Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek? 2

31. srpna 2007 v 18:04 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Frank´s pov
Leželi jsme a já ho hladil..a pak sem mu rukou zajel do trenek a začal sem mu ho honit..a líbal jsem ho při tom na krku,on sténal..miluju ho,nikdy ho už neopustim..ale najednou se rozhrnulzávěs a tam stál Mikey. Koukal na nás a pak někam běžel..oba dva sme na něj překvapeně koukali,nevědeli sme co dělat..i když já bych věděl..ale Gee se zvednul a začal se oblíkat. ,,Pudu za nim..´´ a šel pryč. A tak sem zůstal sám na jeho posteli..nakonec sem se taky oblík a šel za Bobem a Rayem.
Gee´s pov
Šel sem za nim..všude sem ho hledal a nikde nebyl,a pak sem někoho uviděl sedět na kraji lesa u stromu. Bylo my jasný že to je Mikey..šel sem k němu,viděl sem že brečí.. ,,Mikey ty brečíš? Proč?´´ kouknul se na mě těma jeho uslzenejma očima.. ,,Gee víš já t-tě miluju..víc než bych měl´´. Zaraženě sem na něj koukal. Mikey? Muj brácha? ..musel sem si to všechno srovnat v hlavě. Pak sem ze sebe dostal jenom ,,C-co?´´ ,,Jo,miluju tě..už dlouho´´ ,,A p-proč si mě nic neřek?´´ ..sakra proč mi to nedošlo dřív? Asi sem si to ani nechtěl uvědomovat..mí myšlenky běhali pořád kolem Franka,miloval jsem ho (a samozřejmě miluju) a na to,že by mě miloval Mikey,muj brácha,to mě teda fakt nenapadlo.. ,,Protože sem se bál toho co mi na to řekneš..a navíc..tušil jsem že miluješ Franka. Ale nevěděl sem že to zajde až tak daleko..´´ mlčel jsem,nevěděl sem co mu na to mam říct. Ale vžid já ho nemiluju! A nebo..ne Gerarde! Ty miluješ Franka!..sakra co mu mam odpovědět..ale on začal mluvit sám.. ,,Vim,že ty si mě nikdy nemiloval,nemiluješ a ani milovat nebudeš..do teď sem aspoň trošku doufal,ale teď vim že už nemam žádnou šanci. A nechci tě to kazit s Frankem..´´ Já tam stál a nevěděl co dělat..a on se pak zvednul a někam šel. ,,Počkej kam deš! Mikey!´´ otočil se,bylo vidět že brečí..po tvářích mu stékaly prameny slz,koukal na mě smutnym pohledem.. ,,Já nevim,prosim nechod za mnou a nehledej mě..´´ Já sem jenom přikejvnul,ale sem nevěděl proč,a pak sem si sednul k tomu stromu a začal sem brečet taky..ale najednou sem ucejtil něco tvrdýho na hlavě a už sem o sobě nevěděl..
Mikey´s pov
Šel sem,nevim kam,a pak sem uviděl útes..dalo by se z něj krásně skočit,a měl bych jistotu že bych byl mrtvej..stoupnul sem si na okraj a roztáh ruce,už sem se chystal skočit..ale za mnou sem uslyšel nějakej hlas. ,,Neskákej´´ otočil jsem se. Viděl sem kluka,tak v mim věku,docela pěknej..ale proč chce abych neskočil? A co mu je vbec do toho co chci udělat? ,,Proč? Já si můžu dělat co chci!´´ zakřičel sem..nechtěl sem na něj křičet.. ,,Promin,já na tebe nechtěl křičet,promin..´´ ,,To je dobrý..nedělej to,nemá to cenu´´ jak to může vědet? ,,Jo a jak to víš?´´ ..,,Z vlastní zkušenosti..´´ povyhrnul si dlouhej rukáv a ukázal mi zápěstí..všude byly jizvy..jenom sem na to koukal.. ,,Eh no nezajdem někam? Třeba do cukrárny nebo tak..´´ nemoh sem odmítnout..ten kluk byl fakt krásnej.. ,,No tak třeba jo´´ usmál sem se a šli sme..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 6. července 2008 v 15:36 | Reagovat

HEHEHE přikejvnul hehe ja nevim nechod XDD sory že tě buzeruju ale tohle si nemožu odpustit pokud někdo píše TAKHLE šitsky v podvíce! a dokonce nadpis, jako kde jsi viděla, aby někdo psal sem a neřek? aspoň literární díla mají být zpisovné i když jsou to jen obyčejné FF a muj koment taky neni spisovny i když je to kritika tudiž spadá do literatury ... XDDDDD nevšímej si mě fufufu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama