Pane, pojďme si hrát....

Srpen 2007

Jacqueline

31. srpna 2007 v 22:07 Členové waycestu
Já sem taky jeden z úchylnejch lidí co píšou příběhy na tydle waycest stránky. Myslim že je to dostačující, nic víc neprozradim =P

plceeek

31. srpna 2007 v 21:57 | plceeek |  Členové waycestu
Taqže já sem taky tady členem,pro nechápající znamená to že sem taky píšu příběhy xD Koukněte se na muj blog: http://nekonecno-veci.blog.cz . Víc keců sem psát nebudu xD esi vás neco o mě zajímá taq se koukněte na muj blog :D
Vás plceeek xD

Proč sem to neřek? 3

31. srpna 2007 v 21:54 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Gerard´s pov
Když jsem se zbudil,docela mě bolela hlava,byl sem v tmavej místnosti a měl sem svázaný ruce a nohy.. ,,Kurwa co to má bejt?´´ řek sem do prázdna..najednou sem viděl ňákou osobu,podle mě kluk,měl kapucu a nebylo mu vidět do obličeje.. ,,Gerarde? To sem já..nikdy nezapomenu na to cos mě udělal..´´ Byl to ON? Jo..jmenuej se Matt..pamatuju si to jako by to bylo včera.
Tenkrát byla menčí pařba v hospodě. S klukama sme se tam docela slušně vožrali..Přised si tam ke mně kluk,moh bejt o 1-2 roky mladší..ani nevim jak ale skončili sme u mě doma v posteli.Od tý doby sme spolu chodily..strašně sme se milovali. Ale pak..s MCR sme vydali novou desku,a šli sme to oslavit kam jinam než do hospody. Zase sem se vožral jak prase..a s ňákou holkou sem si to rozdal na záchodech..ale najednou se tam objevil Matt,když to viděl běžel domů.Já sem hned vystřízlivěl,shodil sem ze sebe tu holku a běžel sem za nim. Našel sem ho doma,spolykal prášky..odvezl sem ho do nemocnice,vypumpovali mu žaludek..naštěstí to přežil. Ale už mě nechtěl vidět..nenávaiděl mi po tom,co sem mu udělal. A já sebe taky ne.
,,Matte?´´ sakra..jak ho znam je mi schopnej i zabít.. ,,Že váháš..jasně že sem to já! Celou tu dobu sem se tě chtěl pomstít..a teď konečně mam šanci.´´ ,,Kurwa Matte nech toho..dá se to vyřešit i jinak než tim že mě zatáhneš svázanýho do temný místnosti.´´ ,,Ale nedá..na ty keci že si byl ožralej a promiň nejsem zvědavej!! Dostaneš to,co si zasloužíš..´´ přišel ke mně a něco studenýho mě dopadlo na krk. Začal sem mít fakt strach,on je schopnej čehokoliv. ,,M-Mate,no tak,přestaň..´´ dělal že mě neslyší. Říznul mě,ale ne hluboko. Zasyknul sem,docela to bolelo.. ,,Tak co,bolí? Jo? Tak se mi to líbí..´´ ,,Kurwa přestaň! Matte!´´ on mě chce snad fakt zabít nebo co?! Řezal pořád hloubš..do krku,na ruce..všude. Bolelo to,ale musel sem to vytrpět.. ,,Už nemam čas se tady s tebou zdržovat..du za svym přítelem,víš? Tak se tady měj..´´ naposled mě říznul,pěkně hluboko,do ruky a odešel. Ležel sem tam a pak sem omdlel..
Mikey´s pov
Seděli sme tam s tim klukem a povídali si..jmenuje se Ben (nečekaně xD). Je docela milej,a připadá mi že už se známe od dětsví. Myslim že sem se do něj zamiloval..ale on určitě neni gay..povídali sme si dlouho,a už sem o něm běděl skoro všechno. Pak sme se zvedli a šli do parku. Tam sme si sedli na lavičku,právě byl krásnej západ slunce..koukal sem na něj,nevydržel sem to a políbil sem ho..vyjeveně na mě koukal. ,,P-promin,ja..nevim co se se mnou děje.´´ ,,Eh..t-to je dobry..ja ja uz asi pudu. Tak zatím ahoj´´ ,,Ahoj´´ odešel. Ale na číslo sem se ho nezapomněl zeptat :). Šel sem pomalym krokem k tourbusu. Když sem vešel dovnitř,seděl Frank na posteli. Nemoh sem si všimnout jeho ustaraného výrazu. Když mě viděl,hned se mi zeptal ,,Kde je Gee?´´ Gee? On tu eště neni? Sakra..kde může bejt?! ,,Co? On tu neni??´´ ,,Ne..kde je?´´ ,,Já nevim! Naposled sem ho viděl na kraji lesa u stromu..´´ ,,Ok,tak se dem po něm podívat´´ Hledali sme ho dlouho..ale nikde nebyl. Nakonec se Frank rozhod že mu zavolá.
Gee´s pov
Nevim,jak dlouho sem tam takle ležel. Tekli ze mě pramínky krve,možná že kdyby mi nezazvonil mobil a nezbudil mě,vykrvácel bych..to zvonění mě vzbudilo,a ja sem natah obě ruce pořád ještě svázaný pro mobil do kapsy..šlo to těžko,ale nakonec se mi ho podařilo vytáhnout. Volal Frank.zmack sem zeleny tlačítko a dal mobil k uchu. ,,Gee kde seš? Co ti je? Proč už nejsiv tourbuse?!´´ ,,F-Fee..sem nekde v tm-avej mistnosti..nevim kde..k-krvacim..prosim po-moc..´´ Těžko se mi mluvilo. ,,Gee? Vydrz,zachvili sem u tebe!´´ tak sem tam ležel a čekal na něj..a všechno mě bolelo. Zachvili sem zase usnul..
Frank´s pov
Po tom co mi Gee řek,mi do očí vyhrkli slzy. ,,Mikey..je někde v tmavej místnosti..krvácí..sakra musíme ho najít!´´ Mikey na mě jenom koukal,taky měl zaslzený oči. Všude sme hledali nějakou budovu kde by mohl bejt. Pak sme konečně něco našli. Otevřeli sme dveře. ,,Gee?´´ ..nic se neozejvalo.. v kapse sem nahmatal baterku kterou nosim sebou,a rozsvítil sem. Koukal sem snad všude,ale nikdo nikde..až potom sem se kouknul do takový oddělený místnosti,všude tam byli krabice a docela to tam smrdělo..uviděl sem ho tam ležet zakrvácenýho na zemi..z očí mě začli téct slzy..nesnažil sem se to zadržet,proč bych taky měl..šel sem k němu. Opatrně sem ho zved. ,,Gee?´´ jemě sem ho plesknul po tváři..aby se vzbudil. Otevřel oči.. ,,F-Fee?´´ kouknul se na mě těma jeho krásenka očima. Ale ted byli plný smutku.. ,,Gee seš v pořádku? Nepotřebuješ do nemocnice?´´ ,,N-ne..ale od-nes me prosim do tourbusu..a-a kde je Mik-ey?´´ ,,Tady sem,Gee,to bude dobrý..´´ řek Mikey a pohladil ho po tváři. Gee se usmál..odnesli sme ho teda do tourbusu. Tam sme ho ošetřili,a řekli sme mu at si de lehnout. A zachvíli sme šli spát všichni.

Za všechno můžeš TY! -Anděl

31. srpna 2007 v 20:59 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
Dny plynuly a Gerard se stával víc a víc zavyslý na alkoholu. Utápěl v něm svůj žal, utápěl v něm sám sebe, ty myšlenky, ty výčitky, keré ho pronásledovali po každé, když byl střízlivý.
Přesně o rok později od Frankieho smrti....
Stál tam asi už půl hodiny a sledoval vodu, co proudila pod ním, už zase bylo chladno, bylo ráno asi šest hodin. Stál tam a jen si v hlavě přemítal vše co se stalo za ten rok.
Nestalo se nic, jen to, že se stal alkoholikem.
Dnes, ale nebyl, chtěl mít na to čistou hlavu. Znovu a znovu slyšel v hlavě matčin hlas se všemi těmi výčitkamy, které, podle toho jak si myslel, byly oprávněné a on sám sobě si to také tak vyčítal.
Přemýšlel nad tím jaké to je, umírat. Vždycky to chtěl zkusit, teď má možnost.
"Pro tebe Frankie" řekl a už málem skočil, když ho vyrušil něčí hlas, skoro jako tenkrát, ale s tim rozdílem, že byl mužský.
" Neskákej" zavolal na něj kluk s dlouhýma černýma rozcuchanýma vlasama.
" A to jako proč?" optal se nevrle Gee.
"Nemá to cenu" odpověděl mu na to ten kluk a šel k němu.
"Proč? Ty vůbec nevíš jestli to pro mě cenu má nebo ne." Řekl nasraně Gee.
" Smrt ti neuteče, ta na tebe počká, věřmi, nikdo se jí nevyhne. Tak proč za ní tak rychle pospíchat, když ona si pro tebe jednou příde sama" řekl ten kluk a natahoval k němu ruku.
" A co když já nejdu za smrtí, ale za někym jiným" řekl mu na to Gee a jen tak se díval na jeho vztaženou ruku.
"Frankie na tebe počká, veř mi, on by nechtěl, abys kvůli němu umřel, on by si přál, abys prožil pěknej život. A až by naděšel čas, stkali byste se...Nemá kam jít a čeká." Pověděl mu ten kluk. Gee na něho zíral nedůvěřivě a v hlavě si přebíral to co mu řekl, pak se chytil jeho ruky a přelezl zábradlí.
" Nejsi ty jen nějakej psycholog co to má naučený??" optal se nedůvěřivě Gee, když spolu šli ranní mlhou.
" Ne" řekl jednoduše a zadíval se Gerardovi do očí, ten mu pohled opětoval a věděl, že mu může věřit, že mu musí věřit.
" Já sem Gerard" představil se Gee.
" Já jsem...............
premiéru to mělo na themostbestmusic.blog.cz takže se tam děte podivat...je to blog o nej music a taky o storiesXD...to víte musim dělat reklamu svýmu bloguXD

Za všechno můžeš TY! -Psychopat

31. srpna 2007 v 20:57 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
Čas hesky plynul a ti dva si spolu užívali života jak jen to šlo.
Jednou Gerard čekal doma na Feeho, který měl už dvě hodiny spoždění, bylo mu to zvláštní, protože on chodil vždy v čas. Řekl si že počká maximálně hodinu a pak se pude podivat do nějakých těch putik. Prozatím si zapnul televizi, Kde právě reportér oznamoval tragickou zprávu.
"Dnes v půl osmé večer, byl brutálně zavražděn dvaadvacetiletý muž, kterého můžete právě vidět na obrazovce." Dořekl reportér a Gerard se v tu chvíli zazíral na obrazovku a myslel, že mu asi praskne hlava a že se mu roozskočí sdrce, na obrazovce právě ukazalí Frankovu fotku z řidičáku.
Reportér pokračoval dál. "Vrah byl nalezen na místě činu a podle soudního psychologa, se došlo k záveru, že není psychicky v pořádku a tudíš neodpovídá za své činny. Vrah dále u sebe neměl žádné doklady a proto ho můžete vidět a kdo by ho snad znal, tak porsíme, abyste ho identifikovali." a Na obrazovce se ukázalo pár záběru. Gerard stále v mdlobách teď spatřil vraha své lásky. Tohle byl pro něj v zápětí druhý strašný šok, byl to jeho bratr Mikey.
Když se po deseti minutách aspoň trochu vzpamatoval, ihnet jel na policeiní stanici.
Došel tak a hned se ho někdo optal." Co tu chcete??"
"Já já... sem tu kvůli tý identifikaci frankieho vraha....."vykoktal ze sebe nakonec.
"Dobrá, tak pojďte se mnou" Gerard bezeslova vyrazil.
"Znal jste oběť??" Optal se ho po chvilce policajt.
"ano,jsem jeho přítel, teda vlastně, byl jsem" a konečně mu začlo dotejkat, že už ho nikdy neuvidí, že ho nikdy neobejme, že už nikdy nic. Konečně mu plně došlo co se stalo. V tu chvíli ho začli pálit slzy v očích, policajt si toho všimnul a asi mu došlo, že to nebyli jen kamarádi.
"Vy ste jako to?" optal se velice ´taktně´ policajt.
Gerard to už nevydržel a začly mu potichu stékat proudy slz po tvářích. Po chvilce hlesnul " Jo".
Policajt se pro sebe uchechtnul, ale Gee to i tak viděl, vhnalo mu to další vlnu slz do očí.
"Počkejte tady" řekl policajt a Gee v jeho hlase slyšel to opovržení, v téhle chvíli mu to bylo ale srdečně u prdele.
Asi po deseti minutách, které se Gerardovi zdáli aspoň jako deset let, si ho zavolali do místnosti, která vypadala nejspíš jako ta ve které probíhají výslechy.
"Takže pane.." řekl jiný policajt s otazníkem.
"Way" hlesl tiše Gee.
"Takže pane Wayi, vy jste přišel ohledně vraha pana Iera, aby ste nám pověděl kdo to je, je to tak?"
"Ano"
"Takže kdo to je?" Naléhal policajt
"M-m-mmůj bratr...Mikey Way"Vykoktal dosti nesrozumitelně.
"O tak to je mi líto" řekl lhostejně policajt. " a ještě jedna otázka, vy jste znal oběť?"
"Ano, byl to m-můj pppříte.." nedořekl a propadl v pláč.
V tom se ten druhej policajt, který to věděl nahnul k tomu vyslíchajcímu a pověděl mu to, oba se pak tiše chichotali.
Gerardovi to bylo jedno, když se trošku uklidnil, policajt pokračoval. "A když znáte oba dva, mohl byste možná vědět motiv."
" ne nic mě nenapadá" v duchu si vzpoměl na ten úlet co se mu přihodil asi před půl rokem.
"Nesnášeli se snad nebo tak něco?"
"Ne já nevím, oni se totiž neznali a já se svým pratrem už půl roku neudržuju kontakt." vysvětlil jim Gee.
"No dobře aspoň troch jste nám pomohl pane Wayi. Děkujeme, teď můžete jít."
"Možná kdyby ste mě nechali si se svým bratrem promluvit třeba bych na něco přišel....Mám na to právo s ním mluvit."
"ano to máte, pochybuju, že něco zjistíte, ale budiš." řekl výsměšně policajt.
Přece jen, ale Geeho dovedli k cele která sloužila pro vězně kteří byli pod dohledem psychiatra.
"Ahoj" řekl Gee a ucítil v sobě nával nenávisti vzteku a dokonce i lítosti, když se podíval do prázdných bratrových očí s dosti šíleným výrazem, který měl ostatně v celé své tváři
"Ahoj Gee" řekl Mikey a při tom se děsivě smál a vypadal jako opravdový šílenec. Gerard na něj jen zíral a nevěděl co dělat, nebo říct. Mikey mu to usnadnil pokračoval sám.
"Víš proč sem to udělal Gerarde?" dál řikal tím svým šíleným hlasem a nepřestával se smát. Gee jen zakroutil hlavou jako že neví.
"Já ti to povim Gee...Já tě tě miloval a miluju a nehodlal sem se koukat, jak mi tě ten skrček krade a ničí" a dál se u toho smál a houpal se dopředu a dozadu.
"Já..já myslel že to byl jen úlet" řekl na to bezmocně Gerard.
"A proto si mi napsal, že mě miluješ?? Lhal si mi teda? To není heské...Pak ses dal dohromady s tím skrčkem a mě nechal na pospas a bylo ti jedno, že mi to trhá srdce. Musel sem něco udělat Gee" dál mluvil s tím zvláštním šíleným tónem a nepřestával se smát. Začal se dokonce tak smát, že k němu doběhli dva zřízenci a nasadili mu svězací kazajku a píchli uklidňujcí sedativa.
"Pane wayi, myslím, že už to nebude mít cenu, jděte domů" pronesl do ticha,které občac prořízl jen Mikeyho, teď už skoro neslyšný smích, jeden z psychiatrů co se o Mikeyho starali.
Gerard bezeslov odešel.
Domů šel pěšky, potřeboval se projít. Sice byla už tma a chladno, ale jemu to bylo jedno a sednul si na jednu lavičku v opuštěném parku...
Nejspíš tam na chvíli usnul, protože když rozlepil oči, tak se rozednívalo. Nasraloho, že neumrznul a se vstekem šel domu.
Doma byl klid, ticho, prázdno, už tam nebyli ti dva zamilovaný a nehřáli se společně v posteli pod jednou dekou. Byla tam jenom tma a zima. Gerard došel ke skříni a otevřel ji, když uviděl Frankovo oblečení, vhnalo mu to další pálivé slzy do očí, raději je zavřel a po paměti našel co hledal. Sednul si na postel a na jeden ráz vypil snad půlku flašky vodky.
Bylo to tak, kdysi Gerard pil, ale pak měl něco, kvůli čemu přestal, teď to ztratil.
Opil se do němoty a usnul hlubokým spánkem. Spal snad čtyři hodiny, než ho neprobudil drnčivý zvuk zvonku. Ten zvuk se mu zavrtával hluboko do hlavy, která ho tak ukrutně bolela.
Nakonec se donutil vstát a jít otevřít. Další šok v tak krátkém okamžiku, i když tohle ho mohlo napadnout.
Ve dveřích stála jeho matka. Z jejího výrazu ve tváři se nedalo vyčíst jestli ho chce zabít, nebo se mu rozbrečet na rameni. Gerard ji nakonec vzal domů a gestem ji naznačil, aby si sedla.
Po chvilce mlčení řekla odměřeným tónem " Upřímnou soustrast"
" Děkuju...mami" řekl ostýchavě Gerard, věděl totiž, že ho jeho matka zavrhla po tom co se stalo.
" Za všechno můžeš TY!!!!!" po dálších dvou minutách se takhle rozkřičela. Gerard jen zaraženě zíral a nechal ji hulákat dál.
"Můžeš za to, že se Mikey zbláznil, měl z tebe trauma a zcvoknul se..." dál hulákala.
"Ale...." chtěl jí říct to, že to bylo kvůli tomu že ho jeho mladší bratr miloval a né znějakého traumatu.
" Nech mě sakra domluvit" Gee už ani nepípnul a ona pokračovala.
"To kvůli tobě umřel tem tvůj teplej kamarádíček, to kvůli TABĚ je z Mikeyho vrah" řvala, že to musel slyšet celej barák.
" To kvůli TOBĚ..." Gerard zapřemýšlel co ještě se stalo, ale na nic nepřišel, jeho matka mu to ale hned v zápětí řekla.
"....se Lili oběsila" v Gerardovi hrklo, přece jen spolu kdysi něco měli, ale nevěřil tomu, žeby ona zrovna ona kvůli němu spáchala sebevraždu.
" No nemysli si že to udělala z nenaplněný lásky k tobě" podotkla paní Wayová, jako kdyby mu četla myšlenky. " Ona se zamilovala do Mikeyho a vypadalo to že on do ní a já byla šťastná, ale pak se Mikey začal měnit a stalo se to co se stalo a dnes ráno ji našli obješenou s dopisem na vysvětlenou a na rozloučenou. Nezapoměla ani na tebe, napsala, že jestli to bude možný, bude tě chdit strašit." Dořekla mu všechno a u poslední věty se dokoce usmívala. Pak se zvedla a odešla ve dveřích ještě zavolala " Sbohem" a zabouchla za sebou dveře.
Gerard zostal nehnutě sedět a přemýšlet nad tím co mu řekla, začalo ho hryzat svedomí a takové ty zvláštní myšlenky, že za to doopravdy může on.......

Za všechno můžeš TY!-Most

31. srpna 2007 v 20:53 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
Mezitím se Frankie šťastně probudil, v domění, že svůj nový oběv, který nejspíš miluje oběví vedle sebe. Rozlepil oči a nikde ho neviděl, pročel celý byt a nenašel ho, pak mu padl pohled na papír, co ležel na stole. Bál se, toho co v něm najde, musel si to, ale přečíst, a tak roztřesenou rukou papír rozložil.
Když si ho celý přečetl, rozbrečel se jako malý dítě a pořád měl v hlavě ta slova "myslím že tě miluju". Bylo mu z toho na nic. Nevěděl co dělat, nevěděl nic. Sednul si na postel a hypnotyzoval svýma uslzenýma očima koberec.
Frankie
Co sem udělal špatně, že mě opustil. Konečně sem našel někoho, kdo mi byl jak přítelem tak láskou. Konečně už vím, proč mě holky nelákaly a teď tohle, co sem sakra proved....Frankie ty nic to on má nějaké problémy, psal ti to, vždyť si četl ta slova kterými ti dával na jevo že tě miluje... Ne ne to já to skazil, on je normální a já za to můžu....Co když si něco udělá????...Ano ano Frankie, podle toho dopisu to tak vyznělo....Kam ale jít, kde ho najít...........Frankie jdi tam, kam bys šel ty kdyby si chtěl skoncovat se životem....A co kdžy ho nenajdu a nebo když ano a on mi za to bude nadávat....Jdi za svým srdcem.........
Frankie druhé já radilo, jak nejlépe umělo a on ho nakonec poslechl. Obléknul se vyšel z domu a rozhlédl se
Ihned si vzpoměl na nepoužívaný most za městem, protože už sám na měn několikrát stál a řeksi, že když ho tam nenajde, bude to mít při jednom....
Vyrazil..
"Co to tady vyvádíš ty pošuku jeden." Gerarda připraveného na skok vyrušil něčí ženský hlas. Otočil se a spatřil Lili. Byl tak zaskočen, že nebyl schopný udělat ten poslední pohyb a skoncovat se vším.
"Ty neumíš mluvit???" znovu na něho ostře vyjela.
"Ja..já..zaskočilas mě" vykoktal nakonec ze sebe a trochu pevněji se přidržel zábradlí.
"Konečně sem tě našla ty zmrde, abych ti nakopala tu tvou prdel" hulákala jak na lesy.
"Vážně?? to je milý, ale jak vidíš, těď nemám čas." řekl dosti chladně a se sarkasmem v hlase.
"To ti neuteče...Pocem"
"A proč bych měl??? Tady můžu taky mluvit nemyslíš???"
"Fajn...Můžeš mi teda laskavě vysvětlit, kdo je ta šťastná, nebo líp řečeno nešťasná, kterou sis našel??" Vyštěkla Lili.
Gerard přelezl zábradlí a vdálce uviděl malou postavu ve které ihned poznal tu šťastnou, lépe řečeno šťastného...
Frankie se rozběhl a pospíchal k nim...
"Támhle ta" řekl výtězoslavně Gee a ukázal směrem za Lili, kde byl Frank.
"Haha tak to je dobrej vtip" zasmála se ironicky.
Frank nevěděl co si o tom má myslet a proto raději jen stál a čuměl jak puk(XD).
"Myslíš???" protáhl Gerard a přešel k Feemu a vrazil mu francouzáka.
"Ooo, no fuj, je mi z tebe i z toho tvýho mrdátora na blití" odplivla si zhnuseně a dokráčela, při čemž si mulala něco ve smyslu, že si to eště s Mikeym vyřídí.
Jak zmizela, tak se Frankie rozplakal.
"Proč brečíš??.....lásko" optal se opatrně Gee.
"Víš to že seš debil" huhlal do Geeho ramene.
"Dík a kvůli tomu si se sem zanou vydal???"
"Ne..já já..víš.." zadíval se si do očí a potom to Frankie dokončil "Miluju tě" a ihned sklopil oči dolu.
"Já tebe taky...a proto sem odošel....myslel sem že bys mi třeba nadával nebo já nevim" omluval se Gerard.
"No to je teda nápad....víš co znamená myslet, viď" uchcechtnul se Frank.
"Hovno vědět, já vim" odpověděl mu na to, už taky se smíchem.
"Poď ty můj mysliteli, pudem domů" řekl Fee a vzal Geeho kolem ramen.

Za všechno můžeš TY! -Návštěva

31. srpna 2007 v 20:51 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
"No tak to je můj byt, nic moc, ale lepší než nic" přívítak Frank Geeho ve svém království.
"Náhodou to tu máš pěkný a ano jak si řek, lepší toto než nic...jako v mým případě" řekl s trochou sarkasmu v hlase.
"Nedáš si něco k pití nebo tak???" optal se torochu omluvně Frank.
"Ale jo klidně"
A tak Frank odcupital do kuchyně, aby přichystal Gerardovi něco dobrého na osvěžení. Gee se mezitím, nejspíš si to neuvědomil, svléknul, respektive sundal si ty roztržené kalhoty aby mu rychleji uschly a pak si je mohl zašt a taky promočenou mikinu. Tím pádem byl pouze v tričku a boxerkách. Sednul si na pohovku co byla před televizí a čekla až Frank příjde.
"Už se to nes..." V té chvíli Frankie upustil obě sklenice s pitím a němě si prohlížel Geeho. Nakonec ze sebe vysoukal "ppproč ses svlíknul?"
"No přece tu nebudu dřepět v mokru a anvíc s dírou na prdeli, ale jestli tě to nějak znepokojuje tak já se voblíknu" pronesl konverzačním tónem a přitom sledoval vytřeštěný Feeho pohled.
"Ne ne to ne to nemusíš" vyletělo z Franka poněkud rychleji, než by si přál.
"Fajn....eem, máš jehlu a nit?"
"Jo hned ti to přinesu" Frank jako by neviděl nebo byl tak omámn, si nevšimnul roztříštěného skla napodlaze a bosou noho do toho šlápnul.
"Kurva doprdeleeeeee" hulákal na lesy a po jedné skákal do koupelny. Gerard se zvednul a šel mu pomoct, protože Fee vypadal že každou chvíli upadne. Proto ho raději chytnul a pamalu mu pomohl dojít do koupelny kde ho usadil na vanu.
Fee
Co to mělo znamenat? On se mi svlíkne v obýváku jako by se nechumelilo. No ale Franku vždyť ono nechumelí. Ale to je jendo prostě, on mě snad chce svít nebo co??? To se mu ale nepovede, sem uplně normální tak co. Jo? Si normální? Tak proč tě tolik rozrušilo, nebo snad vzrušilo to, jak tam byl jen tak v těch boxerkách a triku? Ne mě to jeno vylekalo nic víc...musim si na něj dát bacha. Prosimtě uklidni se, on ti nechce nic uděla, dťje taky normální, to spíš ty si z něj hotovej. To jak tě chytnul a šel ti pomoct to nezapřeš....
Ano Frank opět sváděl vnitřní souboj a nedařilo se mu ho viřešit.
Gee
Nevim co mě to napdlo jen tak se svlíknout, ale mě v tom vážně byla větší zima, jak to bylo mokrý. Jeho to ale asi vyvedlo z míry, že by....Ne ne Gerarde na to zapomeň tebe by taky vyvedlo z míry kdyby se ti nějakej chlap slíknul doma v obýváku....Chudák byl z toho tak rozrušenej, že ty slkenice upustil a pak do toho ještě šlápnul....O bylo to zvláštní, když sem se ho dotk abych mu pomohl, zdál o se mi že se dokonce nepatrně otřás...Né zimou, ale...Ne na to nemysli on je uplně normální, na rozdíl od tebe Gerarde.....Možná....
I v Geeho hlavě se honila spousta myšlenek a úvah, ale rychle j ezahnal, protže mu to musel ošetřit. "Franku, kde máš lékárničku?"
"Dole v šupliku by měly bejt obvazy a nějaká dezinfekce"
Gerard se prohrabal zásuvkou a našel co potřeboval.
"Ukaš nohu" vyhrknul na mírně vylekaného Franka.
"Co? Proč? Ne to je dobrý já si to udělám sám" a už se natahoval po obvazech.
"Ne, určitě bys to udělal špatně. Já ti to obvážu rád" řekl Gerard a torchu se zarazil nad tím co řekl. Frankieho to nejspíš vyvedlo toruchu z míry a zčervenal. Slušelo mu to, pomyslel si Gee a rázem si za to hned v duchu nafackoval.
" Um tak dobře" nakonec souhlasil a položil mu svou zraněnou nohu do klína.
Gerard mu vyhrnul nohavici a jemně mu rány na chodidle očistil dezinfekcí. Pak vzal obvazy a nejjemněji jak uměl, mu rány obvázal.
"Děkuju Gee" bože, já mu řekl Gee, co on si pomyslí. Zarazil se Frank nad svou myšlenkou.
Geemu se to moc líbilo, nikdo jiný mu tak neřekl, proto jen bezděky pohladil Franka po zraněné noze a odpověděl mu, " není zač Frankie. Já to udělal rád...vážně"
Tentokrát tím kdo se červenal nebyl Frank ale Gerard. Frank si toho všimnul a ani nevěděl co dělá, se naklonil blíž a dal mu něžný polibek na tvář.
To Geeho probudilo z letargie a nepřirozeně rychle se postavil.
" Pomiň Gee, promiň....nevim co to do mě vjelo, já já nechtěl...já nemysli si o mě nic špatnýho" koktal ze sebe omluvy a sledoval při tom podlahu.
" Nemusíš se omlouvat já si o tobě nic nemyslim, to spíš ty by sis měl myslet.....protže se mi to líbillo" pověděl Gee kachlíkové podleze a červenal se jak rajče.
Frank udiveně vzhlédnul na Gerarda, který seděl vedle něho na vaně a díval se mu přímo do očí. Oba se beze slov k sobě přiblížili a............
Začali se něžně líbat. Frank se pomalu sesunul do vany a Gerard na něj. Ničemu jinemu se nevěnovali než líbání, zatím.
Polibky se začli stávat naléhavější a vášnivější, Frankovi ruce jezdili Gerardovi po zádech a ty jeho, zase pod trikem na Feeho břiše. Frank stáhnul Geemu triko a ten udělal to samé a hend v zápětí se jal rozepínání pásku u Feeho kalhot. Líbal ho na břiše, potom se mu přesunul k bradavkám a jemě je ocucával(XD). Frankie mu vjížděl do vlasů a při tom zrychleně dýchal a vzdychal. Gerard sjel ještě níž, na břicho, jel jazykem po vlaštovkách a konečně se dostal ke kýženému cíli(XD).
Jemě mu ho začal oblizovat( to píšu jak dyby byl nějakej pesXD) a Fee už už se udělat. Gee mu ho vzal do pusy a začal ho ( vy víte coXD), skoro okamžitě ucítil horkou tekutinu v ústech, rychle ji spolknul a znovu se vrátil k Feeho ústům.
Frankie, když to rozdýchal, chtěl to Geemu vrátit, vylezli proto z vany a jali se trochu pohodlnější pozice na zemi.
Asi po pěti minutách ocucávání se, si zadívali do očí a oběma bylo jasné, co ten druhý chce. Gee si proto Franka pomalu otočil na břicho a..........
Gerard otevřel oči, ležel nahý vedle Franka, taktéž nahého, na podlaze koupelny. Velice rychle se mu vybavily vzpomínky na to co se odehrálo předtím než usnul.
Vstal a jak nejtišeji dovedl, si došel konečně pro tu jehlu a nit, aby si ty kalhoty mohl zašít. Mezi tím se samzřejmě aspoň trochu oblékl.
Šil jak nejrychleji dovedl, skoro jak šicí stroj, nehleděl na to že si jednou prošil prst a dvakrát pořádně zabodl jehlu pod nehet, šil jak smyslů zbavéný(XD).
Stihnul to asi za čtvrt hodiny,svůj výtvor si prohlížel s pozdvyženým obočím. Pak si je nakonec rychle natáhl. A hledal tužku a papír.
Po deseti minutách ve vší tichosti prochrabáváním se ve všech možných i nemožných míste kde by se papír a tužka mohli skrývat, je objevil v ledničce(XD).
Napsal Frankiemu dopis.
Milý Frankie,
musím odejít, to co sme udělali nebyla dobrá věc, né že by se mi to nelíbilo, ba naopak a to je právě ten důvod proč odcházím. Musíš to pochopit, pro mě je to težší než si myslíš, prožil sem spoustu věcí, které mě poznamenaly a já na ně nemohu zapomenout. Odpust mi to.....
A doufám, že se mě nebudeš snažit vyhledat, nepovedlo by se ti to.
Zapomeň na mě, jako kdyby se to nikdy nestalo...žij štastný život, najdi si holku měj s ní děti a todle vymaž ze svý paměti, protože vím, že ty si normální a tohle byl pro tebe jen úlet.....
Do tý doby co budu moct, tak já nezapomenu............myslím že tě miluju..........
Sbohem
Gerard
Po tvářích se mu řinuly slzy, stíral si je, ale stejně některé dopadly až na papír, rychle ho složil a dal na stůl, potom vyšel z bytu a zamířl na most, co vedl za městem.Most byl už dávno v neprovozu a proto měl jistotu, že ho tam nikdo nenajde.
Když došel až do půlky mostu, sednul si na chodník a opřel se o zábradlí, zapálil si cigaretu a ponořil se do myšlenek a vzpomínek.
Gerard
Proč zrovna já?? Už vím jak to semnou je a s tím už sem se nejspíš smířil, ale proč tím vždycky musím někomu ublížit, proč??? Natrefím na Franka, úžasnej kluk, byl by to super kamarád, ale já zase takle poseru a vyspím se s ním...........No tak Gerarde, připust si to líbí se ti to no a uvědom si že jemu taky, kdyby ne, nedělal by to, uvědom si to....Co?? hovno, on je na to moc hodnej než aby odporoval, vím to, on je normální na rozdíl odemě....Ty ses mu ale koukal do očí a tam si to viděl, toužil po tobě a ty si mu vyhověl............
" Néééé už dost!!!!!!!! Nikdy..." rozkřičel se na prázdnou silnici.
Típnul cigáro, přelezl zábradlí a sledoval řeku plynoucí pod ním. V myšlenkách se vrátil k Frankiemu a k tomu co asi děla, pak zavřel oči " Miluju tě Frankie" řekl a...

Za všechno můžeš TY! -Zvrat

31. srpna 2007 v 20:49 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
Gee se probudil jako první, podíval se vedle sebe, tam v nepohodlné pozici ležel jeho mladší bratr, byl uplně nahý a dost tvrdě spal. Gee to proto rychle využil, měl už uplně jasno co udělá.
Gerard
Musim musim to udělat, mám ho moc rád......mám ho rád jako bratra, ale nejen to a to mě děsí proto bude lepší když to udělám, on to pochopí....napíšu mu dopis......................
Gee chtěl odejít z domova, aby nemusel být deně vystavován pokušení. Vytrhl papír ze svého skicáku, vzal pero (samo že to na psaníXD) a pustil se do psaní dopisu na rozloučenou....
Milý Mikey,
Mám tě moc rád jako bratra, jako kamaráda, jako...milence a proto to musím udělat.
Odcházím, nadobro.....Je to pro mě nesmírně těžké, ale né tak těžké jako by bylo žít vedle tebe a nesmět udělat to po čem mé srdce touží. Věř mi Mikey, nedopadlo by to dobře, proto raději sbohem a dobrou noc (omg už začínám magořitXD)........Mámě a tátovi pověz co chceš, třeba to, že sem se zbláznil do nějaký holky a utek sem sní a nebo, nebo to že sem se stal feťákem(hmm, nebylo by to poprvýXD)...nebo, nebo..já nevim prostě cokoliv!
A Lili?? tý řekni..já nevim, třeba nic...mě je to jedno....nic už nevím, vím jen to že musim vypadnout...........................
prostě sbohem Mikey....Mám tě rád
Gerard
Gee složil dopis, napsal na něho velký vykřičník a dal ho pod popelník, co ležel na stole. Ještě jednou se otočil po svém spícím bratrovi a pomyslel si, že je to vlastně ještě dítě a málem mu vhrkla slza do oka. Rychle ji zamáčkl a tiše vyšel ven z domu. Postavil se před něj, aby si ho mohl naposled pořádně prohlédnout a pak se rychle otočil a svyžným krokem zamířil na hřbitov. Nevěděl proč tam jde, bylo to asi jediné místo po rodném domově, kde se cítil dobře. Začal přemýšlet (znova to je na Gerarda nějak podezřelýXD).
Gerard
Tak a utekl sem z domova.....Co teď??? Kam mám jít??? Kde budu spát???? Na ulici?? To těško eště mě někdo přefikne......... Gerarde vschopse dyť seš přece chlap(XD)...Jo chlap, co je na mladšího brášku!!! A vůbec dost Gerarde přestaň se tu sám se sebou hádat jak malá ufňukaná holka a kanečně něco vymysli!!!!!
Takhle si Gerad sám nad sebou uvažoval a k ničemu kloudnému nepřišel. Začal vspomínat co asi děla Mikey....
Mezi tím doma
Mikey se probudil a čekal, že spatří svého staršího bratra, ale realita byla tvrdá, Mikey uviděl jen dopis pod popelníkem a začínalo mu dotejkat co se asi stalo. Bál se, moc se bál co se dočte v dopise, tušil to, ale nechtěl si to potvrdit. Přece jen ale vstáhnul roztřesenou ruku po dopise a vytáhnul jej. Dopis rozložil a začal si ho pro sebe číst, přečetl ho asi pětkrát a pak mu vhrkly slzy do očí. Rozplakal se jako malej harant, nevěděl co má dělat, ale nechtěl zůstat doma, chtěl tomu utéct.
A zrovna, když bral za kliku, se dveře rozlétly a v nich stála dosti nasraná paní Wayová a neméně nasraný pan Way.
"Kam deš" vyštěkla na svého syna paní Wayová.
"V-ven"
"Nikam nejdeš.....aaaaa vůbec, kde je tvůj bratr" rozhulákala se a pan Way se za ní jen krčil.
"No právě" vykoktl Mikey a začínal mít na krajíčku.
"Co??? no právě" vykřikla znovu a sršely jí z očí blesky.
"V-víš m-mami on....."nestačil doříct Mikey.
"No tak se k sakru vyžvejkni" hulákala na celé kolo.
"Tak mě nech" nasral se trochu Mikey " a já ti to třeba povim"
"No tak čekám" řekla s trochou ironie v hlase a při tom si podupávala nohou.
"O-odeš......no...prostě utekl z domova" řekl rostřeseným hlasem Mikey a podíval se na matku "a mami, proč ste přijeli už dnes, když ste tam měli být týden?" stačil se ještě optat než jeho matka vybuchla v chysterickém hněvu.
"Mikey, teď není nejlepší čas se ptát" povzdechl si Mikeyho otec a on poznal, že to mít opravdu cenu nebude a že se snažit uklidnit matku, která byla nasraná od začátku a tohle jí dodělalo nebude mít valnou cenu také.
Když se paní Wayová trochu uklidnila začala se vyptávat.
"A proč?? Proč odešel???"
"Víš no mami, on se zamiloval do jedný holky a utekl s ní" zkusil zalhat, jak mu Gerard v dopise radil.
"Mikey!" změřila si ho přísným pohledem "si můj syn a mám tě a tvého bratra přečtěné a navíc Mikey, ty vůbec neumíš lhát, TAK MI SAKRA ŘEKNI PRAVDU!!!!" poslední slova doslova zaječela.
"Ne m-mami to, to....no to prostě nejde"
"Pověz mi to, víš, že v tebe já vkládám vždycky větčí důvěru" a bylo to opravdu tak, paní Wayová vžy více věřila svému mladšímu synu.
"Dobře" hlesl Mikey a podal jí dopis od Gerarda.
Paní Wayová pročítala dopis s otevřenými ústy, potom ho podala svému manželovi, ktérý se div nepolil čajem co pil, a odešla do koupelny, kde si polila hlavu studenou vodou. Pak se vrátila a bez výrazu zírala do zdi. Po chvilce promluvila.
"Co-ti-ten-parchant-provedl.......... ON NENÍ MŮJ SYN!" znovu se rozkřičela.
"A-ale m-mami on to udělal, protže já jsem to taky chtěl" zastával se svého bratra.
"Mikey, když mi slíbíš, že se sním nebudeš snažit setkat a navázat kontakt, dokážu ti odpustit, jestli ale NE, tak tě nechám zavřít za incest......Vyber si" rozhodla nekompromisně jejich matka.
Mikey přemýšlel, moc přemýšlel, ale neměl navybranou, nevěděl kde Gee je, nevěděl nic ani to jestli ho doopravdy miluje, prot jen kývnul na souhlas.
"Dobrá" promluvila znovu "a odedneška máme jen jednoho syna"
"Ale..." namýtnul její muž, který měl oba syny moc rád. Paní Wayová ho sjela ostrým pohledem a on raději zmlknul.
Mikey se odšoural, teď už do svého pokoje a rozbrečel se...........
Gerard
Proč? Proč zrovna já musim bejt takovej vyvrhel, takovej debil, co šuká svýho bráchu.........Já se nenávidim kurva jak já se nenávidim.......
Gerard na sebe sesílal samé nadávky a výčitky. Neměl kam jít, proto si sednul na jednu z ještě nezničených laviček a sklonil hlavu do dlaní. Nevěděl jak tam byl dlouho.
Začalo se stmívat a poprchávat, byl totiž podzim. Když se hustě rozpšelo, sebral se a pomalým šouravým krokem se vydal najít si nějaký přístřešek. Kvůli dešti se udělala ještě větší tma a přes dopady kapek nebylo nic slyšet.
Zaslechl něčí utíkajíci kroky ve chvíli, kdy už ho ona osoba porazila na zem, ten někdo si ho zřejmě nevšimnul. Gerard se rozplácnul do bláta a ta osoba spadla přímo na něj. Osoba nad ním se zmateně zvedla a otočila se k Geemu. Byl to chlapec, jistě byl i mladší než Gerard, pomyslel si. Vypadal zmateně a trochu vystrašeně. Gerard ještě lžel na zemi a proto mu chlapec rychle podal ruku.
"S-seš v pořádku???" optal se kluk nejistě a při tom trochu zčervenal. Gee si toho samozřejmě všimnl a nemohl si také nevšimnout toho, jak byl ten kluk pěknej.
"Jo je to v pohodě, jen trochu bláta. Co ty??" odpověděl Gerard a při tom si hocha prohlížel.
"Jo taky dobrý. Jo a promiň ani sem se ti ještě neomluvil" a znovu zčervenal.
"To je dobrý čoveče.....Sem Gerard a ty??".
"Frank......" tak teda Frank, pomyslel si Gee. Frank si Gerarda ostýchavě prohlédl a potom se rozhodl, že mu to poví.
" Gerarde víš, promiň že to říkám, ale no asi sis toho nevšimnul, ale máš roztržený kalhoty" a ukázal na Geeho prdel.
Gerard trochu zrudnul " bože to je zase den.....OMG... teď ještě todle du se zakopat" řeknul spíš pro sebe, ale Frank to celé slyšel.
"Co se ti stalo, vypadáš no nešťastně"
"Ale to je dobrý, teď pudu a...........no vlastně nevim, ale to je jedno...jo vim pudu z tohodle deště" ale kam by měl jít to opravdu netušil.
"Gerarde?" zvedl jedno obočí Frank, jako že tušil že není něco v pořádku.
" Ne to je jedno Franku" povzdechl si Gerard, vždyť ho ani neznal tak proč by ho tím zatěžoval.
Gerard
ten kluk je děsně hodnej, milej, heskej, sexy......KURVA už zase okukuju kluka.....Co mu mám ale říct? On se na odchodu nemá a asi tuší že se mi něco stalo ooo proč mě to muselo potkat a navíc ta díra na prdeli a a ni nemám jiný kalhoty co teď?? Prostit ho aby mi nějaký pučil to nemůžu tak co mám sakra dělat???......je sympatickej a vypadá plaše...Ne Gerarde přestaň s těma představama.
Frank
Gerard?? Hmm vypadá pěkně, k sakru proč mi tedle kluk příde tak sympatisky a proč se mi div nepodlomila kolena když sem mu podával ruku. Žeby??? Ne to určitě ne........Ten Gerard ale vypadá že se mu něco stalo, žeby s rodinou???? Příde mi že nechce domů...nebo snad nemůže??? A ještě kvůli mně má díru na kalhotech......
"Gerarde..........ummm, no jak bych to řek, no na pivo tě pozvat nemůžu, myslím kvůli těm kalhotám tak......Nechceš doprovodit domů??" Frank oklikou narazil na to naco se chtěl optat a to jestli má kam jít.
" Ne to je dobrý Franku já no víš.....já nemam kam jít....." kápnul božskou Gerard.
"A nechceš kemě" vyletělo Frankovi obrovskou rychlostí, až ho to samotného zaskočilo.
Frank
O můj Bože já ho pozval domů, snad si nebude myslet že sem úchyl, že po něm jedu, když to není pravda.....nebo?
Gerard
Co mám sakra říct?? Jo děsně rád bych šel aspoň bych byl v such a s vážně sympatiským klukem....Bože sem to ale prase.....Když řeknu ano bude si myslet že sem úchyl a mám postraní, úmysly, i když je doopravdy nemám......a nebo???
"Tak jo, na chvíli abych se usušil a pučíš mi jehlu a nit a já si to zašiju" nakonec Gee souhlasil.
"Fajn" razzářil se Frank, až to Gerarda zaskočilo....že by?? pomyslel si.
Cesta jim netrvala nijak dlouho a při chůzi oba mlčeli, oba totiž přemýšleli a uvažovali. Když došli k vchodovým dveřím od vysokého paneláku, Frank vytáhl klíče a chtěl otevřít, trvalo mu to snad minutu než se do zámku roztřesenou rukou trefil.
Frank
Kurva proč já se do toho nemůžu trefit? To na mě má jeden uplně normální kluk takovej vliv? Asi sem přepracovanej, nebo nevim.....Ne to je blbost....Proč mě tolik vyvádí z míry to, že mě pozoruje. Proč mě pozoruje? Kurva Franku spamatuj se, každej by tě pozoroval když ti trvalo věšnost než si odemknul. Ale teď sleduje moji prdel...Uklidni se nic nesleduje, to si jenom namlouváš...Proč si to teda ale namlouvám??
Frank se potýkal s touhle hromadou otázek, ale pak se vzpamatoval a naznačil Geemu aby vešel do baráku a dál pokračoval po schodech. Gee se tedy rozešel nahoru a zaním pospíchal i Frankie.
Gee
O to tu nemaj ani výtah?? No to je jedno. Zajímalo by mě proč se do toho zámku nemoh trefit, to je ze mě tak vyklepanej? Ale co si to namlouváš Gerarde asi mu je zima nebo tak něco. Jo ale tak proč teď cejtim jeho pohled na svý prdeli??? Prosimtě uklidni se, kam by se asi tak měl koukat, no, když deš před nim.....
"Je to eště vysoko Franku?"
Frankie nereagoval, pouze zasněně sledoval vlnící se Geeho zadek co měl přímo před sebou.
"Hej no tak Franku bude to eště hodně vysoko?" optal se znovu Gee a tentokrát hlasitěji. Otočil se a Frank ve své setrvačnosti do něho vrazil.
"Ježiši promiň...já já sem to no přemejšlel a nějak sem tě neslyšel" začal se rychle omlouvat
Fee
Bože to je trapas proč já tu jeho prdel tak sledoval, že sem ho ani nevnímal. Omg co si tet o mě pomyslí??? Franku, bude si o tobě myslet to že si buzna a sleduješ mu prdel.
" Ne to teda nejsem" odpověděl sám sobě.
"Co?? já se tě ale ptal na to jestli je to eště vysoko" řekl trochu zaskočeně Gee.
"ježiš promiň teď si budeš myslet že sem psychpat co si mluví sám pro sebe, ale neboj to já nejsem a ne už sme tady" rychle se to ještě snažil Fee urovnat
"Ne já si o tobě rači nic myslet nebudu" řekl se smíchem Gerard a nechal Feeho aby odemknul. Tomu se ale znovu klepaly ruce a když už to Gee nevydržel a šáhnul mu na ruku bay se uklidnil a pomohl mu odemknout se mu málem podlomila kolena.(uklidnění jak nohaXD)
Gee
Tak nejen že mi sledu je prdel a vůbec mě nevnímá, on se znovu netrefil do toho zámku. Když sem ho vzal za ruku abych mu pomohl málem se mu podlomila kolena, zvláštní...Ale no tak Gerarde nebraň se tomu ty si z toho byl taky celej hotovej když ses ho dotknul, neřikej že si na ten zvláštní pocit nepamatuješ. Kurva žádnej pocit sem neměl, nejsem buzna, nebo nějaká třinácka, aby mě rozhodil jeden dotek na jeho krásnou hebkou...doprdel co to zase žvanim. Gerarde uklidni se si tu proto abys uschnul...

Za všechno můžeš TY! -Den poté

31. srpna 2007 v 20:45 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
"Gerarde?"
"Ano Mikey"
"Udělali sme to co si myslim????" optal se mírně rozrušeně Mikey
"Ne úplně" Odpověděl mu na to Gee "mimo to, proč se ptáš? Nepamatuješ si to snad??"
" Mám vokno, pamatuju si jen žes mi..." v tom se zarazil a pousmál se
"Vidíš pamatuješ si to" řekl rozpačitě Gerard
"ale dál, dál už nevím nic...jakto že sme v koupelně???....." ptal se dál Mikey
"Víc nic...a ty nevíš? Byli sme přece v koupelně......."
"Proč víc nic???" znovu se optal Mikey
"Nenuť mě to řikat"
"Proč jen to řekni"
"Fajn....Byls hotovej.....Pak si hned usnul" odpověděl mu konečně Gee
"Aha" Hlesnul Mikey a sčervenal jak rajče
"A teď, když dovolíš" ukončil to Gee " se chci vykoupat"
"Fajn" řekl Mikey a odešel do ložnice, kde se obléknul. Potom zamířil do kuchyně a uvařil si hodně silnou černou kávu.
Gee se během pěti minut osprchoval, pak se také šel obléknout a do kuchyně za svým bratrem. Než stačil něco říct nebo se napít kafe, zazvonil telefon.
" Já to vemu" nabídnul se Mikey
"Ne, vemu to já, určitě je to Lili" zamítnul to Gee a ihned šel zvednout telefon.
"Halo"
" Ahoj Gee, jak se máš???" ano byla to Lili
"Ahoj" vysoukal ze sebe Gee a hrubě polknul " no ale de to, scházíš mi. Jak se vede tobě?" a sám za sebe se moc styděl.
" oooo, Gerarde, moc mi taky chbíš a asi to bez tebe nevydržím. Jo a představ si že sem měla na dnešek děsnoou noční můru" postěžovala si Lili
"A jakou probuch"
" Představ si, že se mi zdálo o tom, že si mě podvedl, ale naštěstí to byl jen sen"
V Gerardovi by se asi krve nedořezal, nevěděl co ji na to má říct. Nemohl ji říct, že to byl jen sen, neuměl tak lhát, proto jen roztřeseným hlasem hlesnul "strašnej sen".
"No naštěstí jen sen. A co jinak je něco nevýho nebo tak???" ptala se dál Lili
"No...Vlastně ani nic, jen to, že sou rodiče na týden pryč, tak sem doma jen s Mikeym" řekl nakonec pomalu Gee.
"Asi si chtěli někde užít, aniž by je někdo rušil" řekla Lili a zasmála se.
"No....asi"
"Co ti je, sakra??? Normálně seš samá prdel a teď sotva mluvíš" trochu se znepokojila.
"Ale....to nic....víš..no....neni mi moc dobře a asi si pudu lehnout" vymluvil se Gee.
"Tak dobře" řekla poněkud sklesle Lili " a doufám že se ti brzo udělá dobře....pa" a zavěsila.
"Pa" stačil ještě hlesnout Gee a taky položil sluchátko. Vrátil se do kuchyně, sednul si za stůl a pil kafe.
"byla to Lili?" optal se Mikey.
"Jo"
"Co chtěl?"
"Vlastně ani nic, jen jak se mám a tak" odpověděl Gee.
Chvíli v místnosti vládlo naprosté ticho, až po chvíli se Gee rozhodl, že půjde raději ven. "Mikey, du ven, nevim kdy se vrátim, tak aby si neměl strach víš. Čau" a odešel. Mikey tak zustal jen sedět a zírat do země.
Mikey
Sem divnej, hnusnej a zvrhlej a teď kuli mě už i Gee....Kurva co já sem to za sráče, vždyť tim rozvracim šťastnej vstah svýho bratra...Sem snad úchyl??? jo jo to sem a velkej....doprdele....NE... Proč na něho musim pořád myslet, proč???? proč takovým způsobem jakým na sebe bratři nemyslej....oooo jak já se nesnášim...A už zase, už zase ty představy....DOST!!!!!......Vim co mám dělat..................
V Mikeyho hlavě se sváděl strašlivý souboj myšlenek, když v tom si uvědomil co musí udělt!
Vstal od stolu, šel do koupelny a tam se prohraboval zásuvkou, až našel to co hledal. Bylo to malé kovové a lesklé a neuvěřitelně ostré, žiletka! Podíval se na ni a řekl si: ´Mikey ty to zvládneš, musíš to udělat, jinak překazíš štěstí svého bratra a to přeci nechceš a žít vedle něho to nedokážeš´. A než řízl vzal kus papíru a tam narychlo načmáral pár slov na vysvětlenou a pod to ještě: ´Gerarde miluju tě.´ Pak konečně vzal tu žiletku a říznul. Né příliš hluboko na to, aby se zabil, ale zase dost na to, aby omdlel.....Zůstal tam bezvládně ležet na zemi..........
Gerard
Udělal sem to, já to uděl....proboha...Proč????..Sem divnej, sem úchyl a co víc nechci si to přiznat, nechci si přiznat, že mě můj mladší bratr vzrušuje a že po něm toužím...Mám přece Lili a mám ji rád a spolu nám to vždycky de a klape, i když poslední dobou....Bože, pak by to možná mohlo být vysvětlení, proč mi to posledně nešlo.............JÁ SEM ZASRANÁ BUZNA a co víc sem na vlastního bratra....ooo můj Bože.......
Gerard šel a vlastně ani nevěděl kam, jen se nechal nést nohama. Po chvíli si uvědomil, že došel až ke kostelu. Zakoukal se na ten kostel a na mysl se mu začala drát myšlenka, žeby se mohl jít vyspovídat. Sváděl vnitřní boj říkal si ´vždyť nejsi věřící a když todle řekneš faráři, tak tě rači uhrane´ a zároveň si na to odpovídal ´ale potřebuju si ulehčit svědomí a vyspovídat se a kdo jiný než farář by to měl pochopit.´ Nakonec přece jen vstoupil do kostela, seděli tam jen dvě babky a tiše se modlily. Prošel kolem nich a vklouznul přímo do zpovědnice.
"Otče, zhřešil jsem" odhodlal se po chvíli promluvit.
"Ano synu, většinou proto sem lidé chodí, aby se vyzpovídali ze svých hříchů" Odpověděl mu na to farář, který byl už na takovéhle kecy za ty roky zvyklý.
"Nejsem ale věřící, mohu se i tak vyzpovídat?"
"Oooo synu, to jsi musel udělat opravdu velký hřích, když jsi nevěřící a přeci si tu" podivil se farář.
" Ano to jsem udělal....udělala jesem jednu z nejhorších věcí, která může být"
"Snad jsi nezabil, synu???"
"Ne, něco horšího"
"Nic horšího než vražda není synu, věř mi"
"A co smylstva???"
"Ty jsou druhou nejhorší věcí synu, to si pamatuj a konečně mi to pověz, ať se ti ulehčí"
"Dobře.....Tak tedy povím vám můj celý příběh......Mám přítelkyni, kterou, jak jsem si dlouho myslel, moc miluji a proto jsem si ji chtěl vzít...nedávno však musela odjet pryč a já nemohl s ní.....
Bydlím u rodičů ještě sesvým mladším bratrem...Ten den co mi odjela přítelkyně odjeli i rodiče......a víte nevím jak to říct" rozpakoval se Gee a byl z toho spocený až na prdeli.
"jen mi to pověz synu" řekl farář a přemýšlel co vlastně asi udělal.
" Prostě........umm no....měl jsem poměr se svým bratrem...Spáchali jsme incest"
V tom okamžiku ve faráři hrklo a polil ho studený pot. "Sodoma Gomora" řekl jen a dodal " Ihned se kliď, takhle znesvětit boží dům....Kliď se než na tebe zavolám policii....Incest je trestný!!!" z faráře sršel hněv znechucení a všechno možné, proto se Gerard raději nerozmýšlel a vyběhl z kostela co mu nohy stačily. Běžel ještě asi 100 metrů než doběhl do parku kde si sednu a znovu začal přemýšlet.
Gerard
Fajn, tak teď sem zhnusil faráře, jedinýho člověka, kterýmu sem se nebál vyzpovídat....Co mám doprdele dělat??? Já nesmím nemůžu a co Lili???....Bože ta až se to dozví....Kam teď kam????...... Na druhou stranu, začal s tím přece on...Jo, ale mě se to líbilo taky....nechci domů nechci, vím, že bych to udělal znovu a teď uplně....O já se nesnnášim. já sem ten strarší, já mám svýho malýho bráchu chránit a teď todle...Ach.........
Gerardovi se hlavou honily stále ty a samé myšlenky a nevěděl kudy kam, proto, když už mu začla být srašná zima, se sebral a šel domů. Cestou kopnul snad do všeho co mu přišlo pod nohu nevyjímaje jednoho bezdomovce (XD).....
Myslel si, že na něho Mikey už bude netpělivě čekat, ale když dorazil domů, čekalo ho překvapení. Dům se zdál být prázný, pro jistotu šel zkontrolovat, jestli je vše v pořádku a v koupelně ho čekal srašný šok.
Na zemi leželo v kaluži krve bezvládné tělo jeho bratra a na umyvadle byl dopis, ke kterému se ined vrhnul a přelítl ho očima. Nejvíce ho zaujala poslední tři slova. Hned ale dopis zahodil a sklonil se nad Mikeyho, zjistil, že má pulz a snažil se ho vzkřísit. Polil ho studenou vodou a za okamžik Mikey procitl. Gerard mu ihned padl kolem krku a div, že se nerozplakal.
" Mikey, proč si to udělal, sakra proč??? Vždyť sem z toho měl málem infarkt".
"Aspoň bysme byli mrtví oba" uchychtnul se Mikey.
"Ty si takovej ichtyl" řekl Gee s úlevným úsměvem. " Ukaž tu ránu já ti to ošetřim". Vyhrabal lékárničku a ránu mu vydesimfikoval a potom obvázal.
"Dík" hlesnul Mikey.
Gee mu pomohl vstát na nohy a pomalu ho odvedl do obýváku, aby si mohl sednout na pohovku.
"Dík" řekl ještě jednou.
"Nemáš hlad nebo žízeň???" optal se starostlivě Gee.
"Ne, ummm, vlastně k pití bych si něco dal"
Gee tedy došel pro colu a podal ji Mikeymu. Ten se napil a pak se jen zadíval na Geeho.
Mikey
Gee je tak hodnej i po tom co sem proved....Mám ho moc rád....Ne proč už na něho musím zase myslet tím jiným způsobem.............No co je rozkošnej a má vážně sexy prdelku.....Ty kryple nech toho už ne nemysli na něj, přestaň se na něho tak dívat......ale ty víš, že on tě taky chce dyť se podivej do těch jeho očí, je to na něm vydět....Ne ne to si jen namlouvám a vůbec to už se nesmí stát...Já sem sice úchylný prase, ale jeho do toho zatahovat přece nebudu....I když....
Gee
Proč se na mě tak dívá, chce mě snad svíst....Ne kurva co to sakra plácám, to si jen namlovám....ne ne to si nenamlouváš on tě chce.....NEE, nejsem prase ani úchyl a mám LILI......Proč mám tak sexy bratra??? Proč mě tak vzrušuje?? Proč na něho chci skočit???....Dost ty prase už DOST!!!!
dívali se si do očí a zračili se jim tam tyhle myšlenky, když v tom Gee bezděky vstal z křesla a sedl si na pohovku k Mikeymu. Tomu to nevadilo spíše naopak ještě se k němu přisunul....
Po chvilce ticha promluvil Gerard.
"Sme divný co???"
"Jo asi jo....."
Podvědomě oba věděli co chctějí, ale snažili se to přemoct, nešloto rozum znovu prohrál.
Gee dal Mikeyumu nesměle ruku na koleno a ten ho po ní začal hladit. Znovu se na sebe podívali, byli u sebe hodně blízko a stále se přibližovali a na chvíli se zastavili. Chvíli nic a pak Gee Mikeyho něžne políbil, zadíval se na něho a začali se znovu líbat a tentokrát vášnivě.
Líbali se a objímali, ošahávali a jíný takovýdle hovadiny. Položili se na pohovku a zručně se navzájem začali vslékat. Stále se jen líbali a něžně dotýkali....................Oddávali se rozkoši a potom si Gee Mikeyho otčil a........
Ano ano už je to tak, užívali si celou noc.......................

Miki

31. srpna 2007 v 20:42 | Miki |  Členové waycestu
Takže abych se vám představila....sem jedna z perverzních tvůrkyň tědlech příběhů a všechny příběhy co se zde naleznou nejdřív výjdou na mým blogu themostbestmusic.blog.cz

Za všechno můžeš TY! -Rodiče nejsou doma

31. srpna 2007 v 20:32 | Miki |  Za všechno můžeš TY!
Gerard měl přítelkyni, se kterou chodil už delší dobu, Lili se jmenovala. Moc dobře jim to spolu ze začátku klapalo , ale později..........
Mikey, Geeho bratr, svého bráchu tajně miloval, věděl ale, že Gee není takové prase jako on, aby byl nakluky, natož na svého mladšího bratra, že takový jako on není, že by nikdy nespáchal incest...........a nebo snad jo???
Gerard byl doma se svým braškou Mikeym, dívali se na televizi. Za chvíli zazvonil telefon " já to vemu" řekl Gee.
šel tedy k telefon a zvedl sluchátko " haloo?"
z telefonu se ozval Liliin hlas " jé ahoj to si ty Gee?"
"ano, copak Lili?"
" musim na pár dní odjet, promiň, že ti to řikám až teď, ale já sem se to dozvěděla před pěti minutama"
"hmm, fajn, takže dneska nepřídeš??" optal se Gee.
" ne bohužel ne......"řekla trochu smutně Lili.
" a kam vlastně jedeš?"
" na výlet s mámou" řekla opět smutně Lili
" a to si ji nemohla něco říct????"
"vždyť ji znáš, jak si něco umane nemá člověk šanci"
"tak fajn" řekl trochu sklesle Gee " ale vrať se brzo a vzpomínej na mě" a ještě Lili do telefonu poslal pusu.
"pa" rozloučila se Lili a oba zavěsili.
Gerard šel zpátky do pokoje za Mikeym.
Mikey se optal " kdo to by?"
"ale Lili" zabručel nevrle Gee
"a co tak smutně??? nepříde snad dneska???" dloubnul si trochu Mikey
Gee mu na to jen nasraně odvětil " odjíždí...."
"vážně???? no vidiš a rodiče taky" a když toto Mikey řekl, uvědomil si, že vlastně bude celý týden sám se svým bratrem a že ani Lili nebude v Geeho společnosti.
Gee jenom " co?? jak to???"
" to máš tak krátkou paměť?? vždyť to včera máma řikala" řekl na to trochu nechápavě Mikey
"takže to tu budeme celej tejden sami???"
"přesně tak Gerarde" a při tom se Mikey nepatrně pousmál
Gee vstal a šel tedy do pokoje, který obýval se svým bratrem na půl a začal něco kreslit. Přitom myslel na Lili a na to, že ji delší dobu neuvidí. Takle to trvalo asi hodinu, než vstal a šel za svým bratrem do pokoje. Ten mezitím při koukání na televizi usnul...
Gerard proto jenom "ehm ehm"
"co co je???" probudil se Mikey
"du spát" řekl poněkud rozladěným hlasem Gee
" jo??? tak to já taky, stejně je nuda tak co" a rychle vstal z pohovky a šel za Gerardem, který už vcházel do koupelny, aby provedl hygienu....Umyl se a vyšel z koupelny, tam už čekal Mikey, aby se taky mohlu umýt...(vždycky to tak bylo, že měl Gee jako ten starší přednostXD).
Gee si sváho bratra moc nevšímal a zamířil přímo do postele, lehnul si a zhasnul. Za chvíli se objevil i Mikey, který vešel do pokoje a zakopl o židli, která mu stával v cestě a se slovy " kerej kokot zhasnul?" si rozsvítil.
"ten kokot asi budu já hele" řekl Gee a trochu se uchechtl " a vůbec zhasni já chci spát"
"fajn no" řek Mikey a zhasnul. Gee už ležel a Mikey šel k posteli a před ní se zastavi, pro sebe si přemítal ´teď nebo nikdy´. Přistoupil proto blíž ke svému bratrovi, který už usínal, trochu se nad něho naklonil a políbil ho. Gee se ihnd vymrštil a praštil se do hlavy o postel nad ním a pronesl do ticha " Mikey???"
Mikey jenom " promiň, ale už se to nedalo vydržet"
Gee jenom vytřeštěně zíral a lapal po dechu, když v tom si uvědomil, že se mu to docela líbilo. Vstal z postele a jen opatrně obešel Mikeyho. Rozsvítil, aby na něho líp viděl a podíval se na něj se zvednutým obočím.
"jo teď už to víš" promluvil znovu Mikey
Gee se stále nemohl zbavit toho pocitu, že se mu to líbilo a že by chtěl svýho bráchu políbit. Zadívali se si navzájem do očí a přistoupili bezeslova k sobě, tak že se málen dotýkali. Mikeymu začalo trochu prudčeji bít srdce a zrychlil se mu dech. Gee si toho všimnul a přestal v hlavě přemýšlet o tom jestli je to správné nebo ne a něžně svého bratra políbil. Začali se oba líbat a obímat. Gerard zajel Mikeymu pod triko a ošahával ho, Mikey ho při tom líbal na ucho krk a zase spátky na pusu. Gee svému bratrovi pomalu stáhnul triko. Mikey nezůstával pozadu a taky Geemu sundal tričko. Za doprovodu polibků a něžných dotiků se položili na postel. Gee Mikeyho dráždil tím, že ho líbal na vnitřek stehen a na břiše a potom mu zajel pod trenky a při tom vážnivě Mikeyho políbil. Mikey Geeho hladil po zádech až na zadek a při tom si užíval geeho ruku ve svých trenkách až se mu z toho postavil. Gee to samozřejmě ucítil a proto svému bratrovi stáhnul trenky uplně a začal ho znovu dráždit a jen mu dával něžné polibky všude okolo, jen né na tom místě, kde by si Mikey přál.
"no tak Gee už mě netrap" zasténal Mikey
Geeho vyslyšel, ale než mu ho vzal do pusy, zarazil se.
"co je" vydechl poněkud nedočkavě Mikey
"ne, promiň, ale já nemůžu"
"proč??????"
"už z několika důvodů. Mám Lili a mám li rád( jak si zatím myslel) a navíc, ty si můj bratr a to by byl incest!" řekl jednoznačne Gee. Sebral se oblíknul si triko a šel do pokoje " dneska budu spát na gauči....rači...dobrou noc Mikey"
"ale" vydechl Mikey a veškeré vzrušení pominulo. Zalezl proto do své postele a přemýšlel, kde uděl chybu, jestli nějakou udělal.
Gerard si lehnul na gauč a koukal do tmy, taky přemýšlel, taky o tom co se stalo a věděl, že to nebylo správné, jak vůči Lili, tak kvůli tomu že sou příbuzní. Děsila ho jen ta myšlenka, že se mu to opravdu líbilo a bál se, že se jednou neudrží......... Za dlouhou dobu usnul.
Dost brzy ráno se Gee probudil, došel si do koupelny a pak si šel dát kafe a cigaretu. Měl pořád zvláštní pocit a chtěl vypadnout z toho baráku, proto když dopil kafe, se sebral a šel ven....Šel na své oblíbené místo, kam si vždycky chodil pročistit hlavu, a to na hřbitov. Posadil se za jeden náhrobek a snažil se myslet na něco jiného, než na to, co se odehrálo večer minulého dne......
Mezi tím se probudil Mikey, taky si došel do koupelny a potom si taky dal kafe. Myslel si, že Gee ještě spí a proto rači ani do pokoje nešel. Asi hodinu seděl v kuchyni, když mu to nedalo a šel se konečně do toho pokoje podívat, tam ho čekalo překvapení, Gerard nikde, proto jen hlesl " Gee?" a nic se mu neozvalo. Dostal trochu strach co je s jeho bráškou, ale pak si řekl, že Gee je velkej kluk a že asi někam šel.
Gee na hřbitově strávil asi tři hodiny, tím že civěl na hřbitovní zeď, než tedy vstal a šel se projít. Jeho procházka nebyla dlouhá, došel k blízkému opuštěnému dětskému hřišti a tam si sednul na kolotoč.......Už ani na nic nemyslel, jenom zíral do země...........
Mikey mezi tím měl o Geeho už dost velký strach a proto se rozhodl, že mu rači zavolá. Když mu zavolal Geeho mobil zvonil u nich doma, neměl ho s sebou......Mikey si řekl že počká ještě hodinu a když mu brácha nepříde, vydá se ho hledat......
Začalo pršet, Gerard si toho zprvu nevšimnul, ale když byl promočený až na kůži uvědomil si, že prší. Byla mu děsná zima a proto mu nezbylo nic jiného než jít domů.......Nešlo se mu dobře bál se co se stane až dorazí.........
Mikey si řekl ´a dost du ho najít´ a když si bral bundu, Gerard odemkl dveře a vešel dovnitř.
"Ooo Gerarde, já se o tebe tak bál, kde si byl" zaúpěl Mikey div že mu nevrhkly slzy do očí a svého bratra objal
"Byl sem se venku projít" řekl Gee a vymanil se z bratrova sevření
"Proboha Gee, jak to vypadáš, vždyť seš celej promočenej. Rychle si to svlíkni jinak nastydneš."
"No když dovolíš a pustíš mě, tak bych se třeba došel převlíknout" opáčil trochu nevrle Gee, tím se snažil, aby se nestalo to co mynulý den.
"jo promiň jasně"
Gerard, šel do svého pokoje, tam si vzal suché oblečení a potom zamířil do koupelny, kde si svléknul to mokré a při tom si začal napouštět vanu. Připravil si horkou lázeň na odreagování. Ponořil se do vody a sledoval palce svých nohou.
Mikey mezi tím rozpačitě pobíhal po pokoji a sám ani nevěděl co chce. Pak se zastavil a bezděky zamířil do koupelny. Gerard se vyděsil a zařval na Mikeyho "kurva co chceš?"
"ježiš promiň já si to neuvědomil, že tu si" omlouval se Mikey a při tom mu jeho pohled spadnul tam, kam by neměl.
Gee si toho hned všimnul a proto na Mikeyho vyštěknul "di ven né, dělej"
Mikey ho neposlouchal, pomalu zamířil k Gerardovi, který už byl z vany venku a omotával si právě kolem boků ručník. Gee znejistil a pohlédl svému bratrovi do očí, rozbušilo se mu srdce a v hlavě se mu odehrával souboj toho co je správné a toho co on doopravdy chce....
Jeho chtíč zvítězil nad rozumem a vášnivě se vrhnul po Mikeym. Ten byl v sedmém nebi, vášnivě líbal svého bratra. Gerard mu svléknul tričko a hned se taky chopil rozepínání pásku, při čemž Mikey Geemu jednoduše rozvázal ručník. Gerarda lákalo jen jedno místo na Mikeyho těle, proto mu zajel pod trenky, Mikeyho to strašlivě vzrušilo a postavil se mu. Pořád se líbali a ani si toho nevšimli a oba leželi nazemi koupelny. Gee se od Mikeyho úst přemístil o něco níž a to na břicho, začal ho opět dráždit. Mikey sténal a zatínal prsty do Geeho zad. Gerard se rozhodl, že skoncuje s Mikeyho utrpením a............

Proč sem to neřek? 2

31. srpna 2007 v 18:04 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Frank´s pov
Leželi jsme a já ho hladil..a pak sem mu rukou zajel do trenek a začal sem mu ho honit..a líbal jsem ho při tom na krku,on sténal..miluju ho,nikdy ho už neopustim..ale najednou se rozhrnulzávěs a tam stál Mikey. Koukal na nás a pak někam běžel..oba dva sme na něj překvapeně koukali,nevědeli sme co dělat..i když já bych věděl..ale Gee se zvednul a začal se oblíkat. ,,Pudu za nim..´´ a šel pryč. A tak sem zůstal sám na jeho posteli..nakonec sem se taky oblík a šel za Bobem a Rayem.
Gee´s pov
Šel sem za nim..všude sem ho hledal a nikde nebyl,a pak sem někoho uviděl sedět na kraji lesa u stromu. Bylo my jasný že to je Mikey..šel sem k němu,viděl sem že brečí.. ,,Mikey ty brečíš? Proč?´´ kouknul se na mě těma jeho uslzenejma očima.. ,,Gee víš já t-tě miluju..víc než bych měl´´. Zaraženě sem na něj koukal. Mikey? Muj brácha? ..musel sem si to všechno srovnat v hlavě. Pak sem ze sebe dostal jenom ,,C-co?´´ ,,Jo,miluju tě..už dlouho´´ ,,A p-proč si mě nic neřek?´´ ..sakra proč mi to nedošlo dřív? Asi sem si to ani nechtěl uvědomovat..mí myšlenky běhali pořád kolem Franka,miloval jsem ho (a samozřejmě miluju) a na to,že by mě miloval Mikey,muj brácha,to mě teda fakt nenapadlo.. ,,Protože sem se bál toho co mi na to řekneš..a navíc..tušil jsem že miluješ Franka. Ale nevěděl sem že to zajde až tak daleko..´´ mlčel jsem,nevěděl sem co mu na to mam říct. Ale vžid já ho nemiluju! A nebo..ne Gerarde! Ty miluješ Franka!..sakra co mu mam odpovědět..ale on začal mluvit sám.. ,,Vim,že ty si mě nikdy nemiloval,nemiluješ a ani milovat nebudeš..do teď sem aspoň trošku doufal,ale teď vim že už nemam žádnou šanci. A nechci tě to kazit s Frankem..´´ Já tam stál a nevěděl co dělat..a on se pak zvednul a někam šel. ,,Počkej kam deš! Mikey!´´ otočil se,bylo vidět že brečí..po tvářích mu stékaly prameny slz,koukal na mě smutnym pohledem.. ,,Já nevim,prosim nechod za mnou a nehledej mě..´´ Já sem jenom přikejvnul,ale sem nevěděl proč,a pak sem si sednul k tomu stromu a začal sem brečet taky..ale najednou sem ucejtil něco tvrdýho na hlavě a už sem o sobě nevěděl..
Mikey´s pov
Šel sem,nevim kam,a pak sem uviděl útes..dalo by se z něj krásně skočit,a měl bych jistotu že bych byl mrtvej..stoupnul sem si na okraj a roztáh ruce,už sem se chystal skočit..ale za mnou sem uslyšel nějakej hlas. ,,Neskákej´´ otočil jsem se. Viděl sem kluka,tak v mim věku,docela pěknej..ale proč chce abych neskočil? A co mu je vbec do toho co chci udělat? ,,Proč? Já si můžu dělat co chci!´´ zakřičel sem..nechtěl sem na něj křičet.. ,,Promin,já na tebe nechtěl křičet,promin..´´ ,,To je dobrý..nedělej to,nemá to cenu´´ jak to může vědet? ,,Jo a jak to víš?´´ ..,,Z vlastní zkušenosti..´´ povyhrnul si dlouhej rukáv a ukázal mi zápěstí..všude byly jizvy..jenom sem na to koukal.. ,,Eh no nezajdem někam? Třeba do cukrárny nebo tak..´´ nemoh sem odmítnout..ten kluk byl fakt krásnej.. ,,No tak třeba jo´´ usmál sem se a šli sme..

Proč sem to neřek?

31. srpna 2007 v 18:03 | plceeek |  Proč jsem to neřek?
Gerard´s pov
Bylo ráno…všichni už byli vzhůru,jenom Frank pořád spal.Já sem stál před dveřmi,a koukal na něj. Jo,miloval sem ho,ale nemoh sem mu to říct. On měl Jam a navíc určitě není takovej jako já..určitě není na kluky,má přece holku,a i kdyby přece jenom byl,neznamená to hned že by s zabouch do mě..ten pohled na něj mě rajcoval. On byl tak dokonalej,a to jeho tetování aww… ,,Snídaněě!´´ zakřičel Bob..právě sme jeli na turné,a tak sme dočasně bydleli v tourbuse..tak sem se teda zved a šel na tu snídani,ale pak sem si uvědomil,že bych asi měl zbudit Franka..tak jsem se vrátil a šel k němu..chvíli sem mu koukal do tváře,na to jak spí..pak sem do něj jemě strčil. ,,Franku,vstávej!´´ ..ozývalo se jenom ňáký brblání,ale nakonec se přece jenom vzbudil. ,,Eh co kolik je?´´ zeptal se. ,,Půl desátý..snídaně je hotová´´ řek sem a odešel sem konečně do naší ,,kuchyně´´. Když sem se najed,zved sem se. ,,Ja pudu ještě do postele..´´ odešel jsem směr postel,zatáh jsem si záclonu která nás dělila a sednul si. Strčil jsem si ruku do kalhot a.. ´
Frank´s pov
,,Já pudu ještě do postele´´ řek Gee když dosnídal..Já bych s nim šel hned taky..ale na co to zas myslim..jo,já sem prostě úchyl,ale sem zamilovanej do Gerarda. Vim že mam Jam,zní to divně ale nemiluju jí tolik jako Gerarda. Zved sem se a šel k postelím. Otevřel jsem potichu dveře,a co to neslyšim..podle zvuku mi je jasný co Gee dělá,ale co to říká? ,,Uh,Franku..joo..´´ co to má bejt? Že on by taky.. šel sem až k jeho posteli a odhrnul ten závěs..pak sem se na nej kouknul.. ,,A to má bejt jako co?´´ řek sem schválně překvapeně a nechápavě,ale překvapeném sem docela byl,když sem se dozvěděl že Gee mě taky miluje..nebo ne?
Gee´s pov
..najednou se rozhrnula záclona a stál tam Frank. Koukal na mě a řek překvapeně ,,A to má bejt jako co?´´ sakra co mu na to mam říct? ,,Franku c-co..´´ kouknul jsem se na něj. ,,Gee,já tě miluju..´´ tohle fakt řek? Kouknul sem se na něj. ,,Fee? T-ty mě..´´ ,,Pššt´´ dal mě před pusu prst a začal mě líbat..Hladil jsem ho po zádech,všude..miloval jsem ho jako nikoho nikdy.. ,,Ah,Franku..´´ rukama jsem mu vjel pod tričko a hladil jsem ho..pak sem mu to tričko vyslík a začal ho líbat na krku. ,,Miluju tě..´´ řek sem ,,Já tebe taky Gee..´´ řek..pak mě vyslík tričko a hladil mě..přesunul k pásku..ty kalhoty už mě pěkně tlačily,hehe. Tak mi je sundal,a rukou mi zajel do trenek. Zasténal jsem..začal ,,pracovat,, ( ). Sténal jsem,a on líbal mě na krku,všude..miloval jsem ho,strašně..
Mikey´s pov
Gerard a Frank odešli,a já když jsem dosnídal,zved sem se taky. Šel jsem si eště lehnout,otevřu dveře a slyšim sténání..šel jsem k Gerardovo posteli a rozhrnul záclonu. Vidim Geeho jak leží na posteli jenom v trenkach,a polonahej Frank mu ho honí.. ( ) Oba dva na mě překvapeně koukali,a já sem běžel pryč. Běžel jsem někam ven,nevěděl jsem kam a bylo mi to jedno...sed sem si venku u ňákýho stromu a brečel. ,,Kurva,Gee proč..´´ Miloval jsem Gerarda. I když to byl muj brácha,strašně jsem ho miloval…nevim,esi on mě,to by asi musel bejt taky takovej úchyl a magor jako já..ne,on jak tak vidim miluje Franka..mě nikdy milovat nebude..ale to už sem viděl z dálky někoho přicházet..