..nikdy nezapomenu na to cos mě udělal..´´ Byl to ON? Jo..jmenuej se Matt..pamatuju si to jako by to bylo včera.
Tenkrát byla menčí pařba v hospodě. S klukama sme se tam docela slušně vožrali..Přised si tam ke mně kluk,moh bejt o 1-2 roky mladší..ani nevim jak ale skončili sme u mě doma v posteli.Od tý doby sme spolu chodily..strašně sme se milovali. Ale pak..s MCR sme vydali novou desku,a šli sme to oslavit kam jinam než do hospody. Zase sem se vožral jak prase..a s ňákou holkou sem si to rozdal na záchodech..ale najednou se tam objevil Matt,když to viděl běžel domů.Já sem hned vystřízlivěl,shodil sem ze sebe tu holku a běžel sem za nim. Našel sem ho doma,spolykal prášky..odvezl sem ho do nemocnice,vypumpovali mu žaludek..naštěstí to přežil. Ale už mě nechtěl vidět..nenávaiděl mi po tom,co sem mu udělal. A já sebe taky ne.
,,Matte?´´ sakra..jak ho znam je mi schopnej i zabít.. ,,Že váháš..jasně že sem to já! Celou tu dobu sem se tě chtěl pomstít..a teď konečně mam šanci.´´ ,,Kurwa Matte nech toho..dá se to vyřešit i jinak než tim že mě zatáhneš svázanýho do temný místnosti.´´ ,,Ale nedá..na ty keci že si byl ožralej a promiň nejsem zvědavej!! Dostaneš to,co si zasloužíš..´´ přišel ke mně a něco studenýho mě dopadlo na krk. Začal sem mít fakt strach,on je schopnej čehokoliv. ,,M-Mate,no tak,přestaň..´´ dělal že mě neslyší. Říznul mě,ale ne hluboko. Zasyknul sem,docela to bolelo.. ,,Tak co,bolí? Jo? Tak se mi to líbí..´´ ,,Kurwa přestaň! Matte!´´ on mě chce snad fakt zabít nebo co?! Řezal pořád hloubš..do krku,na ruce..všude. Bolelo to,ale musel sem to vytrpět.. ,,Už nemam čas se tady s tebou zdržovat..du za svym přítelem,víš? Tak se tady měj..´´ naposled mě říznul,pěkně hluboko,do ruky a odešel. Ležel sem tam a pak sem omdlel..
Mikey´s pov
Seděli sme tam s tim klukem a povídali si..jmenuje se Ben (nečekaně xD). Je docela milej,a připadá mi že už se známe od dětsví. Myslim že sem se do něj zamiloval..ale on určitě neni gay..povídali sme si dlouho,a už sem o něm běděl skoro všechno. Pak sme se zvedli a šli do parku. Tam sme si sedli na lavičku,právě byl krásnej západ slunce..koukal sem na něj,nevydržel sem to a políbil sem ho..vyjeveně na mě koukal. ,,P-promin,ja..nevim co se se mnou děje.´´ ,,Eh..t-to je dobry..ja ja uz asi pudu. Tak zatím ahoj´´ ,,Ahoj´´ odešel. Ale na číslo sem se ho nezapomněl zeptat :). Šel sem pomalym krokem k tourbusu. Když sem vešel dovnitř,seděl Frank na posteli. Nemoh sem si všimnout jeho ustaraného výrazu. Když mě viděl,hned se mi zeptal ,,Kde je Gee?´´ Gee? On tu eště neni? Sakra..kde může bejt?! ,,Co? On tu neni??´´ ,,Ne..kde je?´´ ,,Já nevim! Naposled sem ho viděl na kraji lesa u stromu..´´ ,,Ok,tak se dem po něm podívat´´ Hledali sme ho dlouho..ale nikde nebyl. Nakonec se Frank rozhod že mu zavolá.
Gee´s pov
Nevim,jak dlouho sem tam takle ležel. Tekli ze mě pramínky krve,možná že kdyby mi nezazvonil mobil a nezbudil mě,vykrvácel bych..to zvonění mě vzbudilo,a ja sem natah obě ruce pořád ještě svázaný pro mobil do kapsy..šlo to těžko,ale nakonec se mi ho podařilo vytáhnout. Volal Frank.zmack sem zeleny tlačítko a dal mobil k uchu. ,,Gee kde seš? Co ti je? Proč už nejsiv tourbuse?!´´ ,,F-Fee..sem nekde v tm-avej mistnosti..nevim kde..k-krvacim..prosim po-moc..´´ Těžko se mi mluvilo. ,,Gee? Vydrz,zachvili sem u tebe!´´ tak sem tam ležel a čekal na něj..a všechno mě bolelo. Zachvili sem zase usnul..
Frank´s pov
Po tom co mi Gee řek,mi do očí vyhrkli slzy. ,,Mikey..je někde v tmavej místnosti..krvácí..sakra musíme ho najít!´´ Mikey na mě jenom koukal,taky měl zaslzený oči. Všude sme hledali nějakou budovu kde by mohl bejt. Pak sme konečně něco našli. Otevřeli sme dveře. ,,Gee?´´ ..nic se neozejvalo.. v kapse sem nahmatal baterku kterou nosim sebou,a rozsvítil sem. Koukal sem snad všude,ale nikdo nikde..až potom sem se kouknul do takový oddělený místnosti,všude tam byli krabice a docela to tam smrdělo..uviděl sem ho tam ležet zakrvácenýho na zemi..z očí mě začli téct slzy..nesnažil sem se to zadržet,proč bych taky měl..šel sem k němu. Opatrně sem ho zved. ,,Gee?´´ jemě sem ho plesknul po tváři..aby se vzbudil. Otevřel oči.. ,,F-Fee?´´ kouknul se na mě těma jeho krásenka očima. Ale ted byli plný smutku.. ,,Gee seš v pořádku? Nepotřebuješ do nemocnice?´´ ,,N-ne..ale od-nes me prosim do tourbusu..a-a kde je Mik-ey?´´ ,,Tady sem,Gee,to bude dobrý..´´ řek Mikey a pohladil ho po tváři. Gee se usmál..odnesli sme ho teda do tourbusu. Tam sme ho ošetřili,a řekli sme mu at si de lehnout. A zachvíli sme šli spát všichni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama