Pane, pojďme si hrát....

Proč sem to neřek?

31. srpna 2007 v 18:03 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Gerard´s pov
Bylo ráno…všichni už byli vzhůru,jenom Frank pořád spal.Já sem stál před dveřmi,a koukal na něj. Jo,miloval sem ho,ale nemoh sem mu to říct. On měl Jam a navíc určitě není takovej jako já..určitě není na kluky,má přece holku,a i kdyby přece jenom byl,neznamená to hned že by s zabouch do mě..ten pohled na něj mě rajcoval. On byl tak dokonalej,a to jeho tetování aww… ,,Snídaněě!´´ zakřičel Bob..právě sme jeli na turné,a tak sme dočasně bydleli v tourbuse..tak sem se teda zved a šel na tu snídani,ale pak sem si uvědomil,že bych asi měl zbudit Franka..tak jsem se vrátil a šel k němu..chvíli sem mu koukal do tváře,na to jak spí..pak sem do něj jemě strčil. ,,Franku,vstávej!´´ ..ozývalo se jenom ňáký brblání,ale nakonec se přece jenom vzbudil. ,,Eh co kolik je?´´ zeptal se. ,,Půl desátý..snídaně je hotová´´ řek sem a odešel sem konečně do naší ,,kuchyně´´. Když sem se najed,zved sem se. ,,Ja pudu ještě do postele..´´ odešel jsem směr postel,zatáh jsem si záclonu která nás dělila a sednul si. Strčil jsem si ruku do kalhot a.. ´
Frank´s pov
,,Já pudu ještě do postele´´ řek Gee když dosnídal..Já bych s nim šel hned taky..ale na co to zas myslim..jo,já sem prostě úchyl,ale sem zamilovanej do Gerarda. Vim že mam Jam,zní to divně ale nemiluju jí tolik jako Gerarda. Zved sem se a šel k postelím. Otevřel jsem potichu dveře,a co to neslyšim..podle zvuku mi je jasný co Gee dělá,ale co to říká? ,,Uh,Franku..joo..´´ co to má bejt? Že on by taky.. šel sem až k jeho posteli a odhrnul ten závěs..pak sem se na nej kouknul.. ,,A to má bejt jako co?´´ řek sem schválně překvapeně a nechápavě,ale překvapeném sem docela byl,když sem se dozvěděl že Gee mě taky miluje..nebo ne?
Gee´s pov
..najednou se rozhrnula záclona a stál tam Frank. Koukal na mě a řek překvapeně ,,A to má bejt jako co?´´ sakra co mu na to mam říct? ,,Franku c-co..´´ kouknul jsem se na něj. ,,Gee,já tě miluju..´´ tohle fakt řek? Kouknul sem se na něj. ,,Fee? T-ty mě..´´ ,,Pššt´´ dal mě před pusu prst a začal mě líbat..Hladil jsem ho po zádech,všude..miloval jsem ho jako nikoho nikdy.. ,,Ah,Franku..´´ rukama jsem mu vjel pod tričko a hladil jsem ho..pak sem mu to tričko vyslík a začal ho líbat na krku. ,,Miluju tě..´´ řek sem ,,Já tebe taky Gee..´´ řek..pak mě vyslík tričko a hladil mě..přesunul k pásku..ty kalhoty už mě pěkně tlačily,hehe. Tak mi je sundal,a rukou mi zajel do trenek. Zasténal jsem..začal ,,pracovat,, ( ). Sténal jsem,a on líbal mě na krku,všude..miloval jsem ho,strašně..
Mikey´s pov
Gerard a Frank odešli,a já když jsem dosnídal,zved sem se taky. Šel jsem si eště lehnout,otevřu dveře a slyšim sténání..šel jsem k Gerardovo posteli a rozhrnul záclonu. Vidim Geeho jak leží na posteli jenom v trenkach,a polonahej Frank mu ho honí.. ( ) Oba dva na mě překvapeně koukali,a já sem běžel pryč. Běžel jsem někam ven,nevěděl jsem kam a bylo mi to jedno...sed sem si venku u ňákýho stromu a brečel. ,,Kurva,Gee proč..´´ Miloval jsem Gerarda. I když to byl muj brácha,strašně jsem ho miloval…nevim,esi on mě,to by asi musel bejt taky takovej úchyl a magor jako já..ne,on jak tak vidim miluje Franka..mě nikdy milovat nebude..ale to už sem viděl z dálky někoho přicházet..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 6. července 2008 v 15:30 | Reagovat

KEKE CO TO JE? jakože slash je dobrej ale co ma bejt.. jako za minutu zistil že ho miluje a hned mu řika:"miluju tě gee" KUKU to je sranda a ště ty hrubky "esi, řek sem, bejt" huhu fufufu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama